МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдан в тилу ворога: Атака триває, Майдан перемагає

12/12/2007 | Майдан-Крим
Четвертий день атак з боку російських серверів на головний сайт Майдану створюються нові і працюють заздалегідь заготовлені сайти, які транслюють новини, статті та зміст форумів.

В тилу ворога створюються нові акаунти на "живих журналах", безперебійно працюють старі.
Так, сайт Maidan_Live транспортує всі нові та архивні матеріали з Головної сторінки Майдану, а також найсвіжіши дописи на Вільному Форумі.

Інтернет-комьюніті "Майдан" нараховує вже 94 активних учасників та 113 постійних читачів, щодня до спільноти приєднуються нові ЖЖ-юзери, і Ви також можете стати одним з них.

Кримські новини вже почали імпортуватися на Живому журналі "Майдан-Крим", де ставляться новини Кримської сторінки Майдану

Найближчим часом запрацює також Великий журнал "Майдан-Крим", там будуть новини, статті та форуми.

Готується ще певан кількість аналогічних проектів.
Вороги, про яких вже дещо відомо, ставили за мету зруйнувати громадську та правозахисну спільноту за допомогою їхнього "засліплення" та "заглушання".

Атаки добре організовані, але вони не змогли і вже не зможуть добитися головної мети: роз'єднати громадян, поєднаних заради громадського спротиву системі.

Ви також можете підтримати Майдан (навіть не сайт, якого атакують, а його діяльність) - для цього Ви можете вручну або автоматично імпортувати на своїх блогах та акаунтах новини, статті, дописи з форумів Майдану.

Атака триває, Майдан перемагає!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua