МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ялті придушено сексуальну революцію

07/24/2008 | Брудна мантія
Міліцією затримано учасників злочинної групи, причетних до організації інтимних послуг на території Ялти

24.07.2008 р.

Під час відпрацювання південного узбережжя Автономної Республіки Крим працівники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми МВС України затримали злочинну групу з ознаками організованості, учасники якої причетні до скоєння протиправних дій, пов’язаних з сутенерством на території Ялти.
Її організатором виявилася 36-річна уродженка Черкаської області, яка упродовж 2005-2008 років за попередньою змовою спільно зі своїм 31-річним співмешканцем та ще одним жителем Ялти займалися вербуванням, втягуванням у заняття проституцією та сутенерством з метою наживи.
На території Великої Ялти та Алушти жінка-організатор контролювала діяльність 25 повій, мешканок - Криму, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Київської та інших областей України. Сутенерша підшукувала та поставляла повій клієнтам та відпочиваючим, які мешкають у готелях, а також комплексі готелів віп-класу котеджного типу.
На сутенершу на постійній основі на території регіону працювало чотири таксисти, які доставляли повій за адресою як тільки-но з’являлось замовлення. Крім того, сутенерша домовилась ще із восьми водіями різних фірм таксі, які розповсюджували серед клієнтів візитні картки з пропозиціями сексуальних послуг.
Замовлення на послуги повій надходили до жінки-організатора через охорону, барменів або нічних менеджерів за 15 відсотків від вартості послуг. Година сексуальних послуг коштувала від однієї до двох тисяч гривень, за одну ніч повії вимагали від 800 до 1,5 тисяч доларів США. При цьому 50 відсотків від свого заробітку вони віддавали сутенері, а тижневий заробіток однієї жриці кохання складав від чотирьох до п’яти тисяч доларів США.
Стосовно затриманих порушено три кримінальні справи за ознаками ст.303 «Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією» Кримінального Кодексу України. Наразі сутенершу та її спільника затримано в порядку статті 115 КПК України, вирішується питання щодо їх арешту.


ДЗГтаМД МВС України

Відповіді

 • 2008.07.24 | ОРИШКА

  Люди, на курортах торговля девочками - неискоренима.

  Италия, Испания, Франция - привет отовсюду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.25 | Дихлофос

   Re: Люди, на курортах торговля девочками - неискоренима.

   Видать мадам ментам не отстегивала...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua