МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російськи піхотинці на танконебезпечному напрямку

04/28/2007 | Лозина-Лозинский
Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Студентське братство” в ході громадської інспекції на маяку “Солодунова” в місті Саки в Автономній республіці Крим виявила незаконну появу морських піхотинців в бронежилетах і з касками на підступах до маяка, на якому піднято російський прапор.

Про це повідомив лідер ВМГО “Студентське братство” Олег ЯЦЕНКО.

За його словами як тільки учасники громадської інспекції спробували наблизитися до маяка, за сто метрів від воріт маяка їм дорогу перегородили морські піхотинці ЧФ РФ, одягнені в бронежилетах і в касках.

Дати правову оцінку фактам порушень законодавства України, зокрема, п. 5. статті 15 “Угоди про статус умови перебування ЧФ РФ на території України” в частині самовільного переміщення російських морських піхотинців з їх тимчасової бази в Козачій бухті Севастополя до м. Саки в Автономній республіці Крим “Студентське братство” вимагає від МЗС та Генеральної прокуратури України.

Від Міністерства внутрішніх справ “Студентське братство” чекає пояснень, на яких підставах підрозділ морської піхоти РФ був несанкціоновано переміщений зі своєї бази в Севастополі на понад 100 кілометрів вглиб української території.

За твердженням ЯЦЕНКА на маяку було зафіксовано встановлений російський прапор, що публічно порушує основи національного суверенітету України. Водночас, активісти “Студентського братства” встановили на огорожі маяка прапор України і намалювали гасло “STOP окупації”.

Цього ж дня активісти “Студентського братства” здійснили громадську інспекцію на інший навігаційно-гідрографічний об’єкт – світний знак в селищі Миколаївка Сімферопольського району АР Крим. За словами ЯЦЕНКА було виявлено, цей об’ єкт також не був повернутий Мінтрансзв’язку України із незаконного володіння з боку Міноборони РФ, хоча навколо нього було побудовано приватний будинок відпочинку “Маяк” з приводу чого “Студентське братство” планує звернутися до податкової адміністрації.

Відповіді

 • 2007.04.28 | Yusuf

  Русской оккупации - НЕТ! Русским в НАТО - НЕТ!

  А вот если Украина будет в НАТО, то русские так по хамски себя вести не будут. К слову ЧФРФ собирается принять участие в НАТОвских учениях, интересно. будут ли ЕСМ, PF-SCR* и NF-SCR* пикетировать эти действия ЧФРФ? Кто-то б из журналистов поинтересовался бы. А то они вроде фигуры публичные, а мнение не высказывают. Может их не спрашивают?


  *Поскольку эти две организации намеренно используют названия, которые в сокращении и без вводят людей в заблуждение, я использую английские сокращения
  PF-SCR - People's Front - Stevastopol-Crimea-Russia (Народный Фронт - Севастополь-Крым-Россия. (Подъячий))
  NF-SCR - National Front - Sevastopol-Crimea-Russia (Национальный Фронт - Севастополь-Крым-Россия. (Шувайников))

  Студенческому Братству - ПОЛНЫЙ РЕСПЕКТ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.28 | Филолог

   Аббревиатуры

   Yusuf пише:
   > *Поскольку эти две организации намеренно используют названия, которые в сокращении и без вводят людей в заблуждение, я использую английские сокращения
   > PF-SCR - People's Front - Stevastopol-Crimea-Russia (Народный Фронт - Севастополь-Крым-Россия. (Подъячий))
   > NF-SCR - National Front - Sevastopol-Crimea-Russia (Национальный Фронт - Севастополь-Крым-Россия. (Шувайников))

   Сложно аббревиируете. Аж на другой язык приходится переходить. Предлагаю различать их, называя "Нарики" и "Нацики".
   И всё.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.28 | Yusuf

    Re: Аббревиатуры - Супер!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua