МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сутички в Севастополі

05/12/2008 | Ч
Відзначання 11 травня 225 річниці заснування Російського Чорноморського флоту в Севастополі не обійшлося без скандалів, протестів та розгулу російськой велікодержавності - як завжди.
Незважаючи на попередження СБУ з вуст Ю.Лужкова та К.Затуліна які прибули до Криму та Севастополя для відзначення цієї дати лунали заяви які ставлять під сумнів суверинітет України над містом.
Розпочався день морським шоу в Севастопольській бухті влаштованним кораблями ЧФ Росії. Проведення його було узгодженно з Україною за кілька днів до самої події.
Проти його проведення категорично виступали Українське МЗС та Служба Безпеки України. Компромісним рашенням з обох боків стало проведення лише морської частини параду, без проходження військової технікі містом, як планувалось спочатку.

Біля штабу Чорноморського флоту Росії в цей день відбулись сутички між представниками проросійських організацій міста та активістаим укрїнських організацій які приїхали в Севастополь висловити командуванню ЧФ свою незгоду з проводимою російським флотом політикою, яка на їх думку дестабілізує ситуацію в регіоні, та є антиукраїнською по своїй суті.

Наслідком "обміну думками" яке переросло в сутичкі стало затримання міліцією кількох активістів з обох сторін та доправленя до Ленінського районного відділу УМВД в м.Севастополі.

... Завершився день концертом на майдані Нахімова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua