МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чекаємо на відповідь Плакиди на громадьску заяву

12/07/2007 | Андрій Щекун
Текст Заяви до Плакиди. Будемо звітувати громадськісті щодо реакціі. Лист зареєстрований у Радміні. Ховатися їм не можна.


ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
„УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ”
____________________________________________________________________________________________
98401, вул. Сімферопольська 38-В, пом.9, м. Бахчисарай, АР Крим, Україна
Телефон/факс: 8-06554-435-72, 8-098328-9378
E-mail: media_ukraine@ukr.net

№ 01/12 від 07 грудня 2007
Голові Ради міністрів АР Крим
Плакиді В.Т.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Тарасовичу!

Звертаємо Вашу увагу, що Міністерством культури і мистецтва АРК грубо порушено Конституцію та чинне законодавство України щодо вивісок на державних установах, зовнішньої рекламної продукції...

Так, над центральним входом до нового приміщення кримської республіканської універсальної наукової бібліотеки імені ІВАНА ФРАНКА висить величезна вивіска російською мовою.

За отриманою інформацією від керівництва бібліотеки членами нашої організації, - ескізи на виготовлення вивіски подавалися у відповідності законів України, тобто українською.

Просимо вияснити причини саботування українських законів відповідними чиновниками та змінити вивіску над входом до приміщення бібліотеки згідно чинного законодавства.

Просимо також надати всім представникам органів влади інформацію про життя і творчість видатного українського КАМЕНЯРА, іменем якого є назва республіканської наукової бібліотеки. І це можуть зробити працівники бібліотеки шляхом зустрічей з представниками вашого відомства. Сподіваємося, що надалі таких безглуздих дій зі сторони влади не буде.

Ми також не заперечуємо, щоб були вивіски менших розмірів біля входу і російською, і кримськотатарською мовами, і англійською – це було б чудово і інтернаціонально. Але ж щодо етичних вимог, в нас держава одна, і державна мова одна – УКРАЇНСЬКА!!!

Просимо нас проінформувати про хід вирішення цієї проблеми.
Директор
ГО „Український Дім” ЩЕКУН А.С.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua