МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

нам прислали рейтинга

12/26/2007 | Tatarchuk
ОПИТУВАННЯ ЕКСПЕРТІВ: НАРДЕП З МАКІЇВКИ – НАЙВПЛИВОВІШИЙ ПОЛІТИК У КРИМУ

Народний депутат України від Партії регіонів Антон Пригодський визнаний найвпливовішим політиком Криму. За підсумками опитування експертів Кримського Незалежного Центру політичних дослідників і журналістів (колишній?) підприємець з Донецької області, якого в кримській пресі називали «куратором Криму», отримав найвищий бал впливовості – 7,92 з 10 можливих. Його найближчі соратники – голова Верховної Ради АРК Анатолій Гриценко (7,80), депутат Верховної Ради АРК Олександр Мельник (7,20) посіли наступні за ним місця у першій трійці, а голова постійної комісії ВР Криму Ігор Лукашев (6,12), секретар Ялтинської міськради Олексій Боярчук (3,80) і начальник ГУ МВС України в Криму, депутат Макіївської міськради Анатолій Могильов (3,60) – місця у першому і другому десятках рейтингу впливовості. У списку 33 найвпливовіших політиків Криму – 12 представників чи висуванців Партії регіонов і Блоку «За Януковича».
До першої десятки також увійшли лідер Меджлісу Мустафа Джемілєв (7,04), колишній прокурор Криму Віктор Шемчук (6,88), «організатор» Верховної Ради АРК Григорій Іоффе (5,80), колишній представник Президента України в Криму Геннадій Москаль (5,72) і колишні спікери кримського парламенту «регіонал» Борис Дейч (5,12) та комуніст Леонід Грач (4,96).
Кримський Незалежний Центр політичних дослідників і журналістів щороку проводить традиційне опитування експертів з метою визначення найвпливовіших кримських політиків року, що минає. Як експерти були запрошені 32 кримські та київські журналісти і політологи, які висвітлюють чи досліджують політичні процеси в Криму. Заповнили анкети 25 експертів, яким був запропонований складений за алфавітом список з прізвищами 71 політика, управлінця, громадського і релігійного діяча. Експерти також додали прізвища ще 5 осіб. Ступінь впливовості обраних політиків (немає значення – позитивний чи негативний) оцінювався за 10-бальною шкалою.
У попередні роки найбільш впливовими політиками Криму визнавалися Сергій Куницин, Леонід Грач, Анатолій Гриценко, Аркадій Демиденко, Борис Дейч, Василь Кисельов та Анатолій Франчук.
Слід зазначити, що результати проведеного КНЦПДЖ опитування експертів не несуть для його об'єктів жодного позитивного чи негативного політичного навантаження і відображають лише точку зору експертів КНЦПДЖ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua