МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністи в АРК захопили держтелебачення

08/22/2008 | Tatarchuk
ЗВЕРНЕННЯ
Кримської організації ВГО «Наша Україна» до правоохоронців
щодо силового зриву екстремістами трансляції
програми на ДТРК «Крим»

22.08.2008 р. м. Сімферополь

21 серпня група комуністів на чолі з депутатом Верховної Ради АР Крим В. Захаровим та народним депутатом України М. Перестенко силою зірвали трансляцію у прямому ефірі Державної телерадіокомпанії «Крим» популярного ток-шоу «Зелений коридор», присвяченого проблемам євроатлантичної інтеграції.
Нападники-екстремісти діяли брутально: перекрили вхід на територію ДТРК «Крим», яка є режимним об’єктом, застосовуючи силу намагалися не пропустити туди учасників передачі, вдерлися в приміщення телерадіокомпанії, ображали присутніх в студії, грубо порушували правила програми, цинічно не реагували на вимоги журналістів.
Таким чином, агресивні дії громадян на чолі з М. Перестенко і В. Захаровим на режимному об’єкті призвели до зриву виходу в ефір телепередачі, яка виходить на державне замовлення. Ці дії несуть в собі ознаки перешкоджання професійній діяльності журналістів, що підпадає під дію ст. 171 Карного кодексу України, відвертого порушення конституційного права громадян України на свободу слова, а також наносять шкоду іміджу Криму як регіону, де мешкають толерантні та приязні люди.
На превеликий жаль, цей дикий інцидент став не першим, який влаштовують кримські комуністи. Очевидно, що їм не вистачає аргументів у чесній і відкритій дискусії, а тому вірні нащадки людиноненависницької практики розпочали похід проти свободи слова і силою намагаються закрити рота опонентам. Так, у листопаді 2007 р. в Сімферополі комуністи на чолі з одіозним та психічно неврівноваженим В. Захаровим цинічно силою зірвали траурний захід - конференцію щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій, на який зібралися представники органів влади, самоврядування, науковці, представники різноспрямованих політичних сил. Тоді міліціонери попри вимоги організаторів заходу не вжили заходів щодо притягнення до відповідальності правопорушників, а неофіційно правоохоронці пояснили, що мусять так робити під тиском Л. Грача. Заохочені безкарністю комуністи декілька разів зривали прес-конференції опонентам, у березні 2008 року намагалися зірвати конференцію щодо НАТО, у червні напали на учасників громадської акції «НАТО-ТАК!», у серпні спаплюжили державний прапор на в’їзді в МДЦ «Артек».
У зв’язку з цим, звертаємось до правоохоронних органів з вимогою дати правову оцінку діям екстремістів та вжити передбачених законом заходів до правопорушників. Сподіваємось, що новопризначені у керівництво МВС представники КПУ будуть захисниками Закону, а не партійного мундиру!
ЧАС ПРИПИНИТИ ВАКХАНІЛІЮ БЕЗЗАКОННЯ
І ЗАХИСТИТИ СВОБОДУ СЛОВА!

Прийнято Радою КРО ВГО Наша Україна 22 серпня 2008 р.

Відповіді

 • 2008.08.22 | Almodovar

  Re: Комуністи в АРК захопили держтелебачення

  Ну й шо? Викопувать кулемет, якщо у нас влада мальчиков-тюльпанчиков?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.08.22 | Лесь Суржик

   Re: А вы спроможні захопити держтелебачення

   А слабо сорвать сорвать передачу грачового курчонка полоумка захарова с его почитательницей алкоголичкой юлечкой-ведущей крим-тв? Коли слабо, то не треба вякати! Вони спроможні, а ви ні!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.08.22 | Лозина-Лозинский

    Re: А вы спроможні захопити держтелебачення

    В том то и дело. Отвечать на Астахову статьей под названием "русская свинья!" - дело глупое и проигрышное.

    В суд, только в суд! Принудить к отправлению законодательства и подозреваемых, и МВД, как РФ принуждает мир к миру.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.26 | Prymara Spisa

     Re: А вы спроможні захопити держтелебачення

     Не понимаю, зачем Гриценко спасает это красно-коричеевое несчастье шизоида захарова от кары путем отрывания яиц - шоб больше таких придурков земля не рожала!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.08.26 | Дихлофос

      Re: А вы спроможні захопити держтелебачення

      Prymara Spisa пише:
      > Не понимаю, зачем Гриценко спасает это красно-коричеевое несчастье шизоида захарова от кары путем отрывания яиц - шоб больше таких придурков земля не рожала!
      А он за свои яйца больше переживает...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua