МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прихильники коаліції розповіли, чим їх годують

04/26/2007 | У вихідні в Києві можна добре попоїсти
Наметові містечка прибічників коаліції залишатимуться в Києві як мінімум до 9 травня, принаймні, саме на такий термін поки розраховані запаси продуктів, які, були поповнені буквально вчора, пише газета "Сегодня".

Меню мітингуючих навіть обіцяють урізноманітнити. Крім стандартних каш і котлет, протестуючим видаватимуть супи, борщі, овочеві салати і навіть солодощі — халву, пряники, а також шоколадні цукерки "Стріла" з лікером.

Жителі містечок біля ЦВК на меню не скаржаться. У цьому таборі живе близько півтисячі прихильників коаліції. Мітингувальники розповіли, що годують їх справно, тричі на день. Вчора на обід був суп і вареники. По чай або каву в будь-який час доби протестанти приходять в оргкомітет — найбільший намет під ЦВК. Її господиня, бізнес-леді з Києва Любов Мороз (вона їздить за кермом BMW X5), уважно стежить за харчуванням усіх мітингуючих.

У Маріїнському парку харчі розвозять кожному регіону — за окремим графіком. У "севастопольців" продуктових запасів — повний намет. Тут і копченина, і овочі, і солодощі, пише Остров.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua