МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

з днем Росії, росіяни!

06/12/2008 | Tatarchuk
..

Відповіді

 • 2008.06.17 | Ф.Крюгер

  Re: з днем Росії, росіяни!

  Ніч кривавих сокир

  Таємні фашистські жахи українських нацистів. Тріллер.

  Гаряча десятка найстрашніших ксенофобських злодіянь кривавих українських монстрів. Пекельний натуралізм, від якого холоне кров. Нові факти, свідчення, спогади тих, хто вцілив. Дітям до 18 суворо заборонено!

  1. Після взяття Умані гайдамаки жадно і ненаситно пили густу кров покалічених рабинів. Стогін та скрегіт зубовний ще довго лунав над ланами широкополими. «І лани широкополі..» - ці строки Кобзар присв’ятив жертвам невиваженої у своїй кривавості уманської різанини. Як доведено відомими виваженими вченими-інтелектуалами, «Спецоперація Коліївщина» опрацьована в таємних підземних середньовічних кабінетах Абвера.

  2. Роман Шухевич, оголтєлий расист, власноруч готував із спійманих комуністів доволі смачні, за спогадами споживачів, стейки. При цьому Шухевич зловісно посміхався своєю підступною фашистською посмішкою, не гребуючи ласувати безневинним м’ясом в дні фашистських тріумфів на голодних очах упосліджених трударів антифашистських гетто. З рук його крапала кров…

  3. Перший у світі фашистом був Князь Святослав Хоробрий. Цей самозакоханий фашист знищив Хазарський каганат лише тому, що був природженим фашистом, - навіть зовнішньо він наслідував бритоголових скінхедів!!! Кривава нацистська масакра кривавих нациків не лишила археологам підстав для археологічних проривів – населені пункти хазарського пролетаріату були буквально стерти фашистськими неробами з лиця землі! Нечувана ксенофобія.

  4. Українські фашисти завжди нещадно переслідували толерантних лібералів доброї волі, бо українські фашисти ненавидять толерантних лібералів лютою фашистською ненавистю. Є численні спогади про те, як фашистські українські ксенофоби безжально громили затишні помешкання елітних симпатиків загальнолюдських цінностей. Проскурівський погром – це не лише фашистська провокація, але й жирна кривава пляма на білій фашистській заплямованій свастичній вишиванці!

  5. Злі українські фашисти закатували сотні тисяч мільйонів безневинних жертв злих українських фашистів. Руанда пам’ятає…

  6. Одним з найвідоміших злочинів українських нацистів-провокаторів стало викрадення грошей Ощадбанку СССР – спецоперацією керував улюбленець фюрера штандантерфюрер Дивізії СС Галичина, яка придушила в океанах крові багато антифашистських повстань, Іван Богун, кавалер трьох Залізних Хрестів із глумливим формулюванням «За звільнення Києва і Черкас від комуністичних жидозагарбників».

  7. У дитинстві завезені з Москви за наказом Луб’янки бандерівці-провокатори не гребували численними звірствами. З методичною періодичністю ці голомозі фашистські протоскінхеди брутально знущалися самим фактом свого існування над переслідуваними фашистськими диктаторами циганськими трудящими, не даючи змоги циганським трудящим робити в цехах, служити в армії та сплачувати податки. Так звана пресловута «циганська злочинність» - параноїдальна вигадка бандерівських провокаторів з-під кривавого неонацистського стягу!

  8. Фашизм українських зрадників правдиво відображений у гламурних російських серіалах: коли на передовій у вологих від антифашистського героїзму землянках мужньо боролися з підступними нациками рядовий Гельман, сержант Заріфуллін та несправедливо розжалуваний бандерівцями з СС Галичина лейтенант Іван Пєтров, злий тиловик-особист майор Хохлюк тихими чорними ночами таємно пожирав підступно поцуплену у радянських фронтовиків фашистську тушонку. Слава невідомим героям-гельманам! Фашизм не пройдьот!

  9. Ганебну провокацію вчинив князь-провокатор так званий Ярослав Мудрий. Він віддав секретний фашистський наказ намалювати під виглядом фресок на стінах свого фашистського капища, так званого Софіївського Собору, фашистські свастики. Обуренню антифашистської громадськості немає меж. Що про нас подумають гості з близького і далекого зарубіжжя? Яка ганьба! Народу незалежної України ще довго прийдеться відмиватися від фашистських провокаторів!

  10. Як повідомляла антифашистська преса, з космосу Україна має приблизну форму кельтського хреста, що недвозначно вказує на її генетичний фашизм та ксенофобію. Тому єдина надія на тих, хто всупереч цинічній всеохопності коричневого фашистського спрута продовжує нерівну боротьбу з хуліганською скінхедо-бандерівщиною, з проявами нетерпимості до мігрантів та збоченців, які краще українців, бо не фашисти – на депутатів Верховної ради, на міністрів, працівників Секретаріату Президента, голів обласних, міських, районних адміністрацій, працівників податкової, митної служб, чесних журналістів, непідкупних суддів та інших безстрашних антифашистів.

  PS. Наведений набір слів має ретроспективно-футурологічні властивості в жанрі фентезі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.17 | Лозина-Лозинский

   Re: з днем Росії, росіяни!

   Роковая ошибка. Для чтения и усвоения таких замечательных идей в России необходим великий и могучий язык изложения.

   Не поймут. Цитирование ожидается нулевое.

   Вот как приятели из Обкома и ПДРС делают - грамотно, технично. :
   http://obkom.net.ua/articles/2008-06/17.1044.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.17 | пропагандист

   гнилые приколы

   гнилые приколы. Это не против москалей приколы, а во славу скинов. И сочинены эти приколы в ФСБ, откуда этих скинов к нам экспортируют. Фуфло.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.06.17 | Лозина-Лозинский

    Re: гнилые приколы

    пропагандист пише:
    > гнилые приколы. Это не против москалей приколы, а во славу скинов. И сочинены эти приколы в ФСБ, откуда этих скинов к нам экспортируют.

    А какие из приведенных "приколов" сочинены в ФСБ и "для скинов"? По пунктам, если можно. Плюс цели и задачи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.17 | пропагандист

     Re: гнилые приколы

     Лозина-Лозинский пише:
     > пропагандист пише:
     > > гнилые приколы. Это не против москалей приколы, а во славу скинов. И сочинены эти приколы в ФСБ, откуда этих скинов к нам экспортируют.
     >
     > А какие из приведенных "приколов" сочинены в ФСБ и "для скинов"? По пунктам, если можно. Плюс цели и задачи.

     Пора бы уже вырабатывать нюх на такие вещи. Хохмы про толерантных либералов и добропорядочных цыган достаточно яркие маркеры. С целями и задачами справитесь сами: задачка легкая
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.06.17 | Лозина-Лозинский

      Re: гнилые приколы

      пропагандист пише:
      >
      > Пора бы уже вырабатывать нюх на такие вещи. Хохмы про толерантных либералов и добропорядочных цыган достаточно яркие маркеры. С целями и задачами справитесь сами: задачка легкая

      О чем речь понятнее не стало.
      Цитаты в студию! Со ссылками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.06.17 | пропагандист

       Re: гнилые приколы

       > О чем речь понятнее не стало.
       > Цитаты в студию! Со ссылками.
       да какие там ссысылками! понятнее уже некуда дальше
       посиди, подожди: может, взрослые сюда придут и объяснят
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.06.17 | Лозина-Лозинский

        MOD: Первое и последнее предупреждение Пропагандисту

        Будете хамить - буду тереть.

        Читайте правила форума и тренируйте способность к предметной дискуссии. Или придется искать другое место, ок?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.06.18 | Дубина-Дубинский

         а тут все по пунктам

         А Вам, юноша, и не хамили. По пунктам написали - цыгане и т.д. Если у Вас, как у модератора такого(!) форума, нет НЮХА на скиновскую пропаганду, то нужно задать вопрос maidan.org.ua - "кто вас брал на работу". И если Вы думаете, что кому-то станет хуже оттого, что вы кого-то затрете или забаните, то это - ошибочное мнение. В Украине полно форумов на которых можно обсудить достойные темы, в том числе и тему модерации на Майдан-Крым.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.07.01 | Майдано-Майданський

          Re: а тут все по пунктам

          Дубина-Дубинский пише:
          > А Вам, юноша, и не хамили. По пунктам написали - цыгане и т.д. Если у Вас, как у модератора такого(!) форума, нет НЮХА на скиновскую пропаганду, то нужно задать вопрос maidan.org.ua - "кто вас брал на работу". И если Вы думаете, что кому-то станет хуже оттого, что вы кого-то затрете или забаните, то это - ошибочное мнение. В Украине полно форумов на которых можно обсудить достойные темы, в том числе и тему модерации на Майдан-Крым.


          УСЕ будет КАРАШО!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua