МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комунисти Криму втрачають глузд від безкарності

09/29/2007 | Дежурный
Комуністи погрожують фізичною розправою головам кримських організацій КУН і УНП

28 вересня у м. Сімферополі комуністи зірвали прес-конференцію голови Кримської організації Конгресу Українських Націоналістів Василя Овчарука «Історія брехні про ОУН-УПА». Прес-конференція була запланована як відповідь брутальним діям комуністів і їхніх прибічників, які встановили в Сімферополі пам’ятник жертвам ОУН-УПА. Проте коли о 13 годині Василь Овчарук разом із головою КО УНП Олегом Фомушкіним прийшли на прес-конференцію, зал був заповнений комуністами і представниками Союзу радянських офіцерів Криму.
Як повідомив голова КО Конгресу, провокатори не пускали до залу журналістів, вигукували антиукраїнські гасла і погрожували йому й Олегу Фомушкіну фізичною розправою. Найактивнішу участь у зриві прес-конференції взяли депутат Верховної Ради Криму, комуніст Захаров та керівник Союзу радянських офіцерів Криму Нікулін.
Організатори прес-конференції були вимушені викликати міліцію. Міліція під охороною вивела Василя Овчарука та Олега Фомушкіна в коридор, а тоді на подвір’я. На їхньому шляху стояли комуністи, які не давали головам кримських організацій КУН і УНП спілкуватися із журналістами.
Василь Овчарук і Олег Фомушкін під охороною поїхали у Центральне районне відділення міліції м. Сімферополя. Там вони написали заяву, у якій просять розслідувати дії провокаторів, що зірвали прес-конференцію, та притягнути винних до кримінальної відповідальності.
Прес-служба КУН

Відповіді

  • 2007.10.02 | Швидь Андрій Миколайович

    Re: Комунисти Криму втрачають глузд від безкарності

    Знаю Овчарука. Порядна людина. Нажаль комуністи мають підтримку в Криму.... Всеж вважаю що треба щоби емігранти не мали прав влазити в державні справи України. Глибоко впевнений, що росіянам нічого давати право протидіяти українцям. Це не іхня справа. Нехай катяться до біса....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua