МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Hysteria. Москву дедалі сильніше зраджують нерви

08/25/2008 | Майдан-Інформ
Флагман Чорноморського флоту (ЧФ) Росії - ракетний крейсер "Москва" - сьогодні вийде з Севастополя у напрямі Новоросійська, повідомили в штабі флоту. Причин виходу крейсера до берегів Росії в штабі флоту не пояснили. 23 серпня крейсер "Москва" повернувся до Севастополя після виконання бойових завдань біля берегів Абхазії. До цього туди ж прибули малий ракетний корабель "Міраж" і морський тральщик "Турбініст".

Сьогодні заступник начальника Генерального штабу Збройних сил РФ генерал-полковник Анатолій Ноговіцин заявив журналістам, що в Чорному морі біля берегів Грузії знаходяться вже дев`ять кораблів НАТО. Серед них два кораблі США, по одному кораблю Іспанії, Німеччини і Польщі і чотири турецькі кораблі. "Це підвищує градус напруженості в регіоні", - підкреслив генерал. А.Ноговіцин висловив сумнів в тому, що кораблі військово-морських сил країн НАТО доставляють тільки гуманітарні вантажі до Грузії. За його словами, ці кораблі не пристосовані для доставки крупних вантажів, але при цьому мають дуже серйозне озброєння.

УНІАН

Від Майдан-Інформу: Вітаючи курс на Новоросійськ, бажаємо ракетному крейсеру "Москва", словами Леоніда Кучми, "сім кілей під футом". М'якого приземлення.

поставив:sean

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua