МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Резонанс: викрито міліціянтів, які грабували пасажирів залізниці

03/19/2008 | Брудна мантія
За матеріалами Служби внутрішньої безпеки викрито 20 працівників міліції, яких підозрюють у скоєнні ряду злочинів

У результаті спільних заходів Службою внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України, органами прокуратури та СБУ викрито протиправну діяльність працівників органів внутрішніх справ, які тривалий час, використовуючи своє службове становище, скоювали незаконні дії стосовно громадян.
Розслідуванням з’ясовано, що протягом 2007-2008 років ряд працівників міліції лінійного відділу на станції Сімферополь лінійного управління внутрішніх справ на Придніпровській залізниці незаконно затримували громадян та із застосуванням фізичного насилля вилучали й привласнювали їхнє майно.
Цих працівники міліції також підозрюють у скоєнні крадіжок та грабежів. Такі злочинні дії спричинили значну шкоду законним правам, свободам та інтересам як окремих громадян, так і державних та громадських організацій, підірвали авторитет правоохоронних органів, мали інші тяжкі наслідки.
17 березня прокуратурою Автономної Республіки Крим порушено кримінальну справу за фактами незаконного затримання працівниками міліції громадян (ст.371 Кримінального кодексу України), крадіжки (ст. 185) у них майна та пограбування (ст. 186), а також перевищення влади (ст. 364), зловживання службовим становищем (ст. 365) та службового підроблення (ст. 366).
Слідством встановлено 11 злочинів, до яких причетні 20 працівників міліції, в тому числі 4 керівники цього лінійного відділу. 13 працівників міліції затримано згідно із статтею 115 Кримінально-процесуального кодексу України. Стосовно 5 обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд. Встановлюються місця перебування та вживаються заходи щодо затримання ще двох працівників.
Служба внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України звертається до громадян, які потерпіли внаслідок протиправної діяльності працівників міліції на станції Сімферополь, повідомити про це до правоохоронних органів.

Довідково: За два місяці 2008 року за матеріалами Служби внутрішньої безпеки органами прокуратури порушено 94 кримінальні справи стосовно 108 працівників органів внутрішніх справ. 19 кримінальних справ порушено за службове підроблення, 15 – за перевищення влади, 14 – за отримання хабарів, 12 - за побиття та незаконне затримання, 8 – за незаконний обшук, та привласнення майна, 26 – за порушення інших конституційних прав громадян. З цієї кількості кримінальних справ 18 відсотків порушено стосовно керівників різних рівнів.
За корупційні діяння судами притягнуто до адміністративної відповідальності 32 працівників міліції.

ДЗГ та МД МВС України

19.03.2008

Відповіді

 • 2008.03.20 | Зоркий сокол

  Re: Резонанс: викрито міліціянтів, які грабували пасажирів залізниці

  А еще со слов одного из младших офицеров ЛОМа( в частной беседе) они покрывают вокзальных карманников и цыганок "работающих"на данной территории а также бомбил есссно не за красивые глазки.Есть фото многих щипачей мона показать на майдане.Или не никому не интересно?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.20 | Абу

   викладайте

   з дисклаймером, ессно, можна ставити
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.03.20 | Матрос

    Re: викладайте

    Но учтите, никто не может быть признан виновным не иначе как по определению суда.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.22 | Зоркий сокол

     Re: викладайте

     Матрос пише:
     > Но учтите, никто не может быть признан виновным не иначе как по определению суда.
     Вот поэтому и не только тормознул.Предупредили страшным шепотом-НЕНУННО.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.03.22 | Зоркий сокол

      Re: викладайте

      Садитесь за крайние ближе кассам автостанции столики Макдональдса и любуйтесь как бомбят фраеров ушастых в очереди у касс и в (толкотне) при посадке в междугородние маршрутки.
     • 2008.03.22 | Лозина-Лозинский

      да что ж такое!

      Уже дыхание затаил в предвкушении очередной победы гражданского общества - да не вышло.

      Замах на рубль был, а удар то и не было..
 • 2008.03.20 | Законник

  Re: Резонанс: викрито міліціянтів, які грабували пасажирів залізниці

  19.03.2008 Припинено беззаконня під виглядом закону


  17 березня ц.р. прокурором Криму Володимиром Бойко порушено кримінальну справу стосовно співробітників лінійного відділу міліції на станції Сімферополь.

  Підставою для порушення кримінальної справи послужили оперативні матеріали Головного управління СБ України в Криму, заведені за зверненнями громадян, які постраждали від дій підозрюваних. Міліціонери незаконно, нібито за адміністративне правопорушення, затримували приїжджих, били їх і грабували. Слідство має 18 заяв від потерпілих з різних міст України, і звернення про протиправні дії міліціонерів ще продовжують надходити.

  Прокуратурою дії співробітників ЛВМ кваліфіковані як зловживання службовим становищем, тобто за ч.3 ст. 364, яка передбачає покарання до 12 років позбавлення волі, і як перевищення влади, за ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України. Затримано 13 міліціонерів. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua