МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Данних про загиблих на кораблях ЧФ РФ вихідців з України немає

08/17/2008 | Дежурный
Кораблі і судна ЧФ Росії, що брали участь в операції в Грузії, поки що не повертаються до Севастополя через отримані пошкодження від грузинської берегової артилерії.УНІАН
Про це повідомило УНІАН поінформоване джерело в ЧФ РФ, близьке до учасників подій. За його інформацією, зараз на кораблях ЧФ РФ працює група генералів і офіцерів генерального штабу Росії і головного штабу ВМФ РФ. Найближчим часом, ймовірно 18 серпня, до Севастополя з району бойових дій повернеться лише одне з допоміжних суден ЧФ РФ, що також залучалося до операції.

Як повідомила сьогодні, 16 серпня, ТРК Військово-морських сил України „Бриз”, внаслідок ракетного удару, нанесеного кораблями ЧФ по катерах ВМС Грузії, ракетний катер „Тбілісі” затонув, а інший отримав серйозні пошкодження. У відповідь берегові артилерійські батареї ВМС Грузії нанесли вогневий удар по російських кораблях. Артилерійськими ударами виведено з ладу малий ракетний корабель „Міраж” та малий протичовновий корабель „Муромець”.

Внаслідок цього, повідомляє ТРК „Бриз”, „в бою 8 російських моряків загинули, близько 10 отримали поранення”. Крім того, як повідомлялося, за непідтвердженими даними, отримав пошкодження і ракетний крейсер „Москва” (на борту ракетного крейсера „Москва” знаходиться командувач ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Клецков з оперативною групою штабу флоту).

Даних про втрати серед грузинських військових моряків, так само, як і про загиблих на кораблях ЧФ РФ вихідців з України, наразі немає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua