МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховна рада Криму провокує перегляд статусу Криму

09/18/2008 | Дежурный
«17» вересня 2008 р.

*ВР АРК дала ще один аргумент на користь негайного перегляду статусу Криму*

Заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого «грузинського сценарію» в Україні.

Ескалація ситуації у Криму відбувається на наших очах: від антиукраїнської діяльності політичних партій, громадських організацій та «культурних центрів», відкритої підтримки цими організаціями збройних сил чужої ворожої Україні держави та масової роздачі російських паспортів громадянам України московська агентура перейшла до відвертої прокремлівської політики в державних органах України.

У такий спосіб депутати ВР АРК прокладають Криму дорогу, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія. Сам статус автономії Криму робить ці заяви надзвичайно небезпечними.

Така ситуація є наслідком злочинної бездіяльності правоохоронних органів України, які не реагують на ворожу діяльність, що лише розпалює апетити Російської Федерації.

Голосування 17 вересня у Верховній Раді АРК свідчить про те, що міна сповільненої дії, встановлена Москвою ще до проголошення Незалежності України, приведена у бойову готовність.

Заява Верховної Ради АРК з'явилась на фоні спільного голосування Партії регіонів, БЮТу і комуністів за закони, які роблять Україну безпомічною перед загрозою агресії Кремля. Така синхронізація свідчить про існування єдиного сценарію та режисера, який виклав свою біло-синьо-червоно-сердечкову мозаїку – ідентичну кольорам російського триколора.

Загроза національній безпеці і територіальній цілісності України сьогодні стоїть як ніколи. По суті, Україна опинилася перед загрозою втрати державності. Необхідні рішучі дії, спрямовані на захист національних інтересів.

З огляду на загрозу національній безпеці ВО «Свобода» вимагає:

- ввести у Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду АРК та порушити кримінальну справу за злочини проти основ національної безпеки.

- внести зміни до Конституції України, якими змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.

- дочасні вибори до Кримської обласної ради провести лише після детальної перевірки усіх кандидатів на виборні посади на предмет подвійного громадянства та причетності до спецслужб іноземних держав.

Усі зволікання у розв'язанні кримського питання ставлять Україну під загрозу окупації Москвою за підтримки впливових «проросійських» сил, що яскраво засвітились в парламенті.

*Нагадуємо, що 19 серпня 2008 року «Свобода» звернулась до Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України з вимогою здійснити перевірку наявності громадянства Російської Федерації у керівництва Автономної Республіки Крим.*

*Особливо наголошувалось на потребі перевірки наявності подвійного громадянства у членів так званого «прєзідіума думи русской общіни Крима», депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим: першого заступника голови ВР АРК С. Цекова, заступника голови ВР АРК М. Бахарєва, члена Президії ВР АРК О. Родівілова, члена Президії ВР АРК А. Жиліна, заступника голови РМ АРК Т. Умріхіну, помічника першого заступника голови ВР АРК О. Слюсаренка, заступника міністра промислової політики, зв'язку і паливно-енергетичного комплексу АРК М. Черевкова, заступника міністра – начальника управління молодіжної політики і гендерної рівності Міністерства у справах молоді, сім'ї і гендерної політики АРК О. Черняка, старшого викладача Сімферопольського юридичного технікуму Кримського юридичного інституту Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого Л. Чулкову, викладача Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти О. Шевцова, «верховного отамана Кримського козачого союзу» В. Черкащина, директора підприємств «русской общіни Крима» «Русскій дом» А. Козенка, головного редактора «Кримської правди» К. Бахарєва.*

*Відповіді від правоохоронних органів досі немає.*

*Прес-служба ВО «Свобода»*

*8-067-441-46-01*

Відповіді

 • 2008.09.18 | Арсен

  Re: Верховна рада Криму провокує перегляд статусу Криму

  Корсунська земля - земля "сестри Либеди". Якщо КПУ-СПУ-ПР це факт зрозумиють, то чемодани грошей и акции ризних АО типу "Рога и копита", им не допоможуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.18 | gorlan

   Re: Верховна рада Криму провокує перегляд статусу Криму

   Їм допоможе північний сусід. І Європа нічого не вдіє. Не вірите? Слідкуйте за подіями в Грузії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua