МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Національна солідарність

08/04/2008 | Прес-служба ВО "СВОБОДА"
ВО "Свобода" організовує загони добровольців для допомоги постраждалим від повені.

Всеукраїнське Об'єднання "Свобода" бере під свою опіку соціально незахищених мешканців міст і сіл, які найбільше постраждали від повені. Оскільки масштаби стихійного лиха, що спіткало Україну, дуже великі, і тисячі українців залишилися без даху над головою, ми розпочинаємо організацію загонів добровольців, які допомагатимуть самотнім, немічним та літнім людям, багатодітним та малозабезпеченим родинам відновлювати пошкоджені оселі - осушувати, ремонтувати та відбудовувати стіни, вставляти розбиті вікна, міняти пошкоджену підлогу.

Очевидно, без серйозної допомоги малозабезпечені українці ще довго не зможуть повернутися до нормального життя. П'ять тисяч гривень компенсації за хату, зруйновану повінню, навіть за умови, що ці гроші будуть виплачені, - мізерна сума, аби відновити будинок.

Ми також допомагатимемо відновлювати соціальні будівлі - дитячі садочки, сільські лікарні та школи, які постраждали від повені і потребують нагальної допомоги.

ВО "Свобода" своїм коштом закуповуватиме необхідні для відновлення пошкоджених будинків цеглу, цемент та лісоматеріали, насоси, якими можна буде відкачувати воду з затоплених осель і підвалів, калорифери, щоби осушувати стіни. Добровольців, які долучаться до нас, забезпечимо необхідним одягом та харчами та надамо їм матеріальну компенсацію.

Районні організації ВО "Свобода" у Західних регіонах України, зокрема у Івано-Франківській, Закарпатській, Вінницькій, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях, збирають інформацію про малозабезпечених потерпілих та про зруйновані садочки, лікарні, школи.

Запрошуємо усіх, хто хоче стати пліч-о-пліч з нами та допомогти потерпілим від повені українцям, зголошуватися за телефоном 8 067 31 45 990.

Прес-служба ВО "Свобода"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua