МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Власті обіцяють покарати винуватців вчорашнього шабашу

07/06/2008 | Tatarchuk
http://ua.glavred.info/archive/2008/07/06/124638-17.html
06.07.08 // 12:46
Власті Севастополя обіцяють покарати винуватців вчорашнього інциденту

Правоохоронним органам Севастополя у зв'язку з вчорашнім інцидентом навколо меморіальної дошки на честь 90-ліття підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту влада міста дала доручення вжити необхідні для відновлення і підтримки громадського порядку заходи. Про це йдеться в повідомленні Відділу у справах преси і інформації Севастопольської міської державної адміністрації, розміщеному на сайті газети «Новий Севастополь», інформує УНІАН*).

«Винних в розпалюванні протистояння і псуванні міського майна притягнути до відповідальності згідно із законом. Наразі двох пікетників затримано», - сказано в повідомленні.

Коментуючи інцидент навколо установки пам'ятної дошки на честь 90-ліття підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту, який стався 5 липня на Графській пристані в Севастополі, голова міської держадміністрації Сергій Куніцин заявив, що всі раніше намічені заходи, присвячені Дню ВМС України, буде проведено.

«Ні установка, ні відкриття пам'ятної дошки в плані святкових заходів 5 і 6 липня не значилися і з міською державною адміністрацією не узгоджувалися. Однак командування Військово-Морських Сил України - ініціатор установки пам'ятного знака - отримало в законному порядку всі необхідні для цього узгодження, у тому числі й Державної служби з питань національної культурної спадщини, і формально мало право приступати до монтажу дошки», - вважає Куніцин.

У повідомленні також йдеться про те, що вчора «близько 100 представників ряду громадських організацій і політичних партій, очолювані депутатами міської і районних рад від Партії регіонів, ПСПУ, Російського блоку, висловили свою незгоду з планами увічнення відомого історичного факту антидемократичним, протиправним способом. Хуліганські дії пікетників призвели до псування комунального майна, поставили під загрозу життя і здоров'я оточуючих людей».

Як повідомлялося, 5 липня в Севастополі сталося зіткнення між прихильниками партії «Російський блок», Прогресивної соціалістичній партії України і громадської організації «Російська громада Севастополя» з моряками українського флоту.

Українські військовослужбовці встановили на стінці нижнього причалу Графської пристані меморіальну дошку на честь 90-ліття підняття українських державних прапорів на кораблях російського імперського Чорноморського флоту в 1918 році. Проте активісти партій після зіткнень з моряками зірвали меморіальну дошку.

Сьогодні в Севастополі проходять заходи, присвячені Дню Військово-Морських Сил України.


__________________

Відповіді

 • 2008.07.06 | Громадянин

  Re: Власті обіцяють покарати винуватців вчорашнього шабашу

  Ця нахабна демонстрація дій антиукраїнських сил в Криму, могла б стати дуже слушною нагодою для рішучих заходів по їх знищенню. Чи буде вона використана?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.06 | Сергей ГРУЗДОВ

   Покарати винуватців вчорашнього шабашу

   Дійсно, можливо настав час почати знищувате те, що викликає антиукраїнські прояви.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.07.06 | Лесь Суржик

    Re: Покарати винуватців вчорашнього шабашу

    Размечтались, точніше, размріялися... А хрєн вам, а не "покорання" послухали б ви, що сьогодні ніс прибабахнутий захаров-захарович на крим ТВ, то зрозуміли б - а ніякої кари - смерть Україні від протиркнутих моллю комуняк!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.07.06 | Сергей ГРУЗДОВ

     Re: Покарати винуватців вчорашнього шабашу

     Я послушал его, походу.

     Ужас уже в том, что вообще допустили представителя коммунистов на телевидение! И говорил он сплошные вымыслы, всё сказаное им было неправдой! Но это даже не важно, исходя из первого ужаса.

     Примерно так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.07.06 | Лозина-Лозинский

      Re: Покарати винуватців вчорашнього шабашу

      Если в Крыму начнется зачистка провокаторов (что вполне возможно), то Захаров первый получит по детородным органам.

      Моральный облик этого пассажира делает его отличным объектом давания п...лин. Нравственно неустойчив, склонен к предательству товарищей, труслив. Вероятно, ведет двойную личную жизнь, помимо семьи - т.е. уязвим в этом плане. Это я говорю не как его знакомый, а как мне охарактеризовали его знакомые психологи.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.07.06 | Ночной дозор

       Ой

       Лозина-Лозинский пише:
       > Если в Крыму начнется зачистка провокаторов (что вполне возможно), то Захаров первый получит по детородным органам.
       >
       > Вероятно, ведет двойную личную жизнь, помимо семьи - т.е. уязвим в этом плане.
       Никак, онанист?
      • 2008.07.06 | Сергей ГРУЗДОВ

       Re: Покарати вчорашнього

       Рекомендации психолога - самое то при планировании выдачи 3,14здюлин. :)
     • 2008.07.06 | Ночной дозор

      Сергей, Лесь. Редко обращаюсь с такой просьбой

      Перескажите, пожалуйста, что же нес коммунист. Понимаю, обычно это неинтересно. Но вот стало интересно, что же именно? После этих слов:

      > Ужас уже в том, что вообще допустили представителя коммунистов на телевидение! И говорил он сплошные вымыслы, всё сказаное им было неправдой! Но это даже не важно, исходя из первого ужаса.
      Большевики никогда не имели ничего общего с правдой, кроме тысячи газет с таким названием. Но в чем ужас-то? Он ужасней, чем обычно?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.07.06 | Сергей ГРУЗДОВ

       Редко обращаюсь с такой просьбой

       Несмотря на мой (незамеченный?) сарказм по поводу ужаса, попробую ответить. Слушал я его действительно в четверть уха. Однако отметил для себя необычайную воинственность в тоне и формулировках. Впечатление - "акт" был заготовлен, исполнитель вдохновлен.
       Тезисно - действующая украинская власть ведет страну прямиком к катастрофе, разрушено хозяйство, нищие больницы и учебные заведения, тесная дружба с Россией единственный реальный путь для улучшения, повышения стабильности и исправления умышленно наделанных властью "ошибок" и прямых преступлений против народа...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.07.06 | Ночной дозор

        Понятно

        "Зюганов выступал. Говорит, страна гибнет. А у самого глаза веселые".
        Русский юморист Кокюшкин.
      • 2008.07.06 | Лозина-Лозинский

       Цитата по теме

       Лев Рубинштей недавно написал:

       "Люди, которых метафорично, грубо и не всегда справедливо
       называют "блядьми", делятся на простодушных и рефлексирующих, нуждающихся в интеллектуальном оправдании собственного блядства".

       Думаю,что недалекий Захаров настолько всерьез воспринял "подчиненное" Грачу положение, что попадает в первую категорию, т.е. простодушных б....й. Он в личном интеллектуальном оправдании не нуждается.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.07.06 | Лозина-Лозинский

        Еще одна цитата того же автора. Для захаровых и компании

        "Я думаю, что германское общество, пережившее то, что оно пережило, оказалось способным понять ясную вещь: проблема ксенофобии - это прежде всего проблема ксенофобов, проблема антисемитизма и расизма - это прежде всего проблема антисемитов и расистов. Повзрослевшее общество поняло, что от ненависти страдают в первую очередь ненавидящие, а ненавидимые - лишь во вторую очередь. Они это поняли - честь им и хвала. И у них есть будущее. Да и настоящее, кстати, тоже есть".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.07.06 | Лозина-Лозинский

         Еще одна цитата, но это уже почти полный оффтоп

         Или почти полный. Мне нижеприведенная мысль кажется имеющей большой смысл по отношению к Крыму и Украине:

         Из речи президента Эстонии Тоомаса Хендрик Ильвеса на недавнем съезде угро-финских народов в Ханты-Мансийске.

         "У пишущего на французском языке чешского писателя Милана Кундеры есть эссе под названием на немецком языке "Die Weltliteratur", в котором он, в частности, отмечает:

         "Малые народов отличает от больших не количественный критерий численности их населения, а нечто более глубокое. Для малых народов существование является не само собой разумеющимся бесспорным фактом, а постоянным вопросом, пари, риском; они всегда занимают оборонительную позицию лицом к лицу с Историей, которая является силой мощнее их, которая с ними не считается и даже не замечает их"


         Украинцы конечно не "малый народ", но боротся с Историей им приходится постоянно. И братьями-славянами, с которыми не надо и врагов.
        • 2008.07.07 | IBAH

         ...,,проблема антисемитизма"...-

         ...,,проблема антисемитизма"...- это прежде всего проблема антисемитов и расистов. А чи не навпаки: роблема антисемітизму-це проблема семітів (дивне але не семіти обстоюють права ніби семітів...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua