МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лужков приїде в Крим агітувати за подвійне громадянство?

09/03/2007 | Researcher
02.09.2007 17:59 www.ПРАВДА.com.ua

Голова Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Куніцин запросив мера Москви Юрія Лужкова відвідати місто у вересні.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі виборчого блоку Супрун "Український регіональний актив", до першої п’ятірки списку якого входить Куніцин.

Це запрошення було зроблено під час відвідання Куніциним Москви з нагоди святкування 860-річчя міста. Лужков погодився відвідати Севастополь.

Куніцин зазначив, що "для Росії Севастополь дуже важливе місто, оскільки саме тут розташований Чорноморський флот РФ, багато об’єктів стратегічного призначення".

Севастопольський міський голова додав, що "Крим - улюблене місце літнього відпочинку росіян, і жителі Криму дуже позитивно налаштовані до Росії".

Під час розмови було обговорено перспективи більш тісного партнерства між містами, а також йшлося про доцільність вирішення питання на державному рівні щодо введення подвійного громадянства.

Куніцин зазначив, що "нелегально воно існує і ставить у дуже незручне та залежне становище десятки тисяч українців, які з різних причин змушені жити і працювати за кордоном, зокрема, в Москві".

У повідомленні прес-служби блоку зазначається, що одним із пунктів його передвиборчої програми є введення подвійного громадянства в Україні.

Відповіді

 • 2007.09.03 | REN77

  Куницын: все знают, что в Севастополе у людей по два паспорта

  Куницын: все знают, что в Севастополе у людей по два паспорта


  Председатель Севастопольской городской государственной администрации, второй номер избирательного списка блока УРА Сергей КУНИЦЫН предлагает ввести в Украине институт двойного гражданства.

  Как передает корреспондент УНИАН, сегодня в Севастополе на брифинге для журналистов С.КУНИЦЫН, в частности, заявил, что это не популизм. „Блок Куницына”, который я возглавлял на выборах в прошлом году в парламент Крыма, также шел под этим лозунгом, это актуально”, - отметил он. По словам С.КУНИЦЫНА, ему недавно стали известны результаты социологического опроса в Крыму и Севастополе, „и за двойное гражданство высказались свыше 50 процентов опрошенных граждан”.

  При этом С.КУНИЦЫН отметил, что „проблема не только в Крыму”. По его словам, на севере России проживают десятки тысяч украинцев. „Скажете ли вы, что в Севастополе у людей нет по два паспорта? Все знают, что есть один, и есть на всякий случай второй. А там также (у украинцев на севере России - УНИАН) есть один и второй, потому что паспорт украинцу в России дает право на социальные гарантии, скажем, в Тюмени”.

  Кроме того, отметил он, „400 тысяч украинцев работают в Чехии, в Словакии еще тысяч 200. Что, для западных украинцев не существует этой проблемы, - как там жить и на каких правах?” С.КУНИЦЫН также напомнил об украинцах, которые в начале прошлого века выехали в Канаду, и которые с удовольствием, по его мнению, “получили бы второе гражданство, вкладывали бы средства в Украину как свою этническую родину”.

  http://unian.net/rus/news/news-210470.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.09.06 | патанатом-лучший диагност

   Re: Куницын: все знают, что в Севастополе у людей по два паспорта

   А у самого Куни сколько паспортов?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua