МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Залізниця заявляє: до кінця липня до Криму виїхати можна

07/14/2008 | Майдан-ІНФОРМ
"Укрзалізниця" заявляє про наявність квитків у південному напрямі до кінця липня, сказав в інтерв`ю УНІАН заступник начальника Головного пасажирського управління «Укрзалізници», начальник управління обслуговування пасажирів на вокзалах і в потягах Іван КАРП’ЯК.

«Ми аналіз здійснюємо щодня. На сьогодні й до кінця липня до Криму можна виїхати. Звичайно, можливо, не на бажаних потягах бажаної категорії вагонів, але виїхати можна», - сказав він.

За словами І.КАРП’ЯКА, найшвидше, за 45-40 діб до дати виїзду, розкуповують квитки в купейні вагони, в другу чергу - плацкартні квитки. Насамперед розкуповують місця в графікових потягах, які курсують протягом цілого року, а вже потім – на додаткові потяги. За його даними, в перші дні продажу продають 90-95% купейних квитків.

«У напрямі Криму в нас є, залежно від дня (дня тижня – УНІАН), всі місця, плацкартні та купейні, є до 5 тисяч місць на день. Наприклад, у кримському напрямі - 1298 місць станом на ранок 15 липня на всі потяги з Києва, на 22 липня - 5104 місця. Місця є, і вивезення на сьогодні забезпечується», - сказав він.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2008.07.14 | Skapirus

  Хай не триндять

  Я їхав 11 липня з Німеччини в потязі з кримчаком, який відразу після прибуття поїзда (близько 23-ї години) хотів взяти квиток на 146-й поїзд, який відправляється з Києва десь об 0:40 (це останній вечірній поїзд, на нього завжди дуже малий потік пасажирів). Так от, йому це в касі не вдалося зробити, довелося звертатися до спекулянтів. А з Німеччини продаж квитків з Києва до Сімферополя/Севастополя "чомусь" заблокований, в усякому разі в Reise-Centrum йому з подивом неодноразово повідомляли, що взяти квитки в Німеччині для поїздки по Україні стало нині неможливим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.15 | Лозина-Лозинский

   Помилка. Кримчаки?

   Skapirus пише:
   > Я їхав 11 липня з Німеччини в потязі з кримчаком.

   Кримчаків залишилося дуже мало. Ви, я вважаю, їхали з кримчанином, або кримцeм, тобто мешканцeм, носіїм кримської культури. Кримчаки - це її частина, ок? Окремий народ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.07.15 | Skapirus

    Дякую за роз"яснення, буду знати.

 • 2008.07.15 | Пассажир

  Подтверждаю! Вполне можно - в любой день!

  Подтверждаю.
  В любой день. В любой час. На любое направление. Совершенно свободно и очень дешево можно взять билеты на любое количество человек.
  Не понимаю, почему тут жалуются на их отсутствие...

  Поясняю:

  Симферополь - Новоалексеевка
  Новоалексеевка - Мелитополь
  Мелитополь - Запорожье
  Запорожье - Синельниково
  Синельниково - Днепропетровск
  Днепропетровск... дальше не помню, сами на вокзале расписание посмотрите.

  Электрички идут полупустые и очень удобные.
  Всего 15 или 17 пересадок - и ты в Киеве. Сущие копейки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua