МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Криму жорстоко побили місцевих активістів "Свободи"

09/26/2007 | keymaster
Приблизно опівдні на центральній площі Сімферополя, що носить окупаційну назву "Совєтская", до намету "Свободи" підлетіли люди, які знаходилися в агітпунктах Блоку "КУЧМА" та ПСПУ. Вони повалили та зім'яли намет "Свободи", знищили підписні листи та передвиборчі матеріали, а кандидата у депутати, голову Кримської організації ВО "Свобода" Едуарда Леонова силоміць зіштовхнули з трьохметрового парапету.

Внаслідок падіння, Едуард Леонов отримав переломи обох ніг та численні забої і перебуває у лікарні. За його словами, активісти партії знали, що готуються провокації, адже, наприклад, у Євпаторії, намет "Свободи" оточила група спецпідрозділу МВС.

Відповіді

 • 2007.09.27 | Арета

  А де ж патрійоти від БЮТ та НСНУ? Чи ОУН-УПА хвилює лиш Свободу?

  Сволота за скоєне обов"язково відповість.

  Але де ж то наші "українські про-президентські сили"? Шкода, що герої ОУН-УПА не в змозі їм заплатити - може тоді б вийшли з мерсів та щось зробили.

  Президент досі не визнав наших героїв і навіть не приїхав на похорони Василя Кука. Зате мав час і змогу виступити у Києві на з"їзді світового жидівства. (Як хтось тут хоче кричати антисемітизм, то стримайтесь - з боку Ющенка це не просто неповага, це-насміхання з нашого народу та наших героїв...)

  З блоку БЮТ лише Юля та Шкіль виступають за винання ОУН-УПА. Шкіль - щиро...
  З НУНС Луценко ще недавно в 2001 році в своєму інтерв"ю, поливав ОУН-УПА брудом.

  Ні честі, ні совісті, ні гордості.

  А тут ДЕХТО питав від кого потрібно захищати українців...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.09.27 | Мазафака

   Re: А де ж патрійоти від БЮТ та НСНУ? Чи ОУН-УПА хвилює лиш Своб

   Это где же на Советской такой парапет? Три метра, ребята - это почти два человеческих роста. Это вопрос номер раз. Не "свободолюбивые" ли молодчики в масках обделали "памятник" краской - заодно еще и две съемочных группы той же краской залили? Это вопрос номер два. дело в том, что по заявлению пострадавших журналистов были задержаны двое подозреваемых в совершении акта художественной росписи скифской бабы - один из них - с переломами обеих ног.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.09.27 | Tatarchuk

    давайте уточнимо обставини

    І почнемо з часу "події"
    У ЗМІ з посиланням на МВС твердиться що "окроплєніє" сталося "пізно вночі".
    О 20 годині того вечора я з компанією був в парку, до нас приєдналася подружка яка сказала що щойно бачила окроплєнну "скіфську бабу".
    Щось не зходиться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.09.28 | Мазафака

     Re: давайте уточнимо обставини

     окропление произошло не ночью, и не поздно вечером а около пяти чесов. Это гарантирую. Поскольку уже в 6 часов вечера наблюдал сей акт художественной росписи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.09.28 | Лозина-Лозинский

      сегодня они дают пресуху в айрексе в 14.00Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua