МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молодь Криму проти ксенофобії та расизму в Україні

03/25/2008 | "БЮТ"
У Сімферополі відбувся круглий стіл «Молодь Криму проти ксенофобії та расизму в Україні», ініціатором проведення якого виступила Кримська республіканська громадська молодіжна організація ВО «Батьківщина молода».
Під час «круглого» столу обговорювались питання щодо прояви ксенофобії у масовій свідомості та прояви расової дискримінації, питання конфліктів кримськотатарського і слов’янського населення та проблеми «українізації» Криму.
В роботі «круглого» столу взяли участь представники декількох кримських молодіжних організацій, а саме ВО «Батьківщина молода», КРО МС «Наша Україна», «Кримськотатарській Союз Молоді», молодіжна спілка «Основи свободи», «Школа Нового Лідерства», молодіжна спілка «Екшен» та КРО «Конгрес Українських Націоналістів».
Спілкування проходило в жвавій, але дружній обстановці. На розгляд ставали дуже важні та актуальні питання що до проблем Кримського регіону. Кожен з присутніх мав можливість висловити особисту думку та позицію своєї організації.
В підсумок заходу, була досягнута згода про спільну працю по багатьох питаннях пов’язаних з проявами расизму та ксенофобії в Криму, а також про створення сумісного проекту «Крим з Україною».

Прес-служба КРПО ВО «Батьківщина»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua