МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

07/04/2008 | Tatarchuk
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 618/2008
Про зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2008 року №855-р
Кабінет Міністрів України 18 червня 2008 року видав розпорядження №855-р «Про призначення Іллічова М.О. заступником Міністра внутрішніх справ України - начальником головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим». Цим розпорядженням Кабінет Міністрів України здійснив призначення заступника Міністра внутрішніх справ України - начальника головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим.

Назване розпорядження видано Кабінетом Міністрів України всупереч Конституції України.

За Конституцією України Кабінет Міністрів України призначає на посаду та звільняє з посади за поданням Прем'єр-міністра України керівників центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабінету Міністрів України (пункт 92 статті 116), здійснює інші повноваження, визначені Конституцією та законами України (пункт 10 статті 116). Законом України «Про Кабінет Міністрів України», яким відповідно до Конституції України визначаються повноваження Кабінету Міністрів України, до компетенції Кабінету Міністрів України віднесено призначення на посаду та звільнення з посади перших заступників і заступників міністрів (стаття 22). Реалізуючи названі повноваження, Кабінет Міністрів України зобов'язаний діяти у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України (частина друга статті 19 Основного Закону держави).

За статтею 134 Конституції України Автономна Республіка Крим є невід'ємною складовою частиною України і в межах повноважень, визначених Конституцією України, вирішує питання, віднесені до її відання. Перелік цих питань закріплено статтями 137 та 138 Конституції України. За частиною другою статті 138 Основного Закону держави законами України Автономній Республіці Крим можуть бути делеговані також інші повноваження. Зокрема, Конституцією Автономної Республіки Крим, затвердженою Законом України від 23 грудня 1998 року №350-ХІV, установлено погодження Верховною Радою Автономної Республіки Крим призначення на посаду і звільнення з посади начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим (стаття 26).

Верховною Радою Автономної Республіки Крим 18 червня 2008 року відповідно до наданих Конституцією Автономної Республіки Крим, затвердженою Законом № 350-ХІV, повноважень ухвалено рішення №902-5/08 про відмову в погодженні призначення Іллічова М.О. на посаду начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим.

За таких обставин призначення Кабінетом Міністрів України заступника Міністра внутрішніх справ України - начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим без погодження з Верховною Радою Автономної Республіки Крим здійснено всупереч вищезазначеним нормам, а отже, на порушення частини третьої статті 113 Основного Закону держави, яка зобов'язує Кабінет Міністрів України керуватися у своїй діяльності Конституцією та законами України і яка за частиною третьою статті 8 Основного Закону держави є нормою прямої дії.

Ураховуючи викладене та відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Зупинити дію розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2008 року №855-р «Про призначення Іллічова М.О. заступником Міністра внутрішніх справ України - начальником головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим».

2. Цей Указ набирає чинності з дня опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

4 липня 2008 року

Відповіді

 • 2008.07.04 | Лозина-Лозинский

  Re: Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

  А голосовал за НУНС.

  Искренне раскаиваюсь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.04 | Урал-

   С какого ума-то???

   Только-только МВД заработало... Взяточников стали "брать"...
   И на тебе...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.07.04 | Tatarchuk

    именно поэтому и

   • 2008.07.04 | Крысолов

    Re: С какого ума-то???

    29-06-2008 21:18, Крысолов
    Re: Возможно в этом и есть рац. зерно

    Лёвку давно в Крыму мочат, донецким он интересен.
    Война «Сэйлема» и «Башмаков» подходит к финалу.
    Шансов у Лёвки договориться почти нет.
    Да и у «Москалика» на него зуб, все в тему.

    А крысы перебегут.

    Возня эта скоро закончится, не надейтесь, что что-то изменится.
    Все это уже было.

    Закон джунглей: более сильный сожрет слабого.
    Мелочевку давно сожрали, теперь очередь более крупных.

    Крым -- жирный кусок, нет в Украине более перспективного региона во всех отношениях.

    Победят большие деньги или очень большие!!!

    Сергей ГРУЗДОВ:
    А именно - отстранять необходимо всех, находящихся у власти и расследовать их деяния в комплексе. То есть вопрос переходит в иную плоскость: местная власть - субъект преступления.

    95-й квартал:
    Власть - (О.П.Г)
    Верховная рада Украины - (сходняк авторитетов и блатных)

    Местная власть-
    (Бригада - небольшая (как правило, до 30 человек) группа рядовых членов преступной группировки (бойцов). Во главе бригады стоит бригадир, который отчитывается перед вышестоящим «начальством». Бригада может заниматься определенным видом бизнеса, контролировать определенный объект, территорию. Бригадир уполномочен представлять свою группировку, сообщество на соответствующем уровне.)
    и т.д…
  • 2008.07.04 | Tatarchuk

   Re: Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

   Лозина-Лозинский пише:
   > А голосовал за НУНС.
   >
   > Искренне раскаиваюсь.

   а я не голосував. І не жалкую (на жаль - парадокс)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.07.04 | Дихлофос

    Re: Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

    На прошлых выборах я не голосовал ни за кого -то есть вообще не пошел на выборы.И судя по всему больше никогда не пойду.На МОЙ взгляд это оптимальная гражданская позиция...в наших условиях.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.07.04 | Дихлофос

     Re: Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

     Шунака-ми?
    • 2008.07.07 | Mustafa

     Re: Ющенко допоміг мафії: звільнено Ільїчова

     А я думаю, что на выборы ходить надо, только голосовать против всех. Я так и хотел сделать на последних выборах, но, когда зашёл в кабинку передумал, и теперь жалею.

     Кто там у Ющенко советник?
 • 2008.07.04 | Брудна мантія

  Хочет назначить Бориса Бабюка (соб.инфо.)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.04 | Liberty

   А я голосував за ВО "Свобода"

   Буду й далі на неї голосувати. Якщо хлопці не маючи ні чого в Києві взяли більше двох відсотків, то в наступних виборах будуть у ВР.

   На наступних виборах президента голосуватиму за Тягнибока!!!
 • 2008.07.04 | Лозина-Лозинский

  Бабюк? Материалы по теме

  http://www.bulvar.com.ua/arch/2007/24/466ec67e68eeb/

  http://www.ok.archipelag.ru/part2/simfy.htm

  Цитата:

  6 октября 1992 года, около 13 часов, политические активисты из числа крымских татар — сторонников меджлиса разгромили здание Верховного Совета Крыма, а затем переместились на площадь перед Совмином автономии, угрожая его штурмом. Они требовали освобождения собратьев, взятых под стражу за участие в беспорядках в поселке Красный Рай под Алуштой.

  В.Бабюк предложил себя агрессивной толпе в качестве добровольного заложника. В итоге к 19:45 конфликт удалось решить бескровно, хотя и с «потерей лица» властью, показавшей свою слабость, закрыв уголовные дела против алуштинских погромщиков.

  http://216.239.59.104/search?q=cache:16mi9N80BxYJ:www.pobeda.ru/content/blogsection/1/131/40/800/+%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81+%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D1%8E%D0%BA&hl=ru&ct=clnk&cd=6

  Цитата:

  Митрополит Лазарь вручил награды деятелям чернобыльских организаций и сотрудникам УИС
  10.12.07. Симферополь. Среди награжденных ветеранов-чернобыльцев, усердно потрудившихся на ниве возрождения Православия в Крыму, – полковник вооруженных сил в отставке, заслуженный юрист АРК, председатель ОВОО Союза чернобыльцев Украины в АРК кавалер многих правительственных наград Виктор Тимофеев. Виктору Ивановичу вручен орден Святого князя Владимира III степени. Орденами Преподобного Ильи Муромца награждены полковник милиции в отставке, заслуженный юрист АРК Борис Бабюк и полковник милиции в отставке, инвалид войны Виктор Борисенко; орденом Нестора Летописца – инвалид ЧАЭС Алексей Вторушин; орденом Святого Агапита Печерского – инвалид ЧАЭС Владимир Потапов.

  ФОТО:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.04 | Tatarchuk

   Бабюк пожошче Москаля буде?

   це ж він вважається борцем з мафією на початку (!) 90-х. Хоча може він навпаки кришевал. Карочє офіційно вважаєтся що після того як він побув заложником, в нього була депресія і він пішов у відставку, а так типу б бандюкам був бі капець :)

   http://www.bulvar.com.ua/arch/2008/20/4837e46e9f476/
   http://www.bulvar.com.ua/arch/2007/24/466ec67e68eeb/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.07.05 | Навигатор

    Я не понимаю. почему вы обсуждаете Бабюка?


    Человек перенес сложнейший инсульт, имеет ярко выраженную после этого инвалидность...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.07.05 | Tatarchuk

     Re: Я не понимаю. почему вы обсуждаете Бабюка?

     Навигатор пише:
     >
     > Человек перенес сложнейший инсульт, имеет ярко выраженную после этого инвалидность...

     Сорі, я наприклад не знав цього. Але знаєте, може такий заразі потрібен "для рішучої та безкомпромисної" боротьби? На таку навіть Гриценко грошиків може дати


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua