МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сегодня в 18.45 ч. Р. Чубаров в эфире ГТРК

12/06/2007 | Лиля Меджлис
Сегодня в 18.45 час. в прямом эфире ГТРК Рефат Чубаров расскажет о предстоящей 1-й сессии 5- го Курултая.
Ведущая - Лиля Буджурова

Відповіді

 • 2007.12.06 | Tatarchuk

  відмінно змістовне та інформативне інтервью

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.06 | regul

   Re: відмінно змістовне та інформативне інтервью

   Смотрел не с начала....ну, Чубаров в своем стиле.... красавчик....и вопросы у Буджуровой были довольно конкретные....
   Думаю, может действительно стоит переизбрать председателя Меджлиса уже сейчас, а не ждать год, как говорит Рефат Абдурахманович?
   И человек ведь есть! А через год, будет еще труднее, совсем другая "игра" будет?!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.06 | Гуливер

    Re: відмінно змістовне та інформативне інтервью

    regul пише:
    > Смотрел не с начала....ну, Чубаров в своем стиле.... красавчик....и вопросы у Буджуровой были довольно конкретные....
    > Думаю, может действительно стоит переизбрать председателя Меджлиса уже сейчас, а не ждать год, как говорит Рефат Абдурахманович?
    > И человек ведь есть! А через год, будет еще труднее, совсем другая "игра" будет?!


    У меня почему уверенноть , что может будет новый председатель.
    Но если это не случится, то упустится шанс.
    Мне кажется люди жаждут изменений, и это будет что-то новое.
    И еще тут проблема в другом. Не знаю как Мустафа-ага будет тянуть Киев и Крым. Это очень сложно и не нужно.
 • 2007.12.06 | Експерт

  Re: Сегодня в 18.45 ч. Р. Чубаров в эфире ГТРК

  Tatarchuk пише:

  > відмінно змістовне та інформативне інтервью

  Утонченная ирония ? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.08 | Tatarchuk

   Re: Сегодня в 18.45 ч. Р. Чубаров в эфире ГТРК

   Експерт пише:
   > Tatarchuk пише:
   >
   > > відмінно змістовне та інформативне інтервью
   >
   > Утонченная ирония ? :)

   Як вам сказати. Я висловів свою думку - мені це інтервью здалося маскимально інформативним, навіть відвертим. А сьогодні мій знайомий, переглянувши відео в запису, сказав мені що воно геть неінформативне. Оцінки різні. Моя була без іронії.
 • 2007.12.07 | Брат-1

  ВИДЕО, - для тех, кто не видел

  http://www.aq-media.info/node/2008
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.07 | E-mil

   Re: ВИДЕО, - для тех, кто не видел

   Брат-1, огромное спасибо!!! Почему-то не открывается первая часть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.07 | Брат-1

    Re: ВИДЕО, - для тех, кто не видел

    E-mil пише: > Брат-1, огромное спасибо!!! Почему-то не открывается первая часть. Да, у ребят не загружалось по неизвестной причине, - наверное, было рано ещё всем это знать :) Сейчас переставил первую часть.
 • 2007.12.08 | Tatarchuk

  Уніан дає переказ той передачи

  7-9 грудня - Курултай (національний з`їзд) кримських татар. Одним із головних питань першої сесії нинішнього Курултаю стане обрання керівних органів Меджлісу, а також обговорення останніх резонансних подій на півострові, що безпосередньо стосуються кримських татар – насамперед, подій на плато Ай-Петрі.

  Чи піде Мустафа Джемілєв з поста голови Меджлісу? Це питання стало активно обговорюватися в пресі після слів самого Джемілєва на прес-конфренції, зібраній після ай-петрінських подій. «Я сподіваюся на успіх. Все-таки, може, іншого главу Меджлісу ми поставимо?» - сказав тоді лідер Меджлісу...

  Перший заступник голови Меджлісу Рефат Чубаров в ефірі телепрограми журналіста Лили Буджурової (увечері 6 грудня) відповів і на запитання: чи піде з посади Джемільов.

  - ...Бажання Мустафи Джемілєва наполягти на зміні голови - воно дуже сильне. Різні групи делегатів пропонують йому різні рішення цієї проблеми, - зазначив Чубаров.

  - Чи можливо, що на цьому Курултаї головою Меджлісу стане інша людина - не Мустафа Джемілєв? - поцікавилася Буджурова.

  - Я не виключаю такого рішення, яке буде компромісом між бажанням, вимогою Мустафи Джемілєва - він теж делегат Курултаю і може взяти самовідвід (а у нас це слід прийматися без жодного обговорення) - і позицією делегатів не відпускати лідера. Я думаю, що ми готові будемо ухвалити компромісне рішення. Я думаю, ми намітимо низку заходів, які необхідно здійснити в системі органів національного самоврядування. Я навіть не виключаю, що ми визначимо конкретний термін, коли ми зможемо задовільнити бажання Мустафи Джемілєва.

  На питання: чи готовий Рефат Чубаров замінити на посаді Джемілєва (Джемілєв бачить своїм наступником саме Чубарова), той відповів, що харизма Джемілєва потрібна, щоб провести низку реформ.

  - Я хотів би скористатися харизмою Мустафи Джемілєва, щоб найближчим часом здійснити низку радикальних змін у діяльності органів національного самоврядування. Я просто розумію, що для того, щоб зробити це, потрібна харизма Мустафи Джемілєва, - сказав перший замголови Меджлісу.

  - Чи правильно: Ви триматимете Мустафу Джемілєва на цьому кріслі, для того, щоб він провів якісь реформи, і коли він замісить це тісто, потім прийдете Ви - як наступник - і пектимете пиріжки? - запитала журналістка.

  - Я скажу так: ми хочемо зробити ці реформи і хочемо, щоб авторитет Мустафи Джемілєва був гарантом проведення цих реформ. Ні для кого не секрет, що у великому політичному організмі завжди буває дуже сильна різниця думок, і не завжди всі складові політичного організму керуються тими цілями, які публічно декларують. Нерідко приватні інтереси домінують у окремих політиків, і для того, щоб окремі політики не заважали проведенню реформ, нам необхідний авторитет Мустафи Джемілєва, - підкреслив Чубаров.

  На запитання, що за реформи планується провести, Чубаров відповів: реформи, направлені на зміцнення місцевих і регіональних меджлісів.

  - Передусім, місцевих меджлісів. Та система, яку ми вибудовуємо 16 років - з погляду її стійкості - ми вибрали правильний шлях. Але в певний час ми захопилися, напевно, веденням великої політики, або якщо можна такий формат – середньої політики – але ми десь упустили розуміння важливості зміцнення місцевих меджлісів...

  ...Чи піде Джемілєв з посади, ми дізнаємося вже в цю в суботу, – саме тоді пройде обрання голови Меджлісу. Але, схоже, Мустафу поки не відпустять...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua