МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ложить они хотели на СБУ и МВД

04/23/2007 | Yusuf
Те, кто должен сажать провокаторов из Народного фронта "Севастополь-Крым-Россия" и "Евразийского союза молодежи" в тюрьму, дружески жмут им руки и заискивающе улыбаются.
В Севатополе нет СБУ, там есть только ФСБ России - такое впечатление возникает, когда видишь как правоохранители реагируют на замену украинского флага российским на Севастопольском горсовете.
"ЕСМ" вообще плевать хотел на решение украинского суда, который приостановил деятельность этой организации и демонстративно позирует перед камерами.


Из передпчи студии "Бриз" 22 аппреля 2007.

"Знову тривають провокаційні акції які здійснюються проросійськими організаціями Народним Фронтом "Севастополь-Крим-Росія" та "Евроазійский спілкою молоді". Вони продовжують вимагати повернення Севастополю під юрисдикцію Російської Федерації, посилаючись на так зване рішення Севастопольської міської Ради від 23 серпня 1994 року яким тодішня міськрада проголосувала за російський статус Севастополя. В зв*язку з цим вони вважають символіку української державності окупаційною. Намагання змінити прапори України на російські на будівлі Севастопольської міської Ради були зупинені правоохоронними органами міста. Видео: активисты НФ”СКР” силой пытаются сменить флаг Украины на флаг России. Правоохранители не дают им этого сделать. Активисты кричат “Пазор, пазор!”
Ці провокації можна вважати своєрідною відповіддю на виступ першого заступника міністра закордонних справ України Володимира Огризка, який вважає, що Чорноморський Флот Росії при використанні російських прапорів у Севастополі має виходити з почуття міри. Про це він заявив в інтерв'ю газеті “Дзеркало Тижня”: “Мені здається, що в жодному місті Російської Федерації не має стільки російських триколорів як у Севастополі. Зловживання використанням державної символіки однієї держави на території іншої, не що інше як неповага до суверенітету останньої”. Втім учасники провокаційного пікету нехтуючи чинне законодавство України вирішили збільшити кількість російських прапорів на території Українського міста. Цікаво якою була б реакція російської влади, якщо подібна акція відбулася б, наприклад, в Москві. Судячи по тому, як ефективно російські силовіки відреагували на “марш незгодних”, то думається на обличчях мітигнувальників з прапором іншої держави не було б посмішок. До речі, організатори провокації вже закликають та погрожують силовими методами існуючий та конституційний устрій.
Валерій Под*ячий [Координатор народного фронту «Севастополь-Крим-Росія”]: Мы попробовали водрузить флаг России перед входом в Горсовет. Милиция нам помешала. Пока это им удалось, но это, думаю, что пока. Мы сюда вернемся. Все равно тут будет висеть, над этим зданием российский флаг, а не этот жовто-блакитный бендеровский флаг. Мы заявили свою позицию. Видим, что власть бессильна, импотентна помешать движению за воссоединение с Россией. Мы и далее более настойчиво будем требовать воссоединения Крыма с Россией всеми доступными нам средствами. Пока мирными...
Наскільки стало відомо нашим журналістам, то Управління Міністерства Внутрішніх Справ та Управління Служби Безпеки України в місті Севастополі поки що не коментують піар-шоу біля Севастопольскої міської Ради. Тож, як сказав Президент, залишається дякувати Богу за те, що не маємо серьозного суспільного протистояння”

Відповіді

 • 2007.04.23 | Yusuf

  Ложить они хотели ... интервью Подъячного 102к

  интервью Подъячного
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.23 | Yusuf

   Re: Ложить они хотели ... фото 46к

   Фото
  • 2007.04.23 | Койлю

   Re: Ложить они хотели ... интервью Подъячного 102к

   Yusuf пише:
   > интервью Подъячного

   Кто такой этот урод?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.23 | Yusuf

    Re: Ложить они хотели ... интервью Подъячного 102к

    В Крыму есть две девиантные организации - Народный Фронт "Севастополь -крым-Россия" и Национальный Фронт "Севастополь -крым-Россия"(Чтоб путались и перестали реагировать). Подъячий - из Народного Фронта, который работает в связке с ЕСМ (Евразийский союз молодежи). Их задача - проводить как можно более вкандальные акции, чтобы на их фоне остальные организации Русского Центра и прорусские политики типа Родивилова, Цекова и Бахарева. выглядели невинными овечками.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua