МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грачовые дела (л)

06/06/2008 | Tatarchuk
Точка зору / Аналітика
Відволікальний маневр. Леонід Грач проти Катерини Ющенко
05.06.2008
Володимир Притула
http://www.radiosvoboda.org/content/Article/1120572.html

Уривок:

Втім, якщо на такі заяви в Криму останнім часом звертають дедалі менше уваги, то той факт, що останні два місяці Леонід Грач і кримські комуністи звели нанівець свою критику на адресу Кабміну, БЮТу і персонально Юлії Тимошенко, не залишився непоміченим місцевими оглядачами.

Якщо раніше перший секретар висловлювався на адресу Прем’єр-міністра як вантажник із Керченського порту, то тепер пише листи їй та її міністрам, не забуваючи про слово «шановна/шановний».

І це якось збіглося з перепризначенням на посаду голови Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» депутата Верховної Ради АРК від Компартії, колишнього міліціонера Анатолія Присяжнюка.

Уперше він обійняв цю посаду за рішенням уряду Віктора Януковича у жовтні 2006 року. А вже за минулий рік, за офіційними даними, чистий прибуток компанії скоротився у 20,6 разів до 7,1 мільйона гривень (!)

Крім цього факту, журналістів також зацікавило призначення на спеціально створену посаду керівника Дирекції з охорони праці, екології, мобілізаційної підготовки та надзвичайних ситуацій цього підприємства сина лідера кримських комуністів, 29-літнього ресторатора, випускника історичного факультету місцевого університету Олексія Грача.

22 квітня нинішнього року, у день народження Володимира Леніна, він же став членом правління ДАТ «Чорноморнафтогаз» – найпотужнішого підприємства Криму, яке єдине в Україні здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів.

Блискуча кар’єра, на яку не вплинули страшні аварії в Південнокитайському і Чорному морях, к яких загинули три десятки працівників компанії!

Саме остання новина активно обговорювалася місцевою пресою та в кримському сегменті інтернету. Тепер її витіснила кампанія комуністів на захист «репресованого» Грача.

Особливо активно обговорюється пропозиція прес-служби народного депутата Леоніда Грача відзначити лідера кримських комуністів державною нагородою – «за захист національних інтересів». Дискусія ведеться в тому сенсі, що нагорода має бути російська, бо такі ж інтереси…

Відповіді

  • 2008.06.08 | Ночной дозор

    Вот бы у него обыск на хазе провесть.

    Держу пари, на коньяк: у Грача есть российский паспорт. Может, еще какой, но российский точно есть. И держит он его недалеко от себя, потому что с детства "всегда готов". А там и в Кубань его можно вернуть. Пусть бы казачество организовывал, оно у них несознательное там: все про какие-то "беды от большевиков" да "бунты против царей" вспоминает. Туда его, туда. Я бы совершенно бесплатно в понятые вызвался ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua