МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УПА спасла украинцев от депортации

09/18/2007 | Wrangler
Редактор «ДЕЛО» Сергій Сахацький: Саме УПА захистила право українців на життя на своїй території, бо нас могла спіткати доля кримських татар
01:05 / 18 Сентября 2007
14 вересня Генеральна асамблея ООН прийняла декларацію про права корінних народів. В ній йшлося про засудження репресій та депортацій, а також про право корінних народів на самовизначення, землю й природні ресурси.

В ній зазначалося, що «корінні народи не підлягають примусовому видаленню зі своїх земель або територій». Більшість країн членів-учасників ООН вітали дану декларацію бурхливими оваціями.

Того ж дня на Радянській площі в Сімферополі пройшло від-криття монумента «На згадку про жертви радянського народу, полеглі від рук посібників фашистів — вояків ОУН-УПА та інших колабораціоністів». Правда, цікаво? В той час, коли цивілізовані держави йдуть на захист корін-них народів, українські політичні маргінали медитують на пам’ятники жертв неіснуючого радянського народу та ще й у Сімферополі, де не ступала нога «упівця».

Чомусь ніхто не згадує, що саме УПА захистила право українців на життя на своїй території, бо нас могла спіткати доля кримських татар.

Источник: Газета "ДЕЛО" / Сахацкий Сергей

http://delo.ua/news/communication/comments/info-52211.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua