МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Бахчисарайском районе задержан голова поссовета

06/26/2008 | Брудна мантія
В Автономній Республіці Крим за матеріалами оперативників Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара), стосовно голови однієї з селищних рад Бахчисарайського району.
Зловмисник вимагав та отримав 60 тис. доларів США хабара від місцевого жителя за сприяння у виділення йому земельної ділянки (площа 0,6 га) на території зазначеної ради. Здирника затримано.

Відповіді

 • 2008.06.26 | Брат-1

  Там два поссовета:

  Базарчик (Почтовое) и Албат (Куйбышево). Остальные сельсоветы. Может быть, и в Научном есть свой совет, - но мне об этом ничего неизвестно.

  Кстати, о Бахчисарайском районе. Село Ароматное, как указывается, основано в 1946, - поэтому вопрос о его историческом названии не возникал. Но вот на днях узнал, что предприятие "Крым-Аромат" там существует с 1932 года. А это меняет дело. Будем искать?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.26 | Законник

   Re: Там два поссовета:

   Силами УДСБЕЗ ГУ МВД України Криму та прокуратури задокументовано факт отримання незаконної винагороди Зеленовським сільським головою (Бахчисарайській район). 60 тисяч американських доларів запросив слуга народу від фермера за дозвіл на складання проекту землеустрою по відводу земельної ділянки для селянського господарювання. Стосовно державного службовця порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України - одержання хабара в особливо великому розмірі особою, що займає особливо відповідальне становище.

   Нагадаємо, в поточному році органами прокуратури Криму розслідувано та направлено до суду 35 кримінальних справ про хабарництво. За п'ять місяців судами до кримінальної відповідальності за хабарництво притягнуто 18 осіб, зокрема до реального відбування покарання - 8 хапуг.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.06.26 | Брат-1

    Re: Там два поссовета:

    Законник пише:
    > Силами УДСБЕЗ ГУ МВД України Криму та прокуратури задокументовано факт отримання незаконної винагороди Зеленовським сільським головою (Бахчисарайській район). 60 тисяч американських доларів запросив слуга народу від фермера за дозвіл на складання проекту землеустрою по відводу земельної ділянки для селянського господарювання. Стосовно державного службовця порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України - одержання хабара в особливо великому розмірі особою, що займає особливо відповідальне становище.
    >
    > Нагадаємо, в поточному році органами прокуратури Криму розслідувано та направлено до суду 35 кримінальних справ про хабарництво. За п'ять місяців судами до кримінальної відповідальності за хабарництво притягнуто 18 осіб, зокрема до реального відбування покарання - 8 хапуг.

    А почему в первом сообщении говорится "селищный" голова? Селище - это посёлок!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.06.26 | Законник

     Re: Там два поссовета:

     Потому что первое сообщение писали в Киеве, а второе в Симферополе :)
  • 2008.07.02 | Tatarchuk

   Re: Эфиросовхоз

   Брат-1 пише:

   > Кстати, о Бахчисарайском районе. Село Ароматное, как указывается, основано в 1946, - поэтому вопрос о его историческом названии не возникал. Но вот на днях узнал, что предприятие "Крым-Аромат" там существует с 1932 года. А это меняет дело. Будем искать?

   СЗАО "Крым-Аромат" был создан на базе эфиросовхоз-завода, основанного в октябре 1930 года. Переработка эфиромасличного сырья (лаванда, шалфей) началась с 1932 года, а с 1936 возделывается роза. Выпускаемое эфирное масло экспортировались в Польшу, Германию. С 1968 года предприятие поставляло свою продукцию во Францию.
   http://www.crimea-aroma.com/page.php

   В археологічних звітах 1930-х місто знахідок (зокрема кам/яні плити Кемі-Обинської культури) позначається як "Эфиросовхоз в районе Бахчисарая"
 • 2008.06.27 | Брат-1

  Он продавал земли в Большом Каньоне

  Как сообщил начальник ГУ МВД Украины в Крыму Николай Ильичёв газете "С места происшествия", задержанный пытался выдать земли в заповедной зоне - Большом Каньоне Крыма.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua