МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не любят наши чиновники Крым. Любят Турцию...

06/07/2008 | Ночной дозор
http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/48498eafb83c9

Поки Семенюк шукають у лікарні, вона знайшлася на пляжі в Анталії.

Голова Фонду Держмайна Валентина Семенюк вміє хутко зникати у невідомому напрямку у той час, коли навколо її персони починають вирувати пристрасті, або от-от вибухне скандал.

Зазвичай Семенюк зникає у напрямку лікарняного. Як називається хвороба, що час від часу валить її з ніг, ніхто не знає. Проте у владних кулуарах все частіше лунає діагноз "запалення хитрості".

От і зараз, коли хмари над Валентиною Петрівною вкотре скупчилися, вона різко вирішила лягти на медичне обстеження. Саме таку версію оголосив спікер Арсеній Яценюк з трибуни парламенту у четвер, коли мало розглядатися питання її звільнення.

В результаті за відставку Семенюк депутати проголосувати не змогли, коаліція почала розпадатися, а Валентина Петрівна... раптом знайшлася!

До редакції ТаблоID потрапило свідчення того, що Семенюк - жива, здорова. Більше того, голова ФДМ ні на якому не на обстеженні, а на спекотному пляжі в Анталії.

Щоправда, можливо обстеженням можна назвати SPА-процедури, які приймає Семенюк в п'ятизірковому готелі "Sungate Port Royal".Побачивши фото, журналісти ТаблоID не могли повірити своїм очам і вирішили перевірити інформацію про місце перебування Семенюк.

Проте дзвінок до готелю розвіяв останні сумніви. Ось дослівно те, що почув ТаблоID під час розмови з працівником ресепшн готелю "Sungate Port Royal" в Анталії:

- Доброго вечора, чи могли б ми поговорити з пані Семенюк-Самсоненко?

- Вітаю. Ви кажете, прізвище "Семенюк"?

- Так, або Самсоненко.

- Так, у нас є номер, зареєстрований на ім'я "Віталій Самсоненко". Вони проживають у кімнаті 1704.

Консьєрж намагається з'єднати з номером Семенюк.

- На жаль, містера і місіс Самсоненків немає, ви можете залишити їм своє повідомлення...

Отже, очевидно, Семенюк вирішила вкотре втекти від завірюх політичного життя до райської насолоди під теплими сонячними променями. І нехай весь світ почекає...--------------------------------------------------------------------------------

Доки всі думали, що Семенюк на обслідуванні, Валентина Петрівна ховалася від сонячного удару рожевою панамою у Туреччині.

Семенюк з чоловіком ніжаться на сонечку в Анталії Хіт цього літа, кажуть, усі кольори райдуги...

Як видно з фотографій, Валентина Петрівна зовсім непогано почувається. Поряд з нею - її чоловік Віталій Самсоненко. Подружжя ніжиться на сонечку, лежачи на шезлонгах перед басейном.

Відповіді

  • 2008.06.07 | Сергей ГРУЗДОВ

    +5 :)))

  • 2008.06.07 | ОРИШКА

    Семенюк - тушка-душка.

    Ее вода Черного моря не выдержит -недостаточно соленое для поддержки такой аппетитной массы жирка


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua