МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністи і фашисти мають бути покарані.

07/05/2008 | МСНУ
СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ КОМУНІСТИ І ФАШИСТИ ПОВИННІ БУТИ ПОКАРАНІ ЗА ВАНДАЛІЗМ!

Заява ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна»5 липня 2008 року в м.Севастополі на Графській пристані моряками Військово-морських сил України була встановлена меморіальна дошка на честь 90-ї річниці підняття над Чорноморським Флотом українського прапора та прийняття особовим складом ЧФ присяги на вірність Україні.

Приблизно о 13 годині на заклики провокаторів-депутатів з Севастопольських районних та міської ради, представники комуністичних та фашистських організацій проросійського спрямування (близько 150 чоловік) почали силою проривати кордон ВМСУ на сходах до Графської пристані.

Українським військовим був відданий наказ не застосовувати силу проти цивільного населення, попри те, що представники проросійських фашистських організацій почали бити хлопців з ВМСУ.

Прорвавшись до місця установки меморіальної дошки, вандали облили дошку синьою фарбою, а потім почали розбивати її молотками.

По всій Графській пристані комуністи і фашисти кидалися на українських військових з кулаками, провокуючи бійку. Проте, моряки не порушили наказу!

Як наслідок такого гуманізму з боку наших моряків, меморіальна дошка була розбита, а її бронзова частина була скинута в море.

В Незалежній Україні, в самому центрі українського міста Севастополя – на Графській пристані, пролилася кров українців – наших військових моряків!

ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» заявляє: цей злочин повинен бути належно оцінений українськими органами правопорядку! Провокатори з числа представників проросійських фашистських і комуністичних організацій не повинні сховатися від відповідальності за депутатським мандатами! Так само, як їхні поплічники-вандали, які знищили меморіальну дошку, встановлену на честь видатної події нашої історії, повинні бути притягнені до кримінальної відповідальності!

Два брати-близнюки з севастопольською пропискою: фашизм і комунізм – не повинні знову вийти сухими із води завдяки бездіяльності місцевої міліції!

Фото з місця подій:
http://www.msnu.org/engine/2008/07/05/sevastopolski-komunisti-i-fashisti-povinni-buti-pokarani-za-vandalizm/

Відповіді

 • 2008.07.06 | Лозина-Лозинский

  Нет слов

  Лоховство должно быть наказано.

  Лохи - украинская власть, о которую ноги вытирают в Крыму все кому угодно. Ее не уважает никто. Это для страны выйдет боком.
 • 2008.07.06 | Press-club

  Re: Комуністи і фашисти мають бути покарані.


  ТО что пооизошло- ужасно, я совершено согласна с автором. Политический экстримизм, игра на эмоциях и зарабатывание бонусов на нервах и крови, как в этом случае, других не допустимо не для кого. Но где фиксировалась приналежность "бандитов от политики", я бы их так назвала, к той или иной политической групировке, каким образом автор их вычислил.Было бы интересно знать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.07 | Ночной дозор

   Уже идут первые допросы

   Press-club пише:
   >
   > ТО что пооизошло- ужасно, я совершено согласна с автором. Политический экстримизм, игра на эмоциях и зарабатывание бонусов на нервах и крови, как в этом случае, других не допустимо не для кого. Но где фиксировалась приналежность "бандитов от политики", я бы их так назвала, к той или иной политической групировке, каким образом автор их вычислил.Было бы интересно знать.

   Да это ж страшный секрет французского посла Полишинеля, кто где чего у нас порой ;). Кстати, уже идут первые допросы и там активно сдаются организаторы. Смелые-смелые вот участники оказались. Сдают по старой большевистской привычке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua