МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зустріч із "Міллі Фірка" та близькими до неї структурами

04/26/2007 | Сумеречный дозор
Зустріч Постійного Представника Президента України в АР Крим з керівниками громадських організацій кримських татар.


21 квітня 2007 року за ініціативи громадських організацій кримськотатарського народу „Міллі Фірка", „Корпусу інтеграції", „Койдешлер", „Черкез-кермен", „Мирас", „Намус" в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим відбулася зустріч з Представником Глави держави в Криму Віктором Шемчуком. Під час проведення зустрічі було обговорено ряд правових питань стосовно депортованих, зокрема : щодо проекту Закону України „Про відновлення прав депортованих народів та осіб депортованих за національною ознакою", питання створення робочої групи з опрацювання та узагальнення пропозицій до нього, організації широкого обговорення законопроекту за участю громадськості та висвітлення усіх пропозицій у ЗМІ.
У виступах учасників зустрічі порушувались питання щодо участі представників кримських татар в органах влади, топоніміки, стану репресованих кримських татар, освіти, мови та ряду інших питань.
Присутні звернулися до Постійного Представника взяти під особистий контроль стан розгляду справи стосовно акту вандалізму у с. Софіївка.
Слід зазначити, що такі зустрічі Постійного Представника Президента вже стали традицією, започаткованою з представниками Української громади Криму, а на найближчий час запланована зустріч з представниками Російської громади півострова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua