МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

06/04/2008 | Tatarchuk
Шановні друзі!!!

Бахчисарайський Центр Регіонального Розвитку потребує Вашої підтримки. Однак перш ніж звернутися до Вас із проханням, ми пропонуємо Вам замислитися над такими фактами статистики.
В Криму кілька сотень шкіл з російською мовою навчання, 14 шкіл з кримськотатарською мовою навчання і всього 4 ШКОЛИ З УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ.
В цьому році з ініціативи нашого Центру в Бахчисарайському учбово виховному комплексі «Школа-Гімназія» планується відкриття 5 гімназійного класу з українською мовою навчання.
Але державні органи влади відмовляють у відкритті такого класу, посилаючись на відсутність підручників українською мовою.
Для повного оснащення класу новими підручниками нам необхідно зібрати суму в 3000 грн.
Звертаємося до Вам з проханням надати благодійну пожертву в будь-якому розмірі для відкриття українського гімназійного класу.

Благодійний внесок можна перерахувати на рахунок Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку «Топ-Кая»
КРД ВАТ “Райффайзен Банк Аваль” Код банку: МФО 324021
Розрахунковий рахунок: 2600515787 Код ЗКПО: 35761777
Призначення платежу: благодійна пожертва
Співробітники Центру та педагогічний колектив будуть вдячні, якщо Ви знайдете можливість сприяти розвитку українського класу. Безумовно, ми гарантуємо сувору звітність за надану допомогу.


Щиро вдячні!


Директор Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку О.Целіщева


Контактна адреса – 98400, АР Крим, м.Бахчисарай, а/с 24
Телефакс – (06554) 44919
Телефон – 8(050)6640616
E- mail – sasha-zasha@bk.ru

Відповіді

 • 2008.06.04 | Експерт

  Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

  Tatarchuk пише:
  > Шановні друзі!!!
  >
  > Бахчисарайський Центр Регіонального Розвитку потребує Вашої підтримки. Однак перш ніж звернутися до Вас із проханням, ми пропонуємо Вам замислитися над такими фактами статистики.
  > В Криму кілька сотень шкіл з російською мовою навчання, 14 шкіл з кримськотатарською мовою навчання і всього 4 ШКОЛИ З УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ.
  > В цьому році з ініціативи нашого Центру в Бахчисарайському учбово виховному комплексі «Школа-Гімназія» планується відкриття 5 гімназійного класу з українською мовою навчання.
  > Але державні органи влади відмовляють у відкритті такого класу, посилаючись на відсутність підручників українською мовою.
  > Для повного оснащення класу новими підручниками нам необхідно зібрати суму в 3000 грн.
  > Звертаємося до Вам з проханням надати благодійну пожертву в будь-якому розмірі для відкриття українського гімназійного класу.
  >
  > Благодійний внесок можна перерахувати на рахунок Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку «Топ-Кая»
  > КРД ВАТ “Райффайзен Банк Аваль” Код банку: МФО 324021
  > Розрахунковий рахунок: 2600515787 Код ЗКПО: 35761777
  > Призначення платежу: благодійна пожертва
  > Співробітники Центру та педагогічний колектив будуть вдячні, якщо Ви знайдете можливість сприяти розвитку українського класу. Безумовно, ми гарантуємо сувору звітність за надану допомогу.
  >
  >
  > Щиро вдячні!
  >
  >
  > Директор Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку О.Целіщева
  >
  >
  > Контактна адреса – 98400, АР Крим, м.Бахчисарай, а/с 24
  > Телефакс – (06554) 44919
  > Телефон – 8(050)6640616
  > E- mail – sasha-zasha@bk.ru

  Пане Татарчук! Треба не грошi збирати, а зiбрати заяви батькiв i йти з ними до ПРОКУРАТУРИ АРК.

  Можна також подати в СУД на начальника мiського вiддiлу освiти! Справа на СТО вiдсоткiв виграшна!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.05 | Ayder

   Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

   Насправді можна і до прокуратури, можна вийти на майдани и помахати прапорами, як це робить українська правиця в Криму.
   Можна чекати, коли держава зробить нам українські класи або змінить нашу ментальність, а поки що приховувати, що ми є українцями, та скиглити, що син президента п’є вино, яке коштує дорожче, ніж наші книжки.
   Але ми, звертаючись до вас, не це передбачали, ми не хотіли порожньої балтології. Ми думали, що на майдані є люди, які живуть за принципом «Не питай що держава зробила для тебе, а спитай що ти зробив для держави». Ми виходили з думки, що як кожен відвідувач сайту перекаже по 1 грн, або надішле хоч одну книжку українською мовою, то мабуть у нас буде найкраща в світі бібліотека та ми з гордістю будемо казати, що це зробила українська громада - не держава, не влада, а патріоти України.
   На майдані пишуть, що це сором, коли татари знаходять кошти, а українці в своїй державі не знаходять. Пробачте, але татари знаходять можливості вирішення своїх проблем саме тому, що ніколи не очікували милостині від держави.
   Коли мені, кримському татарину, запропонували стати класним керівником цього українського класу, пробачте, я не думав, що це соромно. Так, мабуть це повинно викликати стурбованість – що татарин класний керівник українського класу, грузин Кіпіані адвокат Степана Бандери. Викликати стурбованість, але не сором. Тому що (можливо більше ніж самі українці) ми розуміємо, що Україна велика держава, і мала великих синів, якими можуть пишатися не тільки українці, але і татари, і грузини.
   І якщо я сьогодні і погоджуюсь стати класним керівником українського класу, то не для того, щоб ходити по прокуратурах або кричати, що влада погана. А для того, щоб передати свою любов до України маленьким дітям, і виховати з них добрих патріотів. Я це можу зробити, я це зроблю, і я не буду чекати коли це замість мене буде робити держава.

   Айдер Муждаба
   politika05@mail.ru
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.06.05 | Експерт

    Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

    Ayder пише:
    > Насправді можна і до прокуратури, можна вийти на майдани и помахати прапорами, як це робить українська правиця в Криму.
    > Можна чекати, коли держава зробить нам українські класи або змінить нашу ментальність, а поки що приховувати, що ми є українцями, та скиглити, що син президента п’є вино, яке коштує дорожче, ніж наші книжки.
    > Але ми, звертаючись до вас, не це передбачали, ми не хотіли порожньої балтології. Ми думали, що на майдані є люди, які живуть за принципом «Не питай що держава зробила для тебе, а спитай що ти зробив для держави». Ми виходили з думки, що як кожен відвідувач сайту перекаже по 1 грн, або надішле хоч одну книжку українською мовою, то мабуть у нас буде найкраща в світі бібліотека та ми з гордістю будемо казати, що це зробила українська громада - не держава, не влада, а патріоти України.
    > На майдані пишуть, що це сором, коли татари знаходять кошти, а українці в своїй державі не знаходять. Пробачте, але татари знаходять можливості вирішення своїх проблем саме тому, що ніколи не очікували милостині від держави.
    > Коли мені, кримському татарину, запропонували стати класним керівником цього українського класу, пробачте, я не думав, що це соромно. Так, мабуть це повинно викликати стурбованість – що татарин класний керівник українського класу, грузин Кіпіані адвокат Степана Бандери. Викликати стурбованість, але не сором. Тому що (можливо більше ніж самі українці) ми розуміємо, що Україна велика держава, і мала великих синів, якими можуть пишатися не тільки українці, але і татари, і грузини.
    > І якщо я сьогодні і погоджуюсь стати класним керівником українського класу, то не для того, щоб ходити по прокуратурах або кричати, що влада погана. А для того, щоб передати свою любов до України маленьким дітям, і виховати з них добрих патріотів. Я це можу зробити, я це зроблю, і я не буду чекати коли це замість мене буде робити держава.
    >
    > Айдер Муждаба
    > politika05@mail.ru

    Не треба махати прапорами перед прокуратурою!

    Саме тому, що українці у своїй державі, вони мають ЗНАТИ і ВМІТИ використовувати ЗАКОНИ.

    Найефективніший спосіб розв'язання проблеми - ЗАЯВИ БАТЬКІВ до ПРОКУРАТУРИ (за чинним законодавством треба не менше восьми) і Каврайському, начальнику районного відділу освіти, директору школи (й не тільки їм) буде непереливки.

    Зараз не 1989 рік і навіть не 1996!

    Якщо ж комусь хочеться побавитися в збиранні копійок на цьому блазнюватому ресурсі нехай бавиться, але й не видає ці забавки за намагання розвязати реаольну проблему.

    Зараз відкрити КЛАС з українською мовою викладання не є проблемою.

    Їх вже півтори сотні по Криму.

    Проблема школи з українською мовою викладання.

    Вчить матчасть і не блазнюйте!
   • 2008.06.07 | OlenaSt

    Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

    Скільки учнів буде у класі і які, крім підручників, книги потрібні?
    Тобто - чи є якісь додаткові побажання до книг?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.07 | Олександра

     Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

     OlenaSt пише:
     > Скільки учнів буде у класі і які, крім підручників, книги потрібні?
     > Тобто - чи є якісь додаткові побажання до книг?


     Клас відкриється після 8 заяв, на сьогодні маємо 5, але з досвіду знаємо, що в середині навчального року може бути до 15 учнів.

     Щодо книжок - крім підручників, в першу чергу нам потрібні дитячі художні книжки для 11-12 років (які дуже важко знайти в кримських книгарнях), щоб діти мали змогу практикуватися в українській мові. Також буде добре мати для дітей якісь дрібниці з національною символікою, бо в таком у віці це є дуже цікаво і гарно сприймається..

     Олександра Целіщева
   • 2008.06.10 | Казначей

    21 грн. не хватит

    Ayder пише:

    > Ми виходили з думки, що як кожен відвідувач сайту перекаже по 1 грн

    Айдер, не выдумывайте. Якщо кожен відвідувач сайту перекаже 1 грн., то у вас соберется от 17 до 21 грн. И возникнет проблема, как их потратить: на лучшую в мире библиотеку не хватит, на лимонад и булочку - стыдно перед общественностью. Ищите другие пути.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.10 | Сексопатолог

     Re: 21 грн. не хватит

     Казначей пише:
     > Ayder пише:
     >
     > > Ми виходили з думки, що як кожен відвідувач сайту перекаже по 1 грн
     >
     > Айдер, не выдумывайте. Якщо кожен відвідувач сайту перекаже 1 грн., то у вас соберется от 17 до 21 грн. И возникнет проблема, как их потратить: на лучшую в мире библиотеку не хватит, на лимонад и булочку - стыдно перед общественностью. Ищите другие пути.

     А Всесвітня Ліга Сексуальних реформ не має дурнуватих комплексів!

     Нам і двадцять одна гривня зайвою не буде!

     Надсилайте!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.06.27 | Казначей

      Re: 21 грн. не хватит

      Сексопатолог пише:
      > А Всесвітня Ліга Сексуальних реформ не має дурнуватих комплексів
      > Нам і двадцять одна гривня зайвою не буде!
      > Надсилайте!!!

      Ага ))) Ведь 21 гривню можно потратить на две колоды эротических карт, где-нибудь на пляже шулерскими приемами развести пьяных отдыхающих на 2100 грн., а это уже солидная сумма, на которую можно пополнить библиотеку целой подшивкой "Плейбоя" ))))
 • 2008.06.06 | Сергей ГРУЗДОВ

  Для відкриття українського гімназійного класу

  По-моему, этого: "Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку «Топ-Кая»" вначале небыло. Поэтому направил по реквизитам счета и окпо из Ялтинского филиала АБ "Южный". Разберетесь?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.07 | Сексопатолог

   Re: Для відкриття українського гімназійного класу

   Сергей ГРУЗДОВ пише:
   > По-моему, этого: "Бахчисарайського Центру Регіонального Розвитку «Топ-Кая»" вначале небыло. Поэтому направил по реквизитам счета и окпо из Ялтинского филиала АБ "Южный". Разберетесь?

   Лучше деньги во Всемирную Лигу Сексуальных Реформ перечисли, чем этим побирушкам! Толку больше будет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.06.07 | Айдер

    Re: Для відкриття українського гімназійного класу

    Уважаемый сексопатолог. Но что ж вы так волнуетесь. Приезжайте к нам, мы вас свозим в Севастополь, там около кораблей ЧФ, столько ваших клиентов, разного возраста и разного пола. Мы с удовольствием их вам задарма отдадим
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.07 | Сексопатолог

     Re: Для відкриття українського гімназійного класу

     Айдер пише:
     > Уважаемый сексопатолог. Но что ж вы так волнуетесь. Приезжайте к нам, мы вас свозим в Севастополь, там около кораблей ЧФ, столько ваших клиентов, разного возраста и разного пола. Мы с удовольствием их вам задарма отдадим

     Деньги Всемирной Лиге Сексуальных Реформ, а не недоумкам!!!
  • 2008.06.08 | Ночной дозор

   Поддерживаю вопрос

   Не так много денег, чтоб отправлять на чужой счет. Вот когда министрами тут все станем .. побудем хоть месяц ... тогда можно.
  • 2008.06.27 | Олександра

   Re: Для відкриття українського гімназійного класу

   Разобрались :)

   Все дошло нормально. Спасибо огромное за поддержку!

   Александра
 • 2008.06.09 | Просвітяни Бахчисарая

  Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

  На жаль, не професійно висвітлено питання розвитку освіти державної мови в АР Крим.
  1. Насправді на базі ЗОШ №4 існують всі класи з українською мовою навчання,які були відкриті ще в 2002 році. І завдяки українській громадськості.

  2. При всій повазі до Айдера і його ініціативам, можемо з ним не погодитися - з запропонованим методом відкриття класу. По-перше незрозуміло на базі якої школи? Якщо це йдеться про ЗОШ №3, яку спеціально зробили школою-гімназією з російською мовою навчання, так як громадськість давно вимагала, щоб ця школа стала з українською мовою навчання. Але влада проти!
  Навіщо відкривати 5 клас на базі цієї школи і розпорошувати те, що вже здобуто на базі ЗОШ №4, де і є викладачем історії Айдер.

  3. Українська громадськість немало зробила й для технічного оснащення цих класів: 10 компютерів, різограф, повністю забезпечення підручників, організація поїздок для дітей, вчителів...
  Не має проблем і 3000 грн. як і у відкриттю класів. Проблема в іншому - приміщення під школу. І цю проблему можна вирішити тільки разом з місцевими органами влади. На жаль, не має розуміння з цього питання як в мерії та і райдержадміністрації. Прикро, але такої й думки Ільмі Умеров, котрий вважає, що немає в потребі школи з українською мовою навчання, так як не заповнені класи з українською мовою навчання. Можу констатувати його непрофесійну думку, але коли читаю внизу, хто готовив таку відповідь, а це начальник РВ освіти Пехарь Г.П. - просто розумію. Робіть висновки.
  4. Хто вимагає 3000 грн.? Надайте нам письмово цю інформацію, копії документів.
  5. Не треба грати на патріотизмі українців - необхідно просто професійно підійти до цього державного питання.
  6. Готові співпрацювати, а не гроші вимагати.

  Контакт 8-0652 (705-178)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.09 | Сексопатолог

   Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

   Просвітяни Бахчисарая пише:
   > На жаль, не професійно висвітлено питання розвитку освіти державної мови в АР Крим.
   > 1. Насправді на базі ЗОШ №4 існують всі класи з українською мовою навчання,які були відкриті ще в 2002 році. І завдяки українській громадськості.
   >
   > 2. При всій повазі до Айдера і його ініціативам, можемо з ним не погодитися - з запропонованим методом відкриття класу. По-перше незрозуміло на базі якої школи? Якщо це йдеться про ЗОШ №3, яку спеціально зробили школою-гімназією з російською мовою навчання, так як громадськість давно вимагала, щоб ця школа стала з українською мовою навчання. Але влада проти!
   > Навіщо відкривати 5 клас на базі цієї школи і розпорошувати те, що вже здобуто на базі ЗОШ №4, де і є викладачем історії Айдер.
   >
   > 3. Українська громадськість немало зробила й для технічного оснащення цих класів: 10 компютерів, різограф, повністю забезпечення підручників, організація поїздок для дітей, вчителів...
   > Не має проблем і 3000 грн. як і у відкриттю класів. Проблема в іншому - приміщення під школу. І цю проблему можна вирішити тільки разом з місцевими органами влади. На жаль, не має розуміння з цього питання як в мерії та і райдержадміністрації. Прикро, але такої й думки Ільмі Умеров, котрий вважає, що немає в потребі школи з українською мовою навчання, так як не заповнені класи з українською мовою навчання. Можу констатувати його непрофесійну думку, але коли читаю внизу, хто готовив таку відповідь, а це начальник РВ освіти Пехарь Г.П. - просто розумію. Робіть висновки.
   > 4. Хто вимагає 3000 грн.? Надайте нам письмово цю інформацію, копії документів.
   > 5. Не треба грати на патріотизмі українців - необхідно просто професійно підійти до цього державного питання.
   > 6. Готові співпрацювати, а не гроші вимагати.
   >
   > Контакт 8-0652 (705-178)


   Я ж кажу: "Всі гроші на рахунок Всесвітньої Ліги Сексуальних Реформ!
  • 2008.06.11 | Айдер

   Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

   1) Я ніколи не працював вчителем історії БОШ №4, я працював вчителем економіки. Зараз я там не працюю.
   2) Просвітянин який довгий час ходив під лозунгами - Не словом, а ділом - на жаль в житті користується іншими методами - не ділом, а словом.
   3) Вибачайте панове, ми попросили допомоги не для того, щоб розводити балтологію. Хто має бажання, той допоможе, а хто немає, то не допомагайте, але й не заважайте
   4) Ми робимо свою справу як можемо, і радіємо новим друзям
   5) Час і нащадки нас розсудять
 • 2008.06.14 | За правду

  Re: Потрібна допомога для відкриття українського гімназійного класу

  Читайте здесь:

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_about&key=1213468687&first=1213468687&last=1213355161


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua