МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голий Казарін

10/26/2007 | Роман Коваль
#43 за 26.10.2007
ГОЛИЙ КАЗАРІН
Роман КОВАЛЬ, президент Історичного клубу "Холодний Яр".

Заступник голови Севастопольської міської адміністрації В. Казарін, ініціатор побудови пам’ятника російській цариці Катерині II в Севастополі, у пресі обґрунтував свою позицію так: "...Одно из обвинений, которые высказываются в адрес Екатерины ІІ - то, что она ликвидировала Запорожскую Сечь - это исторический мираж. С образованием больших новых губерний Российского государства Сечь потеряла ту роль, которую выполняла - пограничного войскового образования, защищавшего тылы отечества. Она оказалась глубоко в тылу новообразованных губерний, и никакую "охранную" роль уже не могла выполнять. Переселением на черноморские земли запорожского войска, когда они встали под Кавказом, была образована новая черноморская военная линия, и запорожцам была возвращена функция военного сословия, которая имела льготы не потому, что платит налоги и т. д., а потому, что защищает рубежи своего отечества. В абсолютном большинстве запорожские казаки поддерживали это..."
Логіка Казаріна, як московського імперіаліста, абсолютно слушна, саме така логіка була і в Катерини. Для цих діячів козаки були громадянами Російської імперії, історична місія яких полягала у боротьбі з ворогами Росії та захисті (і просуванні далі!) кордонів імперії. Українська ж позиція полягає в тому, що запорозькі козаки були синами українського народу, його захисниками, відтак вони мусили лишатися в Україні для захисту своїх матерів та сестер, незважаючи на те, що кордони Російської імперії розширилися аж по Кавказ.
Висвітленням своєї позиції Казарін скинув з себе останній одяг і став перед наші очі голим-голісіньким російським імперцем. А імперці, як відомо, заперечують існування Української держави, відтак є її природними ворогами. Дивує в цій ситуації, що ворог нашої держави обіймає високу посаду в її адміністративних органах. Оце парадокс, а точніше черговий маразм Самостійної України!
А те, що Казарін є державним службовцем Української держави, призначення якого прямо залежить від Віктора Ющенка, підкреслює дволикість нашого президента.
Щодо протестів української громадськості. Це добре, що люди протестують проти побудови в Україні пам’ятника "вражій дочці" Катерині. Але чому вже не чути протестів громадськості проти пам’ятників Леніна та інших катів-комуністів? Що, звиклися з ними? Так само може вийти і з пам’ятниками Катерини. Не здивуюся, що за рік-два, проходячи повз, багато хто навіть не плюне в їхній бік. А все тому, що запал у нашої нації солом’яний, швидко загоряється і так само швидко згасає. І вороги про це знають.
Те, що в Україні досі стоять тисячі пам’ятників Леніну та будуються пам’ятники ворогові українського народу Катерині, є ганьбою для українського народу. І насамперед для Президента Віктора Ющенка! Його вина - як керівника держави - найбільша!

"Кримська Свiтлиця" > #43 за 26.10.2007 > Тема "Резонанс"
Постiйна адреса статтi:
http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5222

Відповіді

 • 2007.10.26 | MV

  Очевидно, що ця тема є всеукраїнською.

  Очевидно, що ця тема є всеукраїнською. Але запхнули в Крим. Ех!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.10.26 | Tatarchuk

   Re: Очевидно, що ця тема є всеукраїнською.

   На вільному форумі вам просто зробили зауваження щодо порушення правил:
   передруки ставляться з позначками (л) або (/) у заголовку. Щоб відрізняти передрук від того що ви самі з голови написали.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.10.26 | MV

    Re: Очевидно, що ця тема є всеукраїнською.

    Та не проблема - але ж мені виправити свою помилку не дали і тема була якийсь час закритою - тобто доступно лише для перегляду.
    Все ж нерозуміння партій шкідливості антиукраїнської діяльності - безперечна. А в "свинячий крик" - за день до встановлення пам'ятника - як в Одесі, наприклад,
    http://www.razom.org.ua/ua/news/19276/
    - кому воно потрібне? Що заважало зайти в кабінет до Ющенка півроку тому? Чому Ющенко такий блаженний, що не зніме Казаріна?
    Душити антиукраїнську гідру тре зараз. Або вчора.
 • 2007.10.26 | Лозина-Лозинский

  Re: Голий Казарін. та й ще божевільний

  http://www.nr2.ru/crimea/146937.html

  Лозунги «Русского марша» носят антироссийский и антипутинский характер. В Севастополе, который настроен исключительно дружественно в отношении России, не может быть воспринята позиция конфронтации с «великим дружеским северным соседом». Об этом «Новому Региону» заявил первый зампред Севастопольской горгосадминистрации Владимир Казарин, комментируя запрет на проведение «Русского марша» в городе.

  «Это мероприятие носит, к сожалению, антироссийский характер, потому что среди лозунгов, которые там заявлены – лозунги против Путина, против его политики, против той работы, которую он проводит», – заявил Казарин.


  От так. Він би ще дупу рос.адміралам підтірав би.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.10.26 | MV

   Re: Голий Казарін. та й ще божевільний

   Та він вже підтирає.
   Днями подам коментар до його виступу...
 • 2007.10.27 | nik

  Re: Голий Казарін

  казарин, как и все бывшие комуняки - типичный опортунист. Так пусть он лучше за госзарплату тихонько попискивает, чем в оппозиции громко кричит, а еще помогает куницину голоса у регионалов отбирать. Называется это - "взять в плен".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua