МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: Кримскі декларації - наслідок позиції Віктора Ющенко

09/18/2008 | Ночной дозор
ФРАКЦІЯ «БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Прес-служба


Крим намагається обхитрити Верховну Раду України

Верховна Рада АР Криму ухвалила звернення до ВРУ з проханням визнати суверенітет Абхазії та Південної Осетії. Є очевидним, що керівництво Кримської автономії, тим самим, розпочало реалізацію довгострокової програми на отримання статусу самостійної держави.

З 27 серпня Президент Ющенко розпочав політику різкого загострення стосунків з Російською Федерацією. За рахунок такої боротьби Віктор Ющенко намагається заробити авторитет лідера нації, однак на ділі така «позиція» Президента отримала перші негативні і вкрай небезпечні наслідки.

Так само, як Косово дало поштовх для ескалації конфлікту на Кавказі, так і окремі політичні сили у Верховній Раді АР Криму намагаються використати визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії для посилення сепаратистських настроїв на півострові.

Саме тому Верховна Рада України у своїй оцінці збройного конфлікту між Росією та Грузією повинна жорстко дотримуватись міжнародних правових норм, позиції невтручання і беззаперечно підтримати цілісність Грузії за будь-яких обставин.

Народний депутат України,
член фракції БЮТ
Володимир Каплієнко

Відповіді

 • 2008.09.18 | один_козак

  Хтось може пояснити логіку?

  Як виступи Ющенка стимулювали те, про що йдеться тут? ВР Криму карає Ющенка намаганням здобути ще один прецедент для віділення російсько орієнтованого Криму? 8)


  Ночной дозор пише:
  > ФРАКЦІЯ «БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
  > Прес-служба
  >
  >
  > Крим намагається обхитрити Верховну Раду України
  >
  > Верховна Рада АР Криму ухвалила звернення до ВРУ з проханням визнати суверенітет Абхазії та Південної Осетії. Є очевидним, що керівництво Кримської автономії, тим самим, розпочало реалізацію довгострокової програми на отримання статусу самостійної держави.
  >
  > З 27 серпня Президент Ющенко розпочав політику різкого загострення стосунків з Російською Федерацією. За рахунок такої боротьби Віктор Ющенко намагається заробити авторитет лідера нації, однак на ділі така «позиція» Президента отримала перші негативні і вкрай небезпечні наслідки.
  >
  > Так само, як Косово дало поштовх для ескалації конфлікту на Кавказі, так і окремі політичні сили у Верховній Раді АР Криму намагаються використати визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії для посилення сепаратистських настроїв на півострові.
  >
  > Саме тому Верховна Рада України у своїй оцінці збройного конфлікту між Росією та Грузією повинна жорстко дотримуватись міжнародних правових норм, позиції невтручання і беззаперечно підтримати цілісність Грузії за будь-яких обставин.
  >
  > Народний депутат України,
  > член фракції БЮТ
  > Володимир Каплієнко
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.18 | Tatarchuk

   Re: Хтось може пояснити логіку?

   один_козак пише:
   > Як виступи Ющенка стимулювали те, про що йдеться тут? ВР Криму карає Ющенка намаганням здобути ще один прецедент для віділення російсько орієнтованого Криму? 8)

   Типо тово.
 • 2008.09.18 | line305b

  Блин, я хренею с этого БЮТа

  Просрут державу. Вместо того, чтобы отстаивать государственную позицию, и дать по мозгам всем вместе взятым локальным самостийникам дергаемым за ниточки, используют тему чтобы поспекулировать вокруг Ющенко. Я от такой "проукраинской" политической силы просто хренею. Пятая колонна, долбой****бы бл**. В Грузии, когда началась война, все сплотились, отменили локальные конфликты, чего только не сделали. Наши, если русские интернационалисты заедут завтра на танке случайно, с цветочками встречать побегут.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.18 | Tatarchuk

   Re: Блин, я хренею с этого БЮТа

   Да я тоже с этого заявления и вообще тенденций "хренею".

   line305b пише:
   > Просрут державу. Вместо того, чтобы отстаивать государственную позицию, и дать по мозгам всем вместе взятым локальным самостийникам дергаемым за ниточки, используют тему чтобы поспекулировать вокруг Ющенко. Я от такой "проукраинской" политической силы просто хренею. Пятая колонна, долбой****бы бл**.
   Война на уничтожение. Как говорил когда-то Винниченко, как раз перед тем как продолбать Украину - "Україна буде або соціалістичною, або ніякою" (он был социалист). А потом сам же писал в эмиграции "Історію України неможливо читати без брому".

   > В Грузии, когда началась война, все сплотились, отменили локальные конфликты, чего только не сделали. Наши, если русские интернационалисты заедут завтра на танке случайно, с цветочками встречать побегут.

   В Грузии процент этнических грузинов значительно выше + не забывайте что те провинции, в которых "выйдут встречать с цветочками" тоже есть, только они уже аннексированы.
  • 2008.09.18 | sofu

   я хренею с вчерашней прес-конференции

   Тимошенко. Кто смотрел обратите внимание, что абсолютно на все вопросы, какой бы области не касался вопрос, сводились к тому, что во всем виноват Ющенко. Даже при всей не любви к президенту, такое отношение вызывает лишь глубочайшее презрение, потому что сводится лишь к личным выяснением отношений.
   А про баранов (типа Яценюка) я вообще молчу...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.09.18 | line305b

    не осталось за кого голосовать...

    НУ далек от идеала, БЮТ скурвилось по полной, Луценко - даже не знаю, что сказать. Какие будут предложения? Понятно, что в конце концов проголосую, за кого посоветует Курултай, если состоится, но хотелось бы рассмотреть опции... Может какую новую полит-силу запроектировать? Есть достойные политики?

    Сюдя по опыту Турции, надо пройти где-то через 4-5 абсолютно бесполезных выборов и кабинетов, чтобы прийти к полному "народному" разочарованию системой, и проголосовать подавляющим большинством, включая несовместимых турков и курдов, город и село, Стамбул и провинции, за абсолютно нового человека, партию, силу, идеологию. Но в Турции под дверями не стояла россия.
   • 2008.09.18 | LordGare

    У кого как....

    sofu пише:
    > Даже при всей не любви к президенту, такое отношение вызывает лишь глубочайшее презрение, потому что сводится лишь к личным выяснением отношений.
    А может быь давно пора назвать все своими именами .....
 • 2008.09.18 | Tatarchuk

  це переспів оцього (л)

  17-09-2008 15:52, Майдан-ІНФОРМ
  Президент України Ющенко ображав та принижував Росію

  Перекласти (eng рус укр)

  А також оголошував Росії інформаційну війну - за що повинен нести персональну відповідальність. Про таку свою оцінку ролі Президента України в українсько-російських стосунках заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції, відповідаючи на запитання відносно намірів Росії скасувати або обмежити режим вільної торгівлі з Україною.

  "За всі такі радикальні рішення по відношенню до України відповідальність несе особисто президент Віктор Ющенко", - заявила Тимошенко.

  "Тому що коли якимось країнам оголошуються інформаційні війни і коли країни ображаються і принижуються, то безумовно Україна очікує зворотного удару", - зауважила прем'єр.

  "Тому за все, що буде відбуватися поганого в стосунках між Україною та Росією, я думаю, що персональну відповідальність несе Віктор Ющенко – президент України", - наголосила Тимошенко.

  Прем'єр висловила переконання, "що у країні в мирний час в XXI столітті потрібно вести гармонійну збалансовану політику, яка захищає національні інтереси України і яка робить Україну не ізгоєм в світовому просторі, а гравцем, і не об'єктом, а суб'єктом всіх геополітичних і економічних політик, що сьогодні ведуться в світі".

  "Я буду вести саме таку політику", - наголосила Тимошенко.

  http://maidanua.org/static/news/2007/1221655928.html
 • 2008.09.18 | Koala

  Re: БЮТ: Кримскі декларації - наслідок позиції Віктора Ющенко

  Ночной дозор пише:
  > ФРАКЦІЯ «БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
  > Прес-служба
  ...
  > Саме тому Верховна Рада України у своїй оцінці збройного конфлікту між Росією та Грузією повинна жорстко дотримуватись міжнародних правових норм, позиції невтручання і беззаперечно підтримати цілісність Грузії за будь-яких обставин.
  Та невже? Колись вже пропонували скликати раду коаліції з цього приводу. Нагадати, чому не зібралися і нічого не ухвалили?
 • 2008.09.18 | Владимир

  Re: БЮТ: Кримскі декларації - наслідок позиції Віктора Ющенко

  Абсолютно согласен. АРК фактически получило возможность спрятавшись за событиями на Кавказе, под шумок начать активно мусировать и свой вопрос. Относительно Ющенка - также согласен. Он демонстрирует слишком предвзятую позицию забывая об Украине.
 • 2008.09.18 | line305b

  А что за расклад был по голосованию?

  В газета.ру есть такие цифры: "В итоге «за» проголосовали 79 депутатов из 90 зарегистрировавшихся в сессионном зале." Кто-то знает, поименно? И тех, кто не проголосовали?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua