МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тягнибокова "Свобода" провела (провок)акції проти автономії

09/28/2008 | Tatarchuk
Це з офіційного сайту "Свободи". Як то кажуть ноукоментс. Хоча дещо я виділю жирненьким шрифтом :)

Якщо комусь потрібні пояснення в чому саме полягає провокація, прошу. Але чомусь здається мені що й так все ясно.


ПОДІЇ
Кримчани підтримали референдум по скасуванню автономії
У роботі зборів взяли участь 212 учасників громадян України що мешкають на території Автономної Республіки Крим
Було обрано ініціативну групу та підготовлено необхідні документи для подання до Сімферопольської міської ради відповідно до Закону України про Всеукраїнський референдум
Перешкодити проведенню зборів спробували кілька сотень агресивно налаштованих адептів антиукраїнських угруповань Озброївшись російськими триколорами та плакатами з відверто антидержавними гаслами під музику "Лєнін всігда живой" вони намагалися прорватись крізь міліцейські кордони та зірвати збори


28 вересня 2008
ПОДІЇ
Харківці підтримали ініціативу скасувати автономію Криму
28 вересня 2008 року в приміщенні Харківського українського культурного центру "Юність" відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
Для участі у зборах зареєструвалося більше 250 мешканців Харкова і Харківської області. Учасники зборів переважною більшістю голосів ухвалили рішення про доцільність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя.

27 вересня 2008
ПОДІЇ
Кияни підтримали ініціативу ВО "Свобода" щодо Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму
27 вересня 2008 року у Будинку архітектора відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
Для участі у зборах зареєструвалося 212 мешканців Києва та Київської області. Учасники зборів одностайно ухвалили рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя.


Харківці підтримали ініціативу скасувати автономію Криму
Діяльність - Події - 28 вересня 2008 року
28 вересня 2008 року в приміщенні Харківського українського культурного центру "Юність" відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
Для участі у зборах зареєструвалося більше 250 мешканців Харкова і Харківської області. Учасники зборів переважною більшістю голосів ухвалили рішення про доцільність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя. Під час зборів було затверджено формулювання питання, що виноситиметься на Всеукраїнський референдум, та обрано ініціативну групу, якій доручається організація збору підписів громадян.
Голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка зазначив, що "нагальною потребою для належного розвитку України є приведення у відповідність до унітарного статусу правового положення кримського півострова, який повинен стати невід'ємною частиною суверенної держави Україна".
У зборах взяв участь Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, який у своєму виступі наголосив, що"Свобода" завжди відстоювала позицію, що автономний статус Криму та спеціальний статус Севастополя загрожують національній безпеці України. Крим став своєрідною теплицею для промосковських посіпак та кремлівських засланців, які приїздять сюди вправлятися в ораторських здібностях і випробовувати наше терпіння скандальними заявами. "Свобода" вважає, що ліквідація кримської автономії і спеціального статусу міста Севастополя позбавить Кремль можливості застосувати відпрацьований в Абхазії та Південній Осетії план вторгнення на територію чужої країни, який є частиною "путінської доктрини".
Перед остаточним результативним голосуванням про визнання Харківською українською громадою доцільним проведення референдуму і обрання персонального складу роботу зборів, що направлені на збереження цілісності української держави благословив канцлер Полтавської і Харківської єпархії Української автокефальної православної церкви протоієрей Віталій Зубак.
В той самий час 28 вересня 2008 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" провела збори громадян щодо скасування Кримської автономії у Сімферополі, Луцьку, Тернополі, Чернівцях та Черкасах.

Житомиряни підтримали ініціативу ВО "Свобода" щодо Всеукраїнського референдуму
Діяльність - Події - 28 вересня 2008 року
27 вересня 2008 року о 11:00 в Житомирі у приміщенні кінотеатру ім. Івана Франка за ініціативою "Свободи" відбулися збори громадян з підготовки проведення Всеукраїнського Референдуму щодо зміни автономного статусу Криму на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.
Порядок денний передбачав питання про визнання доцільності проведення референдуму, формулювання питання, яке виноситиметься на публічне голосування та обрання ініціативної групи для його підготовки. На зборах були присутні мешканці районів та обласного центру Житомирської області.
Головою зборів учасники обрали керівника Житоминрської обласної організації ВО "Свобода" Руслана Коцюбинського. У своєму зверненні до присутніх він зазначив, що зараз необхідно ліквідувати автономний статус Криму та спеціальний статус міста Севастополя. В Криму може повторитись Південно-Осетинський сценарій. Під приводом захисту російських громадян Росія може розпочати аналогічну агресію. Тим більше, що саме на півострові розташовані військові бази Російської Федерації.
Присутні прийняли рішення підтримати ініціативу Всеукраїнського об'єднання "Свобода" по проведенню Всеукраїнського референдуму щодо зміни статусу автономного статусу Криму та м. Севастополь.

У Івано-Франківську підтримали референдум щодо скасування автономії Криму та статусу Севастополя
Діяльність - Події - 26 вересня 2008 року
24 вересня 2008 року в Івано-Франківську за ініціативою "Свободи" відбулися збори громадян з підготовки проведення Всеукраїнського Референдуму щодо зміни автономного статусу Криму на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.
У зборах взяло участь 341 особа з Івано-Франківська та 12 районів нашої області. Порядок денний передбачав питання про визнання доцільності проведення референдуму, формулювання питання, яке виноситиметься на публічне голосування та обрання ініціативної групи для його підготовки.
Головою зборів учасники обрали керівника Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", заступника голови партії Олександра Сича. У своєму зверненні до присутніх він зазначив, що закон про надання півострову автономного статусу був прийнятий за кілька місяців до розпаду Радянського Союзу. І це не випадково. Адже передбачаючи послаблення свого впливу на незалежні держави, Росія почала шукати шляхи, щоб не втратити контроль над колишніми радянськими республіками. Автономія Криму один з таких прикладів. На думку одного з лідерів ВО "Свобода", саме Верховна Рада мала б виправити помилку 1991 року, допущену парламентом УРСР. Проте всі намагання свободівців внести питання про скасування автономії Криму та спеціального статусу Севастополя не знайшли підтримки у сьогоднішніх депутатів. "У своїй 2-ій статті Конституція визначає, що Україна є унітарною державою. В той же час у основному законі є положення про автономний статус Криму. Цим, фактично, Конституція суперечить сама собі. Крім того, враховуючі останні події у світі, зокрема російську агресію в Грузії, питання зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь є надзвичайно актуальним для України. Заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні. У такий спосіб прокладається дорога, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія" - підкреслив Олександр Сич.
Присутні одноголосно прийняли рішення підтримати ініціативу "Свободи" щодо проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання. До ініціативної групи з підготовки референдуму обрано 43 особи майже з усіх районів Івано-Франківщини. Після реєстрації документів у ЦВК, свободівцям необхідно буде зібрати 3 мільйони підписів, щонайменше у 16-ти областях нашої держави.

Відповіді

 • 2008.09.29 | Liberty

  Re: Тягнибокова "Свобода" провела (провок)акції проти автономії

  Tatarchuk пише:
  > Це з офіційного сайту "Свободи". Як то кажуть ноукоментс. Хоча дещо я виділю жирненьким шрифтом :)
  >
  > Якщо комусь потрібні пояснення в чому саме полягає провокація, прошу. Але чомусь здається мені що й так все ясно.
  >
  >
  > ПОДІЇ
  > Кримчани підтримали референдум по скасуванню автономії
  > У роботі зборів взяли участь 212 учасників громадян України що мешкають на території Автономної Республіки Крим
  > Було обрано ініціативну групу та підготовлено необхідні документи для подання до Сімферопольської міської ради відповідно до Закону України про Всеукраїнський референдум
  > Перешкодити проведенню зборів спробували кілька сотень агресивно налаштованих адептів антиукраїнських угруповань Озброївшись російськими триколорами та плакатами з відверто антидержавними гаслами під музику "Лєнін всігда живой" вони намагалися прорватись крізь міліцейські кордони та зірвати збори
  >
  >
  > 28 вересня 2008
  > ПОДІЇ
  > Харківці підтримали ініціативу скасувати автономію Криму
  > 28 вересня 2008 року в приміщенні Харківського українського культурного центру "Юність" відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
  > Для участі у зборах зареєструвалося більше 250 мешканців Харкова і Харківської області. Учасники зборів переважною більшістю голосів ухвалили рішення про доцільність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя.
  >
  > 27 вересня 2008
  > ПОДІЇ
  > Кияни підтримали ініціативу ВО "Свобода" щодо Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму
  > 27 вересня 2008 року у Будинку архітектора відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
  > Для участі у зборах зареєструвалося 212 мешканців Києва та Київської області. Учасники зборів одностайно ухвалили рішення про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя.
  >
  >
  > Харківці підтримали ініціативу скасувати автономію Криму
  > Діяльність - Події - 28 вересня 2008 року
  > 28 вересня 2008 року в приміщенні Харківського українського культурного центру "Юність" відбулися збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції і законів України.
  > Для участі у зборах зареєструвалося більше 250 мешканців Харкова і Харківської області. Учасники зборів переважною більшістю голосів ухвалили рішення про доцільність проведення Всеукраїнського референдуму по зміні статусу Криму та скасуванню спеціального статусу Севастополя. Під час зборів було затверджено формулювання питання, що виноситиметься на Всеукраїнський референдум, та обрано ініціативну групу, якій доручається організація збору підписів громадян.
  > Голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка зазначив, що "нагальною потребою для належного розвитку України є приведення у відповідність до унітарного статусу правового положення кримського півострова, який повинен стати невід'ємною частиною суверенної держави Україна".
  > У зборах взяв участь Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, який у своєму виступі наголосив, що"Свобода" завжди відстоювала позицію, що автономний статус Криму та спеціальний статус Севастополя загрожують національній безпеці України. Крим став своєрідною теплицею для промосковських посіпак та кремлівських засланців, які приїздять сюди вправлятися в ораторських здібностях і випробовувати наше терпіння скандальними заявами. "Свобода" вважає, що ліквідація кримської автономії і спеціального статусу міста Севастополя позбавить Кремль можливості застосувати відпрацьований в Абхазії та Південній Осетії план вторгнення на територію чужої країни, який є частиною "путінської доктрини".
  > Перед остаточним результативним голосуванням про визнання Харківською українською громадою доцільним проведення референдуму і обрання персонального складу роботу зборів, що направлені на збереження цілісності української держави благословив канцлер Полтавської і Харківської єпархії Української автокефальної православної церкви протоієрей Віталій Зубак.
  > В той самий час 28 вересня 2008 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" провела збори громадян щодо скасування Кримської автономії у Сімферополі, Луцьку, Тернополі, Чернівцях та Черкасах.
  >
  > Житомиряни підтримали ініціативу ВО "Свобода" щодо Всеукраїнського референдуму
  > Діяльність - Події - 28 вересня 2008 року
  > 27 вересня 2008 року о 11:00 в Житомирі у приміщенні кінотеатру ім. Івана Франка за ініціативою "Свободи" відбулися збори громадян з підготовки проведення Всеукраїнського Референдуму щодо зміни автономного статусу Криму на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.
  > Порядок денний передбачав питання про визнання доцільності проведення референдуму, формулювання питання, яке виноситиметься на публічне голосування та обрання ініціативної групи для його підготовки. На зборах були присутні мешканці районів та обласного центру Житомирської області.
  > Головою зборів учасники обрали керівника Житоминрської обласної організації ВО "Свобода" Руслана Коцюбинського. У своєму зверненні до присутніх він зазначив, що зараз необхідно ліквідувати автономний статус Криму та спеціальний статус міста Севастополя. В Криму може повторитись Південно-Осетинський сценарій. Під приводом захисту російських громадян Росія може розпочати аналогічну агресію. Тим більше, що саме на півострові розташовані військові бази Російської Федерації.
  > Присутні прийняли рішення підтримати ініціативу Всеукраїнського об'єднання "Свобода" по проведенню Всеукраїнського референдуму щодо зміни статусу автономного статусу Криму та м. Севастополь.
  >
  > У Івано-Франківську підтримали референдум щодо скасування автономії Криму та статусу Севастополя
  > Діяльність - Події - 26 вересня 2008 року
  > 24 вересня 2008 року в Івано-Франківську за ініціативою "Свободи" відбулися збори громадян з підготовки проведення Всеукраїнського Референдуму щодо зміни автономного статусу Криму на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.
  > У зборах взяло участь 341 особа з Івано-Франківська та 12 районів нашої області. Порядок денний передбачав питання про визнання доцільності проведення референдуму, формулювання питання, яке виноситиметься на публічне голосування та обрання ініціативної групи для його підготовки.
  > Головою зборів учасники обрали керівника Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", заступника голови партії Олександра Сича. У своєму зверненні до присутніх він зазначив, що закон про надання півострову автономного статусу був прийнятий за кілька місяців до розпаду Радянського Союзу. І це не випадково. Адже передбачаючи послаблення свого впливу на незалежні держави, Росія почала шукати шляхи, щоб не втратити контроль над колишніми радянськими республіками. Автономія Криму один з таких прикладів. На думку одного з лідерів ВО "Свобода", саме Верховна Рада мала б виправити помилку 1991 року, допущену парламентом УРСР. Проте всі намагання свободівців внести питання про скасування автономії Криму та спеціального статусу Севастополя не знайшли підтримки у сьогоднішніх депутатів. "У своїй 2-ій статті Конституція визначає, що Україна є унітарною державою. В той же час у основному законі є положення про автономний статус Криму. Цим, фактично, Конституція суперечить сама собі. Крім того, враховуючі останні події у світі, зокрема російську агресію в Грузії, питання зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь є надзвичайно актуальним для України. Заклик Верховної Ради Кримської автономії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії свідчить про початок реалізації Кремлем так званого "грузинського сценарію" в Україні. У такий спосіб прокладається дорога, яку під керівництвом кремлівських політиків пройшли Південна Осетія і Абхазія" - підкреслив Олександр Сич.
  > Присутні одноголосно прийняли рішення підтримати ініціативу "Свободи" щодо проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання. До ініціативної групи з підготовки референдуму обрано 43 особи майже з усіх районів Івано-Франківщини. Після реєстрації документів у ЦВК, свободівцям необхідно буде зібрати 3 мільйони підписів, щонайменше у 16-ти областях нашої держави.

  Ліберасти можуть не сумніватися. Ми зберемо у Криму не менше СТА ТИСЯЧ ПІДПИСІВ (причому це будуть підписи людей, які не відмовляться від них).

  Геть ліберастів з нашої землі!

  Сьогодні "СВОБОДА" довела, що вона єдина патріотична сила в Україні в цілому та в Криму зокрема. Решта ліберастичніх організацій, в тому числі відомий свої провокаціями Овчарук зі своїм фактично не існуючим куном показали цілій Україні своє справжнє ліберастичне мурло.


  СЛАВА НАЦІЇ!

  СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.09.29 | Сергей ГРУЗДОВ

   Що мається під терміном "ліберасти"?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.09.29 | Tatarchuk

    це ті хто проти "Свободи"

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.29 | Liberty

     Вітаємо! Ультраправі отримали третину місць в австрійському

     парламенті

     Дві австрійські ультраправі партії – Партія свободи і Альянс за майбутнє Австрії – за наслідками загального голосування, що відбулося в неділю, отримали 35 і 21 місце в парламенті відповідно, набравши в цілому 29 відсотків голосів, передає агентство AP.

     Таким чином, в порівнянні з підсумками виборів 2006 року Партія свободи збільшила своє представництво в парламенті більш ніж в півтора рази, а Альянс за майбутнє Австрії – в три рази. Всього в австрійському парламенті 183 місця, тобто представники обох партій складуть майже третину парламенту.

     Переможець виборів – Соціал-демократична партія – набрала лише на 0,7 відсотка голосів більше, ніж ультраправі. Її представництво знизиться з 68 до 58 місць. Народна партія, що набрала 25,6 відсотка голосів, втратить 16 місць і матиме в новому парламенті лише 50 мандатів.

     Як відзначає ВВС, різке зростання популярності ультраправих пов’язане з декількома чинниками, що зводяться до загальної незадоволеності австрійців політикою коаліції (соціал-демократи і Народна партія), що розпалася в липні 2008 року.

     Як нагадує телеканал, останній раз схожі результати ультраправі показали в 2000 році, коли Партія свободи отримала на загальних виборах 28 відсотків голосів і сформувала коаліційний уряд з консерваторами. Тоді це викликало різку реакцію Євросоюзу, котрий на декілька місяців наклав на Австрію санкції.

     Вітаємо Лідера Партії Свободи Хайнца-Крістіана Штрахе.

     СЛАВА НАЦІЇ!

     СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.09.29 | Маклай

      Поздравляю австрийцев!!! И предупреждаю украинцев,

      что если в Австрии - настоящие ультраправые европейские консерваторы, то все 'ультраправые' в Украине - это подсадные утки кгбшные, и примазываться к этой победе им нечего.
      Достаточно поинтересоваться отношением 'Свободы' к НАТО, США и вообще к Западу, чтобы не сомневаться, откуда вынут тот палец, которым эта 'Свобода' сделана.
      Во избежание неверных толкований уточню, что вынут он из срамной дыры под названием "федеральная служба безопасности Российской федерации".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.29 | Герой Білої Раси.

       Re: Поздравляю австрийцев!!! И предупреждаю украинцев,

       Маклай пише:
       > что если в Австрии - настоящие ультраправые европейские консерваторы, то все 'ультраправые' в Украине - это подсадные утки кгбшные, и примазываться к этой победе им нечего.
       > Достаточно поинтересоваться отношением 'Свободы' к НАТО, США и вообще к Западу, чтобы не сомневаться, откуда вынут тот палец, которым эта 'Свобода' сделана.
       > Во избежание неверных толкований уточню, что вынут он из срамной дыры под названием "федеральная служба безопасности Российской федерации".

       Собаки гавкають, а караван іде.
       У кожного своє уявлення мети - собакам треба гавкати, а каравани йти!

       СЛАВА НАЦІЇ!
       СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.09.29 | Маклай

        Re: Поздравляю австрийцев!!! И предупреждаю украинцев,

        Ото ж і я кажу: чи вони гавкають, чи караванами ходять - немає різниці: все одно скотами ґебешними залишаються.
        Нещасна та українська правиця: правих ґебешним БлЮТом звабили, а ультраправих - ультраґебешною Свободою... А решта самі на самих залишилися. Не бачити нам таких виборів як ув Австрії, бо з гівна вибирати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.29 | Герой Білої Раси.

         Re: Поздравляю австрийцев!!! И предупреждаю украинцев,

         Маклай пише:
         > Ото ж і я кажу: чи вони гавкають, чи караванами ходять - немає різниці: все одно скотами ґебешними залишаються.
         > Нещасна та українська правиця: правих ґебешним БлЮТом звабили, а ультраправих - ультраґебешною Свободою... А решта самі на самих залишилися. Не бачити нам таких виборів як ув Австрії, бо з гівна вибирати.

         Ви забули дати якусь характеристику в цьому контексті нанайцям тобто НУ та ПРУ.

         А взагалі то вам не має іншої ради як податися до ліберастичного зоповіднику - до Голандії.

         СЛАВА НАЦІЇ!
         СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.09.29 | Маклай

          Re: Поздравляю австрийцев!!! И предупреждаю украинцев,

          В Голандії, до речі, одна з найкращих та найорганізованіших правоконсервативних партій, що живе та витривує під величезним тиском. З задоволенням опинився б в їхньому коли. І порадив би відловлювати ґебешних псевдобілих та посилати їх у Трансвааль. Аби там перед озброєними манделами білість свою доводили.
     • 2008.10.01 | Дежурный

      А это не эти ли ультраправые?

      Австрійські вандали розгромили мусульманський цвинтар

      В Австрії невідомі вандали розгромили мусульманський цвинтар, розташований у невеликому містечку Траун (Traun) недалеко від Лінца, повідомляє Газета по-киевски з посиланням на британську The Times.


      Серйозно пошкоджені понад 90 могил. На деяких з них вандали намалювали єврейські символи, зокрема зірку Давида. Однак у поліції вважають, що це було зроблено про людське око і що за розгромом цвинтаря стоять представники ультраправих австрійських рухів.


      Відзначається, що напад на цвинтар було скоєно в минулі вихідні, 27-28 вересня, коли в Австрії проходили загальні вибори, за підсумками яких ультраправі партії - Партія свободи і Альянс за майбутнє Австрії - одержали в цілому 29 відсотків голосів і зайняли 56 з 183 місць у парламенті.


      Партія свободи і Альянс за майбутнє Австрії відкрито виступають за заборону будівництва мечетей, у яких вбачають політичний символ ісламізації Європи. Лідер Партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе (Heinz-Christian Strache) заявив про необхідність створення "європейського братерства", щоб протистояти посиленню впливу ісламу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.01 | Заратустра

       Знайте, кто тут теперь хозяин

       Дежурный пише:

       > Партія свободи і Альянс за майбутнє Австрії відкрито виступають за заборону будівництва мечетей, у яких вбачають політичний символ ісламізації Європи.
       Когда культовые сооружения становятся политичными символами - такая реакция более, чем уместна.
       Европейские мечети, строящиеся в некоторых районах в неоправданном множестве и зачастую проектирующиеся демонстративно выше всех прочих сооружений, - это явление совершенно того же характера, что и крымские придорожные кресты, "церкви-маяки" и неоправданно густая расстановка русских церквей на кильсе-баирах и шулданах, то есть политичный символ.
       В обоих случаях символизаторами выступают пришельцы: в первом случае это африканские искатели европейской халявы, во втором - сынки советских отставников.
       В обоих случаях целевой аудиторией являются коренные жители: в первом случае это европейские христиане, во втором - крымские мусульмане.
       А посыл одинаков: знайте, кто тут теперь хозяин.

       Потому, поддерживая крымских мусульман против превращения Крыма в "Русский Афон", точно на тех же основаниях поддерживаю европейских христиан против превращения Европы в "Багдад".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.01 | Гуливер

        Re: уже поздно

        Уже поздно предпринимать меры, мусульман стало много, и единственное что нужно находить общий язык.

        Все эти партии мне напоминают ЛДПР, один популизм.
       • 2008.10.02 | Ночной дозор

        Голосок прорезался

        Заратустра пише:
        > Дежурный пише:
        >
        > > Партія свободи і Альянс за майбутнє Австрії відкрито виступають за заборону будівництва мечетей, у яких вбачають політичний символ ісламізації Європи.
        > Когда культовые сооружения становятся политичными символами - такая реакция более, чем уместна.

        Что, громить мусульманские кладбища уместно? Интересненько заговорили. Басок прорезался, да негустой. Ай да и "правые" у нас, заслушаешься ;)

        > Европейские мечети, строящиеся в некоторых районах в неоправданном множестве и зачастую проектирующиеся демонстративно выше всех прочих сооружений, - это явление совершенно того же характера, что и крымские придорожные кресты, "церкви-маяки" и неоправданно густая расстановка русских церквей на кильсе-баирах и шулданах, то есть политичный символ.

        И чего, вы предлагаете запрещать новые церкви? А может, проще с законодательством земли разобраться?

        > В обоих случаях символизаторами выступают пришельцы: в первом случае это африканские искатели европейской халявы, во втором - сынки советских отставников.
        > В обоих случаях целевой аудиторией являются коренные жители: в первом случае это европейские христиане, во втором - крымские мусульмане.
        > А посыл одинаков: знайте, кто тут теперь хозяин.

        Хозяин на хозяйстве. Правым неплохо б почитать, кто такие граждане, кто такие легальные иностранцы. И перестать себя считать хозяевами над кем-то и перед кем-то.

        > Потому, поддерживая крымских мусульман против превращения Крыма в "Русский Афон", точно на тех же основаниях поддерживаю европейских христиан против превращения Европы в "Багдад".

        В чем поддерживаете-то? В разгроме кладбищ? В запрете на мечети? Или вы думаете, что в Австрии их возводят самозахватом?
        Ай да патриоты. С такими дрУзями врагов не нужно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.02 | Заратустра

         Васви станет косматым бомжом

         Все бы ничего, если бы эти квакушки, известные заслушивательницы правых, пришли не из БЮТа.

         > Ай да и "правые" у нас, заслушаешься
         Айкать в будуаре будете, там оценят. А сейчас идите вон лучше Юлию Мироновичу Магарычеву помогайте с НАТО бороться, а то сапожный сапог наступит на священное что-то там.
         Васви вон постом выше слили с потрохами, отказались от него. Наверно, уже из Сениной прихожей его выгнали, где Васви три года жил.

         И станет теперь Васви косматым бомжом. А вот и пусть станет: так со всеми будет, кто на ЮбкинБлок понадеется.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.10.02 | Ночной дозор

          Это говорил Заратуштра?

          Заратустра пише:
          > Все бы ничего, если бы эти квакушки, известные заслушивательницы правых, пришли не из БЮТа.
          >
          > > Ай да и "правые" у нас, заслушаешься
          > Айкать в будуаре будете, там оценят. А сейчас идите вон лучше Юлию Мироновичу Магарычеву помогайте с НАТО бороться, а то сапожный сапог наступит на священное что-то там.
          > Васви вон постом выше слили с потрохами, отказались от него. Наверно, уже из Сениной прихожей его выгнали, где Васви три года жил.
          >
          > И станет теперь Васви косматым бомжом. А вот и пусть станет: так со всеми будет, кто на ЮбкинБлок понадеется.

          Весь этот бред был для того, чтоб слить вопрос о правых fuckелоносцах, громящих мусульманские кладбища из европобуждений? Негусто для такого жидкого слива.
          Васви давно-давно слили, и, кстати, к вам, правым ;) А Надира забирайте себе в ультра-правые. Он как раз вам. Взвешенным подойдут и менее экзотические персонажи.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.03 | Заратустра

           Косматым бомжом

           Ночной дозор пише:

           > вопрос о правых fuckелоносцах, громящих мусульманские кладбища
           Да успокойтесь вы с евромусульманскими кладбищами, там есть кому этим расследованием заняться.
           Вы лучше расскажите, почему ваш БЮТ с погромщиками крымских мусульманских кладбищ стоит заодно по ряду ключевых вопросов.
           У нас-то этим расследованием, в отличие от Австрии, никто не займется.

           > и, кстати, к вам, правым ;)
           А что это вы подмигиваете? Заманиваете, что ли? Не заманите: вы вон как друганов своих кидаете типа Васви. Теперь он валяется в луже, мокрый.
           Вы лучше расскажите: уже выгнал его ваш Сеня из каморки накануне наступления холодов? Или еще подержит, пока обсохнет?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2008.10.03 | Ночной дозор

            Косматым бомжом заговорил?

            Заратустра пише:
            > Ночной дозор пише:
            >
            > > вопрос о правых fuckелоносцах, громящих мусульманские кладбища
            > Да успокойтесь вы с евромусульманскими кладбищами, там есть кому этим расследованием заняться.

            Да вы ж вроде бы подписались под это дело, вот вам и успокаиваться.

            > Вы лучше расскажите, почему ваш БЮТ с погромщиками крымских мусульманских кладбищ стоит заодно по ряду ключевых вопросов.

            По ряду каких? Фанатиком казакоряженных у нас вляется Ющенко. Фанатиком правых идей - опять же, он. Коалиции, меморандумы и универсалы, вы только не удивляйтесь, снова же Ющенко подписывал. Вот такой ряд вопросов ;)

            > У нас-то этим расследованием, в отличие от Австрии, никто не займется.

            Снетерпением буду ждать результатов расследования в Австрии. Тем более, вы погромщиков морально поддержали.

            > > и, кстати, к вам, правым ;)
            > А что это вы подмигиваете? Заманиваете, что ли? Не заманите: вы вон как друганов своих кидаете типа Васви. Теперь он валяется в луже, мокрый.
            > Вы лучше расскажите: уже выгнал его ваш Сеня из каморки накануне наступления холодов? Или еще подержит, пока обсохнет?

            Сеня - это ваш Арсений? Нет, он не только не выгнал морально обделанных. Он к ним присоединился.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.10.03 | Заратустра

             Писять мимо

             Вы очень заблуждаетесь по поводу того, кто такие наши.
             И писяете мимо во все стороны: в Ющенку, в Писяя, в каких-то мифических правых. Вы думаете, нам обидно? Вы думаете, это наши? Вы ошибаетесь. Нам не обидно и это не наши. А кто такие наши мы вам не скажем. А то вы попытаетесь и их обписять.

             Вы не дали ответ на вопросы. Вы делаете вид что вам нечего ответить. Но на самом деле вам просто стыдно отвечать. Вы только писяете в ответ.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2008.10.03 | Ночной дозор

              Эт вы начали и не спели

              Свою же песню о бравых правых в Австрии ;)

              Заратустра пише:
              > Вы очень заблуждаетесь по поводу того, кто такие наши.

              Ну как же! Сами под них подписались, а теперь переводите на другие темки.

              > И писяете мимо во все стороны: в Ющенку, в Писяя, в каких-то мифических правых. Вы думаете, нам обидно? Вы думаете, это наши? Вы ошибаетесь. Нам не обидно и это не наши. А кто такие наши мы вам не скажем. А то вы попытаетесь и их обписять.

              Ой, уже отказались от них? Вот вам и ответ про бомжей и лужи ;)

              > Вы не дали ответ на вопросы. Вы делаете вид что вам нечего ответить. Но на самом деле вам просто стыдно отвечать. Вы только писяете в ответ.

              Да это вы старательно так убегаете от австрийской темы. Не иначе, как сами описялись. Рекомендую побольше читать о Европе. Прежде чем заратустрить, как большой.
       • 2008.10.03 | Ночной дозор

        Заратуштрианец

        ... и прежде чем написать что-либо, старательно изучал Ницше. Там были все ответы. Бездна долго вглядывалась в него, но так ничего интересного для себя и не обнаружила. Смеркавшись, хлипкие шарьки пыряли по траве...

        ("Из непонятого", осень 2008 г-да)
  • 2008.09.29 | Tatarchuk

   шохарактерно, з тим що це провокація ніхто не сперечається

   Навіть гасломовний та речекрякнутий Liberty, наче в насмішку над власним ніком заляканий словом "лібераст" :lol: Приємно коли такі речі як фсбешні провокації не треба пояснювати нікому, настільки вони очевидні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.09.29 | Liberty

    Re: шохарактерно, з тим що це провокація ніхто не сперечається

    Tatarchuk пише:
    > Навіть гасломовний та речекрякнутий Liberty, наче в насмішку над власним ніком заляканий словом "лібераст" :lol: Приємно коли такі речі як фсбешні провокації не треба пояснювати нікому, настільки вони очевидні.

    А чого сперечатися з маячнею, що виголошують пришепепкуваті ліберасти.

    Маячня вона і є маячня, тим більше маячня виголошена патентованим ліберастом Татарчуком, тобто ліберастична маячня. Ліберастична маячня не перестає бути маячнею.

    Слава НАЦІЇ!
    Смерть ВОРОГАМ!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.30 | Глядач

     І шохарактерно...

     СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

     Архітолерантне гасло, Особливо коли з ворогами і нацією кожен визначається самостійно. Тому в устах гебьонишів це не звучить дивно... Хто сказав, що мова про українську націю, та її ворогів?

     -
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.09.30 | Свідок

      Re: І шохарактерно...

      Глядач пише:
      > СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
      >
      > Архітолерантне гасло, Особливо коли з ворогами і нацією кожен визначається самостійно. Тому в устах гебьонишів це не звучить дивно... Хто сказав, що мова про українську націю, та її ворогів?
      >
      > -

      Це очевидно.

      - Хто не сліпий - той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні, яка відповідає за свої слова.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні, яка відповідає за свої дії.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода єдина партія в Україні, яка неухильно дотримується вимог, викладаних в її програмі.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні, яка здатна керувати Україною.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні, за яку варто голосувати.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода єдина партія в Україні, яка здатна забезпечити добробут всім її громадянам.
      - Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода єдина партія в Україні, яка здатна забезпечити спокій в державі.

      МИР ВАШОМУ ДОМУ!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.30 | Секретарш-машинистк

       А ось цікаво...

       Дрібниця, а цікаво: Ви оце "Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні,..." чи кожного разу наново набирали, чи копіпейздили?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.01 | Свідок

        Re: А ось цікаво...

        Секретарш-машинистк пише:
        > Дрібниця, а цікаво: Ви оце "Хто не сліпий той бачить, що ВО "Свобода" єдина партія в Україні,..." чи кожного разу наново набирали, чи копіпейздили?

        Це настільки глибока й правильна думка, що я з задоволенням її кожен раз набирав наново.
      • 2008.10.03 | Graymur

       Re: І шохарактерно...

       А чего тогда рейтинг такой микроскопический?
  • 2008.10.03 | Graymur

   Re: Тягнибокова "Свобода" провела (провок)акції проти автономії

   Да с такими патриотами Украине никаких врагов не надо...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.04 | Абрек Крымский

    Re: Тягнибокова "Свобода" провела (провок)акції проти автономії

    після учерашньої звяви балогінськго халуя, профісійного зрадника ЮркаКостенка, що він на вибори піде з Тягнитолкаєм, ой, пробачте, панове, тягнибоком, до ультра-правих в Україні добіг ще один нуль.., тільки спереду, після крапки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.04 | Абрек Крымский

     Re: Тягнибокова "Свобода" провела (провок)акції проти автономії

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.04 | Абу Салгъыръ-Оглу

      Re: Тягнибокова "Свобода" такая же свобода, как осла песня

      Из каждого костенкинского члена торачат уши ДУСи. Вечный запрданец!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.06 | На власні очі

       Як це було насправді

       Червона буря в склянці кримської води або Як комуністам не вдалося зірвати українські збори

       28 вересня 2008 року в Криму, у місті Сімферополі, сталася подія, яку українці зможуть по-справжньому оцінити тільки через роки. Відбулися установчі збори, на яких створили ініціативну групу для підготовки проведення Всеукраїнського референдуму з відміни автономного статусу Криму та спеціального статусу міста Севастополя. Ці збори відбулися всупереч провокаціям, заздалегідь ретельно підготовленим кримськими червоними силами, і всупереч розчаруванню місцевих фінансованих кримською владою проросійських ЗМІ, які прийшли подивитися на подію в розрахунку на те, що збори будуть зірвані і потім можна буде донесхочу зловтішатися "громкім провалом бандеровцев".

       ...Прихисток кримських націоналістів у Сімферополі - українська церква, розташована в увінчаному колонами колишньому будинку офіцерів. Ззовні ніщо не видає у ній культового релігійного приміщення - немає звичних для церков куполів ані хрестів. Звичайнісінький побудований в совкові роки будинок культури. Як сказав мені український протоієрей, отака кримська реальність. Якщо московська церква хоче побудуватися собі приміщення - то їй завжди будь ласка. А українська церква владі не потрібна - на неї тут влаштовують справжнє гоніння. Хоча українських церков у Криму дуже потребують. Тут немало українських сіл, і люди хочуть приходити молитися до свого національного храму.

       Всередині церкви оку відкривається неймовірна краса. Горять свічки, висять образи - як у справжній церкві. Але часу на те, аби зупинитися і оточити себе думками про вічність, - немає. "Якщо хочете зареєструватися на збори - вам туди". Мене проводять до кімнати, де вже повно людей, і ще немало стоїть у коридорі. Дві жіночки реєструють приїжджих з різних куточків Криму - тих, котрі братимуть участь в зборах. Витягую фотоапарат і тієї ж миті одна з жінок насторожується - "Ви хто?". Опісля пані Галина, мама голови Кримської організації ВО "Свобода" Едуарда Леонова, пояснить: "Ми тут в такому Радянському Союзі живемо - ви й не уявляєте. На кожному кроці можна чекати провокації".

       Збори призначені на 12 годині у гарнізонному будинку офіцерів. Щойно десята, але комуністи, кажуть, вже гуртують свої ряди - планують заблокувати вхід. Скориставшись тим, що мене в Сімферополі ніхто в обличчя не знає, разом з двома сімферопольським свободівцями здійснюємо розвідувальну "вилазку" у ворожі ряди. Натовп під будинком офіцерів можна розпізнати здалеку - його вінчає приблизно сотня російських прапорів - триколорів та червоно-серпасто-молоткастих стягів. Проходжу поміж рядами, вивчаю контингент. Переважно літні люди. Обличчя сповнені задоволення і пихи - вони мовби прийшли на первомайський парад. 13-14-річні підлітки бігають з російськими прапорами, вочевидь, не маючи зеленого поняття, за що "борються" і проти чого виступають. "Це, певно хлопці з профтехучилища - їх комуністи часто використовують", - шепоче Максим. Головне моє завдання - не заговорити українською. Бо тоді кінець - одразу розсекретять. У мене таке відчуття, ніби машина часу повернула мене на один день у минуле - у які-небудь радянські 80 роки. Але викривлені і спотворені до маразму. Невже сьогодні, на 17 році незалежності, таке можливе? Аби створити червоній компанії гарний настрій, керівництво заходу потурбувалося про музичний супровід. Обабіч натовпу стоїть вантажна маршрутка, з якої визирають музичні колонки. "Лєнін всєгда живой" - завиває звідтіля старомодний мотив. На кожному кроці носять антиукраїнські лозунги. "Криму - рускій язик". А он, під написом "Бандеровци, ваше мєсто в схроне",- зображення російського орла, який трощить у кігтях український тризуб. "Можно сфотографіровать?" - " А для чєго?" - "Для кримской правди" - лукавлю заради святого діла, бо треба ж розповісти Україні правду про те, що нині відбувається в Криму. Хлопець випльовує цигарку і кличе товаришів, які розправляють груди перед фотоапаратом. За кілька метрів наштовхуюся на літню комуністку з рудою завивкою, яка роздає інструкції своїм "дівчатам". "Бандеровцев нужно побіть і отправіть в Амєрику!". "Гу-у-г" - задоволено гудять "дівчата" на знак згоди. Бабусі, бабусі, і які червні чорти вас сюди принесли? Сиділи б удома, в'язали шкарпетки, онуків бавили... Здогадуюся, що то прогресуючі вітренківки. Таємницю живучості отих бабусь знову ж таки розкривають кримські свободівці. Сивочолих вітренківок завжди пускають наперед, як у давні часи лучників чи піхотинців. Вони спочатку викрикають різні агресивні гасла - розпалюються - а потім перші починають битися сумочками. А хто ж даватиме здачу бабусям? Навіть міліція їх не зачіпає. Так бабці і розмахують сумочками, поки не змучаться старечі руки. Тим часом головне завдання виконано - спровоковано бійку. Тому мітинги за участю вітренківок вирізняються особливою агресивністю і божевіллям.

       Повертаємося до української церкви, де вже формується колона учасників зборів. Несподівано лунає наказ: до місця зборів добиратися групами по кілька осіб - на кожному кроці на нашому шляху уже стоять міні-загони комуністів, які мають своїм завданням влаштовувати провокації. Розбиваємося по четверо-п'ятеро осіб і проходимо вулицею. Комуністи розгублені - вони розраховували на інше. "Пильнуйте, аби ніхто не відстав від натовпу, не залишався один", - намагаємося тримати одне одного в полі зору. Коли на горизонті з'являються російські прапори, ми вишиковуємося в колону. По обидва боки завмерли в очікуванні журналісти з кінокамерами і фотоапаратами. Між нами і комуністами - ряди міліції, беркутівців, бійців внутрішніх військ. Прозорі шоломи, кийки, захисні щити. "Серйозна почесна варта",- прикидаю подумки.

       Побачивши колону українців, російські прапори починають розгойдуватися, ніби від нетерплячки. Вмикають сирену, ніби там у них щось загорілося. "Вони без сирен не можуть, - коментує хтось з наших - сирени, мабуть, їх надихають". Коли між нами і комуністами залишається кілька метрів, червоні починають розігрувати заздалегідь сплановану комуністичну виставу. "Вон із Крима", - кілька здорованів надривно ревуть у мегафони. Видовище, яке, вочевидь, має своєю метою налякати, виглядає жалюгідно. Перевернуті білки очей, посинілі від крику набряклі обличчя. На передньому плані грають біцепсами кілька напівоголених молодиків у безрукавках. "Це так звані штурмовики Грача (головного кримського комуніста - ред..), - пояснюють місцеві, - добре проплачені люди, які ходять на антиукраїнські мітинги - як на роботу. "А їм що, вдягнути нічого? Холодно ж на вулиці", - цікавлюся. "Це щоби добре було видно, які вони накачані, щоби українці боялися і не насміхалися". - пояснюють стан речей.

       Увесь цей червоний натовп під російськими прапорами, який розмахує жіночими сумочками, захрипло горланить, тицяє дулями і корчить на обличчях неприємні міни, нагадує групу втікачів з якого-небудь психо-неврологіного диспансеру. Прямо з відділення інтенсивної терапії. Проштовхуватися крізь нього щонайменше безглуздо, і ми вирішуємо провести збори під будинком, просто неба.

       Хлопці-націоналісти беруться за руки і оточують учасників зборів тісним живим кільцем - щоб захистити від провокаторів. Едуард Леонов передає в учасникам зібрання листок паперу - на ньому мають зареєструватися ті, хто бере участь в установчих зборах. Комуністи, запідозривши недобре, пускають в хід свій найголовніший аргумент за кримську автономію - кефір. Пакети з кефіром надрізають і кидають на учасників зборів. Російськомовна кримчанка, яка у числі інших прийшла просто подивитися на зібрання, допомагає мені своїм носовичком почистити пальто. "Росіяни як дикунами були, так дикунами і залишилися".- зітхає. Хтось з українців здогадується, що треба давати здачу. Піднімає напіврозлиті пакети кефіру і кидає назад. Кисломолочні бомби повертаються до комуністів. У цьому безладі страждають і міліціонери - у них з фуражок, як з голубих блюдечок, скапує кефір. Так цим міліціонерам і треба. Замість того, щоби хапати отих аниукраїнських вар'ятів пачками, пакувати в машини та відвозити до відділків, стоять і безпомічно кліпають очима. Тим часом збори не припиняються. Едуард Леонов оголошує кожен крок. Ось повернувся список з учасниками - зареєструвалося 212 осіб. Зачитують порядок денний. Голосують. На кефірну зливу, погрози і агресивні писки, які намагаються прорвати живий ланцюг, ніхто не звертає увагу - ми розуміємо, що творимо історію. Все решта дрібниці. І ось головна мить. Едуард Леонов виголошує, що збори відбулися, ініціативну групу, яка готуватиме проведення всеукраїнського референдуму, створено. Наша радість виливається в гімн України, який співають вже не тільки учасники зборів, але й усі ті, хто прийшов їх підтримати. Цей гімн вже не спроможне заглушити ані виття сирени, ані викрики червоних здорованів, які за той час, поки проходили збори, відверто змучилися і дуже сильно охляли. Тепер наше головне завдання - цілими і неушкодженими повернутися назад. Комуністи зрозуміли, що своєї мети не досягли, і дуже рознервувалися. Розчарування помітне і на обличчях деяких кримських журналістів, які не уявляють, які ж вони тепер робитимуть репортажі, і розуміють, що правду доведеться щонайменше замовчати. Вітренківські бабусі, як лисички, так і крутяться зі своїми сумочками довкола наших жінок. Правило повернення усе те ж. "Не відставати, не залишати нікого наодинці". Ми починаємо відходити, а комуністи ( ну й приставучі ж! ) - підтюпцем направляються за нами. Свою злість виливають в антиукраїнські викрики. "Бандеровци, вон із Крима". Слово "бандерівець" у цих невігласів, які не знають української історії, асоціюється зі словом "ворог". Але нам до всього цього байдуже - ці привиди з минулого, які вважають Україну непорозумінням, хай хоч стріляються квашеними огірками. Правда, нас засипають каштанами, тому доводиться пригинати голови.

       ...Жителі Криму і тверезомислячі кримські журналісти розповідають, що отак агресивно і нахабно комуністи поводяться в Криму приблизно з рік. А все тому, що відчувають за спиною надійні плечі - антиукраїнську кримську владу, зокрема добру частину депутатів Верховної ради Криму, які сплять і бачать Крим частиною Росії. Кримські червоні просто нахабно блокують будь-які українські акції - перекривають своїми червонити тілами дорогу або вхід у приміщення. Після того, як вони один раз спробували це зробити - повторюють знову і знову. А все тому, що сходить з рук. Навіть за часів Кучми, розповідають, таких червоних шабашів тут не було. Міліція робила коридор і пропускала учасників українського зібрання в приміщення.

       Війна у Грузії загострила проросійські настрої кримських антиукраїнських сил. Наприклад, під час російсько-грузинської війни на набережних кримських міст з'явилася величезна кількість завезених з Росії футболок зі зображенням російського триколора. Добра якість за неймовірно малу ціну - всього 25 гривень. Носи-не хочу. А на кримських багатоповерхівках комуністи повивішували невеликі російські прапорці на знак підтримки російської агресії у Грузії - вони висять там понині. Але найголовніше, що все це справа рук невеликої кількості людей, які галасливою поведінкою, заснованою на тваринних інстинктах, створюють видимість, нібито весь Крим потребує автономії та любові від Росії. Насправді жителі Криму, серед яких немало етнічних українців, просто хочуть нормально жити. Зустрічати відпочиваючих, пригощати їх у своїх дивовижних кримських кав'ярнях, частувати настояними на кримських травах чаями. Жителі Криму до болю стомилися від антиукраїнських заколотників, які повсякчас роздмухують бурі в склянці кримської води. Вони чекають визволення від всього цього проросійського божевілля...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.06 | Graymur

        Re: Як це було насправді

        замечательный образец тупой пропаганды.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.06 | Чистый Стёп

         Re: Як це було насправді

         Graymur пише:
         > замечательный образец тупой пропаганды.

         Як це? Як це? А от так ЦЕ! И вот тут-то, впервые, в кои веке, я с ..Graymur-ом согласен. Абсолютно! Ребята, "облегченные", ой, не так, "освобожденные" вас же осободили от совковости белее 17 лет назад, что ж вы прёте такую лобовую аля-коммунистическую пургу-пропаганду! И не стыдно? Хоть бы чуть-чуть поелозили чистой кашей по грязному столу, а то прямо в лоб: "...героические защитники украинской национальной идеи, супер-мупер крымские националюги, 200 спартанцев защитивших своей грудью Крым от красно-аквафрешных захватчиков... И тут, на фоне героического поступка юных крымских бандеривцив, не лёва задов и не генерал слащёв, а эдикова мама, начальник контрразведки передовых загонов тягнибоковой национальной гвардии... без кабуры, и без революционной пулеметной ленты, крест-на-крест, без кожанной куртки: "кто еще хочет комиссарского тела", а так в пердничеке, слоняющаяся по церкви Равноапостольных Ольги и Владимира: «… і тієї ж миті одна з жінок насторожується - "Ви хто?". Опісля пані Галина, мама голови Кримської організації ВО "Свобода" Едуарда Леонова, пояснить: "Ми тут в такому Радянському Союзі живемо – ви й не уявляєте. На кожному кроці можна чекати провокації"…
         Эх! Хе-хе-хе! Пагані справи, коли і «пафос свобода» виглядає, як недопалок комсомольської листівки-агітки!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.10.06 | Танкист

          Re: Як це було насправді

          Чистый Стёп пише:
          > Graymur пише:
          > > замечательный образец тупой пропаганды.
          >
          > Як це? Як це? А от так ЦЕ! И вот тут-то, впервые, в кои веке, я с ..Graymur-ом согласен. Абсолютно! Ребята, "облегченные", ой, не так, "освобожденные" вас же осободили от совковости белее 17 лет назад, что ж вы прёте такую лобовую аля-коммунистическую пургу-пропаганду! И не стыдно? Хоть бы чуть-чуть поелозили чистой кашей по грязному столу, а то прямо в лоб: "...героические защитники украинской национальной идеи, супер-мупер крымские националюги, 200 спартанцев защитивших своей грудью Крым от красно-аквафрешных захватчиков... И тут, на фоне героического поступка юных крымских бандеривцив, не лёва задов и не генерал слащёв, а эдикова мама, начальник контрразведки передовых загонов тягнибоковой национальной гвардии... без кабуры, и без революционной пулеметной ленты, крест-на-крест, без кожанной куртки: "кто еще хочет комиссарского тела", а так в пердничеке, слоняющаяся по церкви Равноапостольных Ольги и Владимира: «… і тієї ж миті одна з жінок насторожується - "Ви хто?". Опісля пані Галина, мама голови Кримської організації ВО "Свобода" Едуарда Леонова, пояснить: "Ми тут в такому Радянському Союзі живемо – ви й не уявляєте. На кожному кроці можна чекати провокації"…
          > Эх! Хе-хе-хе! Пагані справи, коли і «пафос свобода» виглядає, як недопалок комсомольської листівки-агітки!

          Ты попизди еще немного уйобок...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua