МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПьОтр и ЛьОня поссорились? Не сглазить бы! :)

12/29/2007 | Никакой - 3
[28.12.2007 22:30]
Грач обурений, що хтось проголосував за бюджет його карткою


Лідер комуністів Криму, народний депутат України (фракція Компартії) Леонід ГРАЧ обурений, що хтось проголосував його карткою в другому читанні проекту бюджету України на 2008 рік.

Про це йдеться в заяві Л.ГРАЧА, текст якої переданий УНІАН.

"Сьогодні під час вечірнього засідання серед тих, хто проголосували, не дивлячись на те, що вдень було ухвалено політичне рішення Президії Центрального Комітету Компартії про неучасть в голосуванні за даний бюджет, опинилися голоси восьми народних депутатів - членів фракції Компартії. Подібне ренегатство є справжньою зрадою інтересів партії і народу. Більш того, обурливим до болю з`явилося те, що зокрема проголосували моєю карткою, а також карткою кримчанки Марини ПЕРЕСТЕНКО, депутата від КПУ, яка також була відсутня на засіданні парламенту», - каже Л.ГРАЧ.

Він заявив, що з 24 грудня знаходиться офіційно на лікарняному і перебуває в Сімферополі. «Ні очної, ні заочної участі в голосуванні не приймав і приймати не міг», - сказав нардеп. Він вимагає «принципового партійного розгляду з тими, хто відповідає за роботу фракції, а також хто несе відповідальність за формування списків партії на виборах».

Л.ГРАЧ просить Секретаріат апарату Верховної Ради України не рахувати мій голос «за» бюджет.

Крім того, Л.ГРАЧ назвав проект бюджету України на 2008 рік «популістською фікцією мадам ТИМОШЕНКО». «Мета – ввести в оману народ України, видати бажане за дійсність, при тотальному 17-мільярдному дефіциті, проігнорувавши вимоги фракції В.ЛИТВИНА про накладення мораторію на Закон про купівлю-продаж землі», - сказав нардеп.

Як повідомлялось, Верховна Рада України ухвалила закон «Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів». "За" проголосувало 235 із 438 народних депутатів, зареєстрованих у залі. Зокрема, із фракції БЮТ проголосували 156 депутатів, з фракції “Наша Україна – Народна самооборона” – 71, з фракції КПУ – 8. Не голосували у повному складі фракції Партії регіонів та Блоку Литвина.

Член фракції Партії регіонів Ярослав СУХИЙ заявляє, що закон про державний бюджет України на 2008 рік було прийнято «фальшивою кількістю голосів». За його словами, в сесійній залі було лише 197 народних депутатів із фракцій “Наша Україна – Народна самооборона” та БЮТ. Я.СУХИЙ наголосив, що фракція Партії регіонів більше не дозволить коаліції голосувати таким чином. Він зазначив, що депутати із коаліції намагаються “перегнути” опозицію “через коліно”.

http://crimea.unian.net/ukr/detail/1586

Відповіді

 • 2007.12.29 | Никакой - 3

  Вы думаете, что Грач неиствует потому, что у него велосипеда нет

  Да нет, ларчик открывается просто ему в этом созыве однопартийцы не дали возможность рулить комитетом...

  Не важно - каким, главное, что отказали. А у парня от обиды - как же, не ценят!, - вот крыша и поехала :)

  Но я лично рад этому известию, чем продолжаю делиться с вами:

  Заявление бюро Крымского республиканского комитета Коммунистической партии Украины

  29.12.2007

  В руководстве Центрального Комитета Компартии установились авторитарный стиль принятия решений по вопросам внутрипартийной деятельности, взаимодействия с другими политическими силами.

  28 декабря 2007 года был принят бюджет Украины на 2008 год, который является популистской фикцией Ю. Тимошенко. В ходе рассмотрения проекта бюджета во втором чтении ряд народных депутатов из фракции Компартии Украины вопреки решению Президиума ЦК КПУ проголосовали «за». Вопиющий факт нарушения партийной дисциплины является следствием острых проблем, накопившихся на протяжении последних лет в партии.

  Прежде всего следует отметить, что в руководстве Центрального Комитета Компартии установились авторитарный стиль принятия решений по вопросам внутрипартийной деятельности, взаимодействия с другими политическими силами. Как следствие, Компартия участвует в организованных сателлитами американских олигархов акциях, таких как – «Повстань, Украина!», выдвигает в коалиционное правительство лиц, представляющих интересы крупного капитала и националистов.

  Случившееся в ходе голосования за бюджет бюро рескома партии расценивает как групповщину, приведшую к ренегатству, грубому попранию принципов демократического централизма, как неопровержимый факт сотрудничества с правительством Ю. Тимошенко, выступающим с позиции антироссийских, националистических, проамериканских интересов.

  Проголосовавшие - это известные люди в партии, включенные по настоянию первого секретаря ЦК КПУ П. Н. Симоненко в проходные места предвыборного списка, - В. Бевз, А. Ткаченко, Е. Мармазов, И. Калетник.

  Более того, А. Ткаченко, Е. Мармазов, И. Калетник возглавляет по предложению фракции КПУ комитеты и спецкомиссию ВР Украины.

  Эти члены фракции проголосовали карточками отсутствующих на пленарном заседании народных депутатов - Л. Грача и М. Перестенко, что дискредитирует Крымскую республиканскую партийную организацию и ее представителей в высшем законодательном органе страны.

  Исходя из вышеизложенного, бюро Крымского рескома Коммунистической партии Украины:

  - настаивает на созыве внеочередного Пленума ЦК КПУ для обсуждения назревших острейших вопросов внутрипартийной жизни, нарушения депутатами-коммунистами Программы и Устава партии, решений Президиума и Пленума ЦК КПУ;

  - требует привлечь к строгой партийной ответственности коммунистов, народных депутатов Украины В. Бевза, Е. Мармазова, И. Калетника, А. Ткаченко;

  - отозвать с постов председателей и спецкомисии ВР Украины коммунистов, народных депутатов А. Ткаченко, И. Калетника, Е. Мармазова, как дискредитировавших партию.

  http://www.grach.crimea.com/content/view/389/4/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.31 | Никакой-2

   Re: Вы думаете, что Грач неиствует потому, что у него велосипеда нет

   Во как Леня Говноклев убивается!Ну ладно он был на больничном(приступ маразма наверное),а вот почему не было товарища М.Перестенко или как ее там.Ну не нужно наверное таких пожилых и больных то в депутаты выдвигать.Или у пролетарского фермера кура начала дохнуть в хозяйстве?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua