МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шемчука прохають негайно втрутитися в ситуацію з Гармашем

03/21/2007 | Лозина-Лозинский
Медиа Крым:

Сьогодні кримські громадські організації підписали звернення до Представника Президента України
в АР Крим Віктора Шемчука з проханням негайно втрутитися в ситуацію, що склалася з незаконним затриманням голови Щолкінської міської територіальної виборчої комісії Миколи Гармаша.

Далі подаємо текст звернення:


Шановний Вікторе Вікторовичу!

20 березня 2007 року о 6 годині ранку, у місті Щолкіне Ленінського району АР Крим представниками прокуратури Ленінського району було вчинено обшук на квартирі голови Щолкінської міської територіальної виборчої комісії Гармаша Миколи Миколайовича. Одночасно обшук було проведено у квартирі колишньої дружини Гармаша М.М. (з якою пан Гармаш офіційно розлучений і не проживає більше 3 років). Представниками прокуратури не було пред’явлено жодних документів на підтвердження законності їхніх дій (один з чиновників тримав у руках якийсь папірець і заявляв, що це ніби-то постанова Ленінського районного суду про обшук двох квартир).

Після обшуку Гармаша Миколу Миколайовича було доставлено до районного відділу міліції та затримано на три доби. За непідтвердженими даними у квартирі колишньої дружини пана Гармаша (до якої сам затриманий давно не має жодного відношення) ніби-то було знайдено пістолет та вилучено якісь документи.

Гармаш Микола Миколайович відомий у Ленінському районі АР Крим правозахисник. Останнім часом він брав активну участь у громадянському русі «Народна Самооборона».

У зв’язку з тим, що у той самий час у Києві представники Генеральної Прокуратури України проводили обшук та затримання лідера «Народної Самооборони» Юрія Луценка, активістом якої є і Гармаш Микола Миколайович, це безперечно можна вважати початком широкомасштабних політичних репресій!

Ми, представники громадськості Криму глибоко занепокоєні та обурені правовим безладом, що створюють ті люди, яких Український народ уповноважив захищати конституційні права.

Пане Вікторе! Ми звертаємось у Вашій особі до Президента України, як до гаранта Конституції і вимагаємо негайного втручання в ситуацію що склалася з незаконним затриманням голови Щолкінської міської територіальної виборчої комісії Гармаша Миколи Миколайовича!

Громадські організації - підписанти цього звернення готові взяти на поруки Гармаша Миколу Миколайовича!

Вимагаємо негайного звільнення з під варти цієї чесної людини, у іншому випадку ми будемо вчиняти адекватні дії для проведення акцій громадської непокори!

Зупинимо «Бєспрєдєл»!

«Ні!» політичним репресіям!Звернення підписали кримські громадські організації:

“Нова генерація”
“Всесвіт”
“Український Дім”
"Студентське братство"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua