МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Привиди славного минулого не варто озброювати і легалізувати

05/26/2008 | Tatarchuk
Козаків Ющенка порівняли з мушкетерами Саркозі


Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко в інтерв'ю «Газеті 24» заявив, що впевнений у впливі на парламент ззовні і виступає проти конфліктних законопроектів.


За словами Гриценка, народні депутати хочуть і можуть працювати, «їм уже давно набридли розбрати і приниження парламенту».


Політик упевнений, що якби не було впливу ззовні і парламенту дали можливість самостійно визначати порядок денний, приймати дійсно необхідні країні закони, ВР працювала б як швейцарський годинник.


Для цього, за словами Гриценка, потрібно Президентові і прем'єрові відкликати (або відкласти убік) найбільш конфліктні і другорядні «екзотичні» законопроекти. Він пояснив, що конфліктні законопроекти стосуються боротьби за повноваження: про держадміністрації, про місцеве самоврядування, про імперативний мандат... Серед «екзотичних» Гриценко назвав, зокрема, законопроект про українське козацтво, внесений Президентом як невідкладний, - передає «УНІАН».


«Ну, який він невідкладний? І взагалі – чи потрібний Україні такий закон?, - висловив сумнів парламентарій. - Ви можете собі представити, щоб Президент Саркозі вніс до свого парламенту закон про французьке мушкетерство, або канцлер Меркель – закон про німецьке тевтонське рицарство?».

Козацтво, на думку Гриценка, - це дійсно важлива і для багатьох цікава сторінка нашої історії, «але нехай нею і надалі займаються історики і громадські організації».

Відповіді

  • 2008.05.26 | Shadow_Runner

    А що за проект? Хто що про нього знає?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua