МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Досить брехати

10/17/2007 | Законник
Ангажований сайт «Новий регіон – Крим» вкотре вирізнився із ряду інших ЗМІ відвертою брехнею. http://www.nr2.ru/crimea/145445.html

Ні прокуратура Криму, ні заступник Генерального прокурора України – прокурор АРК В. Шемчук не мають жодного відношення до виконання судових рішень, у тому числі і щодо виселення осіб, які захопили будинок по вул. Ювілейній у м. Алушті.

Охочим до дешевих сенсацій роз»ясняємо, що вказана функція віднесена до компетенції Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України. Охорона громадського порядку під час виконання судових рішень може бути покладена на підрозділи МВС. Перелік органів виконання судових рішень є вичерпним.

«Джерела» розповсюдили через вищеназваний сайт недостовірну інформацію щодо якихось заборон вчиняти Державній виконавчій службі чи МВС дій у м. Алушті. Питання про врегулювання конфлікту щодо будинку по вул. Ювілейній вирішується, а правильніше буде сказати – не вирішується, Верховною Радою Автономної Республіки Крим та Радою міністрів автономії більше року. Не слід перекладати цю проблему із хворої голови на здорову та робити заручниками власної безпорадності правоохоронців.

З приводу коментарів ситуації в м. Алушті ні сьогодні, ні напередодні ніхто з журналістів до прокуратури АРК не звертався.P.S. Позавчора журналісти цього сайту «відправили» Постійного Представника Президента України в АР Крим губернатором до Чернігівської області, сьогодні від імені прокурора вони коментують події в Алушті. Чого чекати від них завтра?http://www.ark.gp.gov.ua/index.php?section=n&newsid=1214


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua