МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заголовки по-севастопольски

04/01/2008 | Bulba
Севастопольскому суду тоже татары куда роднее русских

01.04.2008 10:21:22Апелляционный хозяйственный суд Севастополя оставил без изменений решение Хозяйственного суда Крыма, которое обязывает Симферопольский горсовет заключить с Духовным управлением мусульман Крыма соглашение о выделении земли под Соборную мечеть.Об этом, как сообщает радио "Свобода", сегодня заявил один из лидеров Меджлиса крымско-татарского народа Рефат Чубаров.По его словам, крымские мусульмане ожидают, что Государственная исполнительная служба без промедлений вынудит городского председателя Симферополя подписать все правовые документы для того, чтобы уже в мае начать строительство в Симферополе Соборной мечети.В 2004 г. Симферопольский горсовет позволил Духовному Управлению мусульман Крыма разработку технической документации из отведения земельного участка площадью свыше двух гектаров на Ялтинской трассе. Однако в конце 2007 г. депутаты горсовета запретили строительство мечети в этом месте.12 февраля мусульмане начали акцию протеста, а 14 февраля Хозяйственный суд АРК обязал Симферопольский горсовет заключить с Духовным управлением мусульман договор аренды этого земельного участка. С сегодняшнего дня это решение вступило в силу.


ForPost, Новости Севастополя
Источник: РБК

Відповіді

 • 2008.04.01 | Tatarchuk

  Re: Заголовки по-севастопольски

  Bulba пише:
  > Севастопольскому суду тоже татары куда роднее русских

  Я знаю чому "тоже". Тому що компанії Ріната Ахметова паплюжать Севастопаль, город рускіх маряков, і суди тоже на їхньому боці :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.04.02 | Bulba

   Re: Заголовки по-севастопольски

   Tatarchuk пише: "Тому що компанії Ріната Ахметова паплюжать Севастопаль, город рускіх маряков, і суди тоже на їхньому боці"
   В севастополі навіть Ахметов сприймається як українець. Насправді прикольно бачити як в місті слави русськіх маряків Ахметов розбудовує промісловість (частину свого ГМК) і як це бьє по просоленим чорним морем мізкам севастопольців, які крім застарілих імперських кораблів нічого не хочуть бачити.
   якщо по суті, то ще прикольніше відчувати в севастопольській маршрутці татарську музіку. в цей час в салоні автівкі така приємна тиша.
   а сьогодні в ранці по радіо "Бриз" можна було почути "лента за лентою", це справжній кайф!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.04.02 | Tatarchuk

    Re: Заголовки по-севастопольски

    Bulba пише:
    > В севастополі навіть Ахметов сприймається як українець. Насправді прикольно бачити як в місті слави русськіх маряків Ахметов розбудовує промісловість (частину свого ГМК) і як це бьє по просоленим чорним морем мізкам севастопольців, які крім застарілих імперських кораблів нічого не хочуть бачити.

    Ага, будувати коксохім та рити днище ахиятрської бухти - якраз така собі визитівка СКМу :) Варіант - приклад з ІСД. А чого, теж данецькі, тільки задля гостиниці на Кришталевому відбудовують оті мистичні "вухи" і навіть (особливо сміялсо) обіцяють що в тих кемпінгах житимуть якраз ветерани ВОВ. Мабуть там Гайдук вже як русскій сприймається.

    > якщо по суті, то ще прикольніше відчувати в севастопольській маршрутці татарську музіку. в цей час в салоні автівкі така приємна тиша.

    Що, "Мейдан ФМ" прийшов туди?

    > а сьогодні в ранці по радіо "Бриз" можна було почути "лента за лентою", це справжній кайф!
    На місці Куні я б просто виділів 1 фм та 1 укв частоту в місті під УР-3 ("Культура"). І потім сидів як той китаєць на березі річки, переглядаючи як потік несе трупи ворогів :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua