МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

завод "Море" і чудернацькі візерунки

07/11/2008 | Tatarchuk
Ющенко передумав зупиняти Тимошенко, причому зокрема по 1 кримському питанню.
Коротко сценарій такий:
- Кабмін приймає рішення
- Президент кладе на нього (своє вето)
- Сам біжить подавати в КС чи правільно вчинив
- Поки судді роздупляються, сам забирає позов

Це або якась хитрюча рейдерська схема, або повний дебілізм

Ющенко тричі передумав судитися з Тимошенко
11.07.2008 20:18___ www.ПРАВДА.com.ua

Конституційний Суд припинив розгляд низки конституційних подань президента щодо законності дій Кабміну.

Зокрема припинено провадження за поданням щодо конституційності розпоряджень Кабінету Міністрів про затвердження переліків господарських товариств, державні пакети акцій (частки) яких підлягають першочерговому продажу, від 16 січня 2008 року № 81.


Ці розпорядження стосувались в частині першочергового продажу в 2008 році державних пакетів акцій (часток) відкритих акціонерних товариств "Феодосійська суднобудівна компанія "Море", "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів", "Турбоатом" та Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

Також президент відкликав подання щодо конституційності рішення уряду в частині включення до переліку господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій яких підлягають продажу у 2008 році, державних пакетів акцій "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Західенерго", "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго".

Ющенко передумав з'ясовувати конституційність постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку проведення у 2008 році земельних аукціонів" від 17 квітня 2008 року.

Відповіді

 • 2008.07.23 | Tatarchuk

  і відмінівши скасування, передумав та знову скасував

  Виктор Ющенко указом остановил действие отдельных положений двух постановлений Кабинета министров об утверждении перечня предприятий, подлежащих продаже в 2008 году, которые в частности предусматривали приватизацию Феодосийской судостроительной компании «Море».
  Об этом говорится в указе, опубликованном на официальном сайте главы государства. Как поясняется в документе, президент рассматривает положения постановлений не соответствующими Конституции, поскольку Кабмин не принял во внимание тот факт, что судостроительная компания «Море» осуществляет изготовление и ремонт вооружения и военной техники, то есть является «предприятием, которое обеспечивает обороноспособность государства». Согласно же закону о приватизации государственного имущества, такие предприятия не подлежат продаже.
  Напомним, в апреле президент своим указом уже останавливал распоряжения Кабмина о включении компании «Море» в список объектов, подлежащих приватизации в текущем году.
 • 2008.10.01 | Tatarchuk

  продовження чудернацьокого детектива

  Ющенко скасував укази про відміну розпоряджень Тимошенко


  • Україна • Влада •

  Майдан-ІНФОРМ: 01-10-2008 17:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1222872355.html

  1 жовтня на офіційному сайті Президента України з’явилося одразу сім указів, якими Віктор Ющенко скасував власні укази про зупинення розпоряджень Кабінету міністрів.

  Серед іншого з цього дня припинили дію указ зупинення дії розпоряджень Кабміну щодо продажу у 2008 році відкритих акціонерних товариств «Турбоатом», «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» , «Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів», «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», а також Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд та Херсонського державного заводу «Палада».

  А також про зупинення розпорядження Кабміну щодо продажу в 2008 році, відкритих акціонерних товариств «Дніпроенерго», «Донбасенерго», «Західенерго» та «Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго».

  Нагадаємо, що обидва розпорядження були зупинені Президентом з мотивів невідповідності їхніх положень Конституції України. (Щодо кожного з них Віктор Ющенко направив до КС конституційне подання). А також через те, що підприємства , які Юлія Тимошенко збиралася виставити на продаж, на думку Президента, “мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави” та “забезпечують життєдіяльність держави в цілому», а деякі з них – навіть “обороноздатність держави”.

  Джерело: УНІАН
  поставив: s@nya


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua