МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ана-Юрт (про топоніміку - може, кому знадобиться) (/)

10/02/2008 | OlenaSt
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про найменування новоутвореного населеного пункту Сімферопольського району Автономної Республіки Крим

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
Присвоїти новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району Автономної Республіки Крим найменування - село Ана-Юрт.

Голова Верховної Ради України А.ЯЦЕНЮК
м. Київ, 23 вересня 2008 року N 580-VI

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=580-17

Постанова набула чинності 01.10.2008 р.

Пояснювальна записка до Постанови:

Пояснювальна записка
про присвоєння новоутвореному населеному пункту
Сімферопольського району Автономної Республіки Крим
найменування – село Ана-Юрт”


Верховна Рада Автономної Республіки Крим порушила перед Верховною Радою України клопотання про присвоєння новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району найменування – село Ана-Юрт.

Сільський населений пункт Ана-Юрт утворився в межах території, яка знаходиться у підпорядкуванні Трудівської сільської ради Сімферопольського району, на землях, які були виділені із землекористування колишнього радгоспу «Дубки» під садибну забудову.

Назва «Ана-Юрт», що у перекладі з татарської означає «Батьківщина», символізує повернення депортованих громадян на батьківщину і на якій компактно розміщені зазначені громадяни.

Проект забудови житлових мікрорайонів був виконаний інститутом «КримНІІпроект» на замовлення Управління капітального будівництва Республіканського комітету у справах національностей та депортованих громадян.

Нині в селі Ана-Юрт - 52 житлові будинки, в яких проживає 112 осіб. Село Ана-Юрт розташовано на відстані 7 кілометрів відповідно від центру Трудівської сільської ради.

В населеному пункті передбачається розміщення магазинів товарів повсякденного попиту, комплексного прийомного пункту підприємства побутового обслуговування. Уся територія житлових кварталів благоустроюється та озеленяється.

Питання про присвоєння новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району найменування – село Ана-Юрт схвалено на загальних зборах мешканців поселення, розглянуто і підтримано Трудівською сільською, Сімферопольською районною радами та Верховною Радою Автономної Республіки Крим.

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і підтримує клопотання Верховної Ради Автономної Республіки Крим про присвоєння новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району найменування – село Ана-Юрт.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua