МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скандальна знахідка для Чорноморського флоту Росії

05/05/2008 | Майдан-Інформ
На березі біля селища Ускут (Прівєтноє) між Алуштою та Судаком знайдено ракету-торпеду еспериментальної моделі. Вона призначена для враження підводних та надводних цілей, визначили сапери.
Цей знаряд ідентифіковано як експериментальну зброю, що її взято на випробування Чорноморським флотом Росії.
Перші коментарі українських військових - обурення: російська сторона прямо зобов'язана попереджати про проведення будь-яких навчань заздалегідь, а тим більше таких, що відбуваються поза межами спеціально орендованих для цього полігонів.
В результаті територія, яку українська сторона вважає курортною, підлягала звищеній небезпеці, та ще й безвідома українського уряду та служб.
Як повідомляє служба новин ТСН телеканалу "1+1", російські військові вже визнали ракету своєю та її повернуто ЧФ РФ. А от кримська ТРК "Чорноморська" повідомила, що прес-служба ЧФ Росії вже ввечорі почала відкидати звинувачення у належності знаряду до свого озброєння. При чому в якості доказу наводить той факт, що "на навчання в згаданому районі ЧФ РФ не має права".

Відповіді

 • 2008.05.05 | Лозина-Лозинский

  Приветное-радушное-добродушное...

  Цит. по Униан

  руководитель пресс-службы Государственной пограничной службы Украины Сергей Астахов сообщил, что 26 апреля около 10.30 в районе села Радушное Алуштинского района Крыма пограничный патруль обнаружил предмет, похожий на торпеду.

  Вон оно как! Радушного в Крыму недоставало. После села Лазаревка-Кагановка.

  По теме. Что торпеда учебная - это не просто смешно. Это такая российская шутка юмора. Мол, учимся шмалять учебеными нано-торпедами по вашим хохляцким берегам. Что б не расслаблялись.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.05.05 | Лозина-Лозинский

   еще по теме

   В следующий раз наши погранцы обнаружат отряд экспериментального спецназа РФ,занявшего высоты и почту-телеграф-телефон в городе Алушта, а не его причале - десантный корабль.

   А что такое - эксперимент такой!
  • 2008.05.06 | просто мимо шел

   Re: Приветное-радушное-добродушное...

   А где такие цитаты нашли? УНИАН писал Приветное: "В то же время, руководитель пресс-службы Государственной пограничной службы Украины Сергей АСТАХОВ сообщил, что 26 апреля около 10.30 в районе села Приветное Алуштинского района Крыма пограничный патруль обнаружил предмет, похожий на торпеду"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.05.06 | Ночной дозор

    Это УПравда обделалась

    http://www2.pravda.com.ua/ru/news/2008/5/5/75260.htm

    Решила перевести с русского на русский. Решила, что Привитне - это такое украинское этнографическое село, и его нужно обязательно перевести на русский ;)
 • 2008.05.06 | Женя.

  Re: Скандальна знахідка для Чорноморського флоту Росії

  Правду мы видимо не узнаем.
 • 2008.05.06 | Лозина-Лозинский

  Аремейский идиотизм/провокация

  Общался сегодгя с военными по этому случаю. Говорят: "Очень просто. Потерять торпеду - не вопрос. Десятками теряют, находят потом в границах населенных пунктов."

  Версия вторая - шутка от РФ. А как прореагируют? Проглотили? Ну и хорошо!
 • 2008.05.06 | Лозина-Лозинский

  Лох на лохе сидит и лохом погоняет.

  Цит. по УНИАН:

  "Водночас, В.КИРИЛИЧ зазначив, що випадок з російською ракетою не може бути приводом для постановки питання про передчасне виведення ЧФ РФ з території України. За його словами, це не є взаємопов’язаними питаннями. «Україна дотримується договорів і норм права, які передбачають, що ЧФ РФ перебуває на території України до 2017 року», - сказав він."

  В следующий раз он в позе "раком" будет рассказывать, что все отлично и ему это нравится.

  На чью страну они работают, все это панство?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua