МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Української громади Севастополя

07/11/2008 | Дежурный
ЗАЯВА
Української громади Севастополя.

5 липня, напередодні свята Військово-Морських Сил України у Севастополі на Графській пристані відбувся акт вандалізму, глуму над історією України, спроба розпалити міжнаціональну ворожнечу і силовий напад на українських військовослужбовців.
Міліція і прокуратура від наведення порядку позірно ухилилися. Зарані спланований антиукраїнський шабаш яскраво продемонстрував, що у місті-герої сформувалися напівфашистські кримінальні організації, які присвоїли собі назви "Русскій блок", "Руская община Севастополя" і які під видом громадських організацій і партій діють проти української держави, проти українців і татар виключно бандитськими методами, повністю ігноруючи закон.
Ці події показали, що дані організації контролюються міською радою, тісно пов’язані з партією Регіонів, з окремими депутатами міської ради та силовими структурами Севастополя. Простежується зв'язок і розгалуження цієї банди. Так, за повідомленням інформагенцій, на акті вандалізму був присутній високопоставлений чиновник російського консульства в Криму Лисєнко. Напередодні цих подій севастопольська організація прогресивних соціалістів, яку очолює відставний офіцер російського флоту Євген Дубовік, уже відкрито проголосила про створення в місті з колишніх спецназівців терористичних банд, комуністи призивали до повстання а всі разом тривалий час принижують українську громаду, нашу історію і державу та її керівників.
Українці Севастополя позбавлені законного захисту держави. Членам українських організацій останнім часом все більше погрожують фізичною розправою, тероризують по телефону, обмальовують житлові будинки, знущаються на сайтах в Інтернеті та прилюдно принижують за українське слово, як це мало місце не лише 5 липня а і 22 червня на заході до дня початку Великої Вітчизняної війни. Дійшло до того, що народний депутат від партії Регіонів Вадим Колісниченко з екрана приватизованого ним міського "Народного каналу" 4 і 5 липня погрожував не допустити проживання у Севастополі мешканців, які мають відмінні від нього переконання.
5 липня було не лише грубо зірвано і викинуто в море пам’ятну дошку, пов’язану з історичними подіями в Севастополі і на флоті 1918 року. Не лише безкарно побито українських матросів. 5 липня повторилися події листопада 2004 року, коли цими ж напівбандитськими організаціями громилося на майдані Нахімова все українське і патріотичне. Силові структури винних тоді не знайшли і не покарали. Не шукають їх і зараз.
До сьогодні Українська громада Севастополя, діючи виключно у рамках закону, не втягувалася в політичні інтриги і демарші "рускоязичних організацій". Ми не мішали будівництву і встановленню пам'ятника розпутній цариці Катерині 2-й, який і будувався виключно для приниження українців, татар і нашої держави.
Однак, наша толерантність, виваженість і терпіння сприйняті "Русскім блоком" і окремими депутатами міської ради за слабість і боягузтво. Нас вже почали виганяти з рідної хати!
Сьогодні кримінальні елементи з депутатськими посвідченнями досягли крайньої межі – принижено національну честь і гідність як держави, так і кожного українця Севастополя, сьогодні нам фактично кинуто виклик. Ми виклик приймаємо! Ми його приймаємо, бо коли місцева влада не хоче чи не може навести порядок у місті, ми більше не можемо допускати власного приниження у власному домі.
Ми, севастопольські українці, живемо у себе вдома і хочемо дружно жити зі всіма, хто хоче жити у нашому місті. Та ми не будемо більше терпіти приблудних зайд, які приватизували собі право викривляти і трактувати нашу історію на свій кшталт, знущатися з наших предків, історії і нашої країни.
Українська громада Севастополя вимагає у Президента України, Прем'єр-Міністра України і Голови Верховної Ради України:
- розглянути ситуацію в Севастополі на засіданні РНБО.
- розпустити міську раду Севастополя.
- заборонити діяльність антиукраїнських організацій і партій в Севастополі і в Криму.
- суворо покарати організаторів і учасників акту вандалізму в Севастополі 5 липня відповідно до чинного законодавства.
- притягнути до відповідальності за бездіяльність керівників севастопольської міліції і прокуратури.
- позбавити офіцерських звань і пенсій Міністерства оборони України офіцерів запасу, учасників цих кримінальних організацій.

Українська громада Севастополя заявляє:
1. якщо до Дня Незалежності України не буде знайдена і урочисто установлена сплюндрована Пам'ятна дошка, Українська громада напередодні Дня Незалежності України за прикладом російської общини повалить пам’ятник Катерині 2-й, про що вже розпочинає перемовини про спільні дії з кримськотатарською громадою Севастополя. Цим самим ми самі, якщо не може влада, виконаємо рішення суду про незаконність установлення цього пам'ятника.
2. Якщо українська влада не прийме рішучих мір по наведенні порядку у Севастополі, не покарає провокаторів, не стане на захист відданих Українській справі мешканців міста Українська громада Севастополя вимушена буде приступити до формування власних структур по захисту своїх домівок, своїх рідних і своєї країни.
Ми закликаємо всіх мешканців Севастополя, в кого в жилах тече гаряча козацька кров а в грудях б'ється щире українське серце не допустити розгулу шовінізму, бандитизму і тероризму в нашому місті, ми закликаємо всіх севастопольців виважено та з повагою відноситися до історичного минулого, до злагоди і дружби, яким так завжди славився Севастополь.
Прийнято 7.07.2008р.
Голова Української громади Мирослав Мамчак

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
"Українська громада Севастополя"
99011 Севастополь-11, а/140 тел. 8(0692) 400364

Памятник Екатерине Великой в Севастополе находится под охраной казаков.

Казаки встали на охрану памятника императрице Екатерине Великой, установленного в Севастополе в праздник Святой Троицы 15 июня 2008г.

Верховный Атаман СКВРиЗ, координатор всероссийской партии "Единая Россия" по взаимодействию с казачеством, казачий генерал В.П.Водолацкий, который командовал установкой памятника, издал приказ:

В связи со сложившейся ситуацией раскола славянского братства русского и украинского народов ультранационалистическими силами в автономной республике Крым, а также желания руководства г.Севастополя (С.Куницын) снести памятник императрице Екатерине Великой и в целях недопущения акта вандализма приказываю:
1. Всем структурным подразделениям Союза Казачьих Войск России и Зарубежья сформировать и отправить миротворческие казачьи команды в г. Севастополь для охраны памятника Екатерине Великой.
2. Координацию действий прибывающих команд возложить на атамана объединения казаков автономной республики Крым “Крымская Паланка” войскового старшину Юрченко С.Н.
3. Атаманам Таганрогского и Донецкого округов Всевеликого Войска Донского казачьим полковникам Шепеленко А.И. и Демьяненко В.Л. оказать содействие подразделениям СКВРиЗ, выполняющим миротворческую миссию в автономной республике Крым.
4. Контроль за выполнением приказа возложить на Первого Товарища Верховного Атамана СКВРиЗ казачьего полковника П.А.Барышникова.
5. Приказ довести до личного состава СКВРиЗ в части касающейся.

Верховный Атаман СКВРиЗ
казачий генерал В.П.Водолацкий.

Напомним, что 4 июля Хозяйственный суд Севастополя признал незаконной установку в центре города памятника российской императрице Екатерине II. А в связи с сегодняшними событиями памятник, установленный казаками России и Украины, может оказаться под угрозой.

Відповіді

 • 2008.07.11 | kotygoroshko

  я би виправив

  Дежурный пише:
  > ... від наведення порядку позірно ухилилися.

  ганебно, позор - ганьба

  > ... Ми не мішали будівництву і встановленню

  не заважали, помєха - завада

  > ...2. Якщо українська влада не прийме рішучих мір ....

  заходів, мєра - заход?

  проте, як для Криму, Ви володієте мовою шикарно.
 • 2008.07.11 | Патріот

  До влади Уряд Національного порятунку!

  Безсила, безморальна і продажна шобла на чолі з так званим "президентом", що вже страдє на синдром Кандидського-Клерамбо (бред величі), ігноруючі національні інтереси, своєю політикою на півострові зіштовхує країну до громадянської і можливої інтервенції. Чи не час зупинити цю політику?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.12 | simsimopen

   Re: Казачки - дуполизи

   І що за казачки там об"явились? І так багато, що вже створюють "миротворческие"?! команди! Чи не нащадки тих, що блаженно лизали дупу всеросійській курві? Так, президенту слід би змінити свою політику в Криму. Та так, щоб там і духу не залишилося від всяких там "казачков".
 • 2008.07.12 | Graymur

  Re: Заява Української громади Севастополя

  Про вашего любимого Мамчака: http://img.nr2.ru/pict/arts1/r11/dop1/08/07/35.jpg

  "Земля Советской Украины, как и других республик, - это наша Родина", "Вы, как и я, давали военную присягу ... Советской Родине".

  И почему мне не верится в пламенных украинских патриотов мамчакского типа?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua