МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримчане! Приєднуйтеся!: Марш Романа

06/23/2008 | Patriot
Шухевича

29 червня Миколаївський осередок організації "Патріот України" відзначить День Народження Головного Командира Українськой Повстанської Армії Романа Шухевича.

Смолоскипна хода, на вшанування Романа Шухевича закінчиться урочистим мітингом, присвяченим вірному сину Батьківщини та української Нації.

Час та місце збору: 29 червня, 20.00, вулиця Радянська, біля будівлі Укртелекому.

Контактні телефони:8(093)656-97-78,
8 (093)764-68-65

Відповіді

 • 2008.06.23 | Tatarchuk

  ваши фекальні марши та провокації

  залиште для "Патріота України", який фінансується чомусь з Харкова такими ненависними "ПУ" космополітами. Ще в Криму не вистачало провокаторів такого гатунку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.23 | Дихлофос

   Re: ваши фекальні марши та провокації

   29-го интересно будет посмотреть скока мозахистов соберется...и как их будут бить.Комуняки вон артистов собой же нанятых непощадили.Мы уже за Юща подставлялись ,а он нас всех ч\з болт кинул ,а Шухевича я вообще лично не знал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.06.23 | Tatarchuk

    це взагалі у місті Миколаєві буде

    як слідує з тексту

    Дихлофос пише:
    > 29-го интересно будет посмотреть скока мозахистов соберется...и как их будут бить.Комуняки вон артистов собой же нанятых непощадили.Мы уже за Юща подставлялись ,а он нас всех ч\з болт кинул ,а Шухевича я вообще лично не знал.

    Підхід неправильний НМД. Справа не в Шухевичі, якого ви не знаєте, а в виконавцях, яких наймають час від часу для ОРТ-РТР щоб показати що в Україні справжні нацисти. Бо "ПУ" прийде обов/язково з трьома атрибутами: стилізованою свастикою, хайлями та знімальною групою ОРТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.23 | Дихлофос

     Re: це взагалі у місті Миколаєві буде

     Tatarchuk пише:
     > як слідує з тексту
     >
     > Дихлофос пише:
     > > 29-го интересно будет посмотреть скока мозахистов соберется...и как их будут бить.Комуняки вон артистов собой же нанятых непощадили.Мы уже за Юща подставлялись ,а он нас всех ч\з болт кинул ,а Шухевича я вообще лично не знал.
     >
     > Підхід неправильний НМД. Справа не в Шухевичі, якого ви не знаєте, а в виконавцях, яких наймають час від часу для ОРТ-РТР щоб показати що в Україні справжні нацисти. Бо "ПУ" прийде обов/язково з трьома атрибутами: стилізованою свастикою, хайлями та знімальною групою ОРТ.
     Спасибо за пояснения.У меня самого ощущения что все эти движухи больше нужны Рашке чем нам.О Шухевиче к сожалению имею мало информации,а которая есть довольно противоречивая...Хотя мои дедушка,бабушка ,дяди ,тети,и даже на то время трехлетняя мать тоже были пособниками фашистов...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua