МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радио "Свобода" следует примеру Радио "Мейдан"

06/04/2008 | Дневной дозор
Як стало відомо, на київське бюро «Радіо Свобода» очікують великі зміни. Основний акцент відтепер робитиметься на інтернет-мовленні та оновленому сайті радіостанції.

«Йдеться про реструктуризацію з метою вдосконалити наш продукт, - повідомила керівник української редакції «Радіо Свобода» Ірина Халупа. – Зокрема, багато залежить від радіостанцій-партнерів. Якщо немає FM-покриття, яке дозволяло б нам бути почутими у всіх куточках країни, є сенс переходити на іншу платформу, доступну майже для кожного українця».

Пані Халупа також запевнила, що суттєвих скорочень у київському офісі не відбудеться, а торкнуться вони переважно авторських проектів. За інформацією джерел «ТК», з ефіру зникнуть такі авторські програми, як «Україна інкоґніта», «Виміри життя», «Свобода слова», «Перед мікрофоном Свободи» тощо. Скоротиться також кількість випусків новин – до двох на день.

Також джерела «ТК» стверджують, що з 1 липня у київському бюро працюватимуть лише семеро осіб. Зокрема, вже звільнився за власним бажанням керівник київського бюро Віктор Єленський та ведуча «Ранкової Свободи» Галина Трохова. Пан Єленський пояснив «ТК», що в умовах запланованої реструктуризації «не бачить собі застосування» на «Свободі».

Відповіді

 • 2008.06.04 | Вражий голос

  Нехватка денег

  Ага. Единственне приличное Радио Свобода в Украине сокращается, а всякая блатная фуйня для питекантропов, типа Голоса россии или Шансона, не сокращается. Конечно: Госдепу теперь нужнее на косовских тунеядцев деньги тратить, чем на украинских радиослушателей. А в Украине, типа, свобода уже наступила, можно и сворачивать вещание. Уже звучала эта тема, когда в Украине короткие волны прикрыли по той же причине: в тот раз на афганских дармоедов денег не хватало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.04 | Дневной дозор

   Советские люди и вражьи голоса

   В Прибалтике, Чехии и так далее тоже свернули. И именно в аналогичных условиях: когда уже ясно, кто куда идет.
   Хватит тешить себя иллюзией, что советский до мозга костей человек, да еще депутат, или его слуга, будет с упоением ловить "вражьи голоса" на своей кухне. Он будет слушать то, что вы сказали:
   > всякая блатная фуйня для питекантропов, типа Голоса россии или Шансона

   Логичнее задуматься, каким образом местный ФМ-диапазон забит всякой "фуйней". И почему в нем государству принадлежащие частоты не содержат ни одной государственной радиостанции. Но этот вопрос - к местным властям (привет Рескоминформу) и к контролирующим службам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua