МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спільна заява силових структур

10/10/2008 | Брудна мантія
Щодо ситуації в Автономній Республіці Крим
(заява прокуратури АР Крим, Головного управління СБ України в АР Крим,
Головного управління МВС України в АР Крим)

Прокуратурою АР Крим, ГУ СБ України в АР Крим, ГУМВС України в АР Крим проаналізовано криміногенну і соціально-економічну ситуацію в автономії за результатами роботи у продовж 9 місяців поточного року.

Встановлено, що в Криму відмічається зниження росту загальної злочинності на 4,3%, у тому числі тяжких та особливо тяжких злочинів на 10,9%. Зокрема вбивств на 26,8%, розбоїв на 21,3%, пограбувань на 20,6%. Разом з тим, з 261 у минулому році до 272 у поточному році зросла кількість дорожно-транспортніх подій, з одночасним зниженням з 174 до 108 подій зі смертельними наслідками.

Пріоритетами в роботі правоохоронних органів залишається боротьба з корупцією та хабарництвом. Тількі у поточному році до суду направлено 58 кримінальних справ (2007р. – 53) та 190 протоколів про корупцію.

За документами прокурорського реагування державі, різним фондам та громадянам відшкодовано більше 100 млн. грн., ГУ СБ України в АР Крим в казну держави відшкодовано більше 23 млн. грн., ГУ МВС України в АР Крим більше 62 млн. грн.

Таким чином, ситуація в автономії являється стабільною, а правоохоронні органи АР Крим в цілому виконують покладені на них функції. З метою збереження громадського миру і злагоди в суспільстві вживаються передбачені законодавством України заходи, спрямовані на попередження, виявлення та розкриття злочинів, інших протиправних дій, котрі погрожують життєво важливим інтересам держави та безпеці громадян.

Разом з тим, останнім часом в засобах масової інформації поширюються заяви окремих представників політичних сил та громадських організацій про можливі варіанти дестабілізації ситуації в Криму.

Зокрема, йдеться про наміри ліквідувати статус автономії, проведення різного роду референдумів, створення національного адміністративного утворення, проводяться аналогії з недавніми подіями на Кавказі, як можливого сценарію розвітку ситуації на півострові, тощо. Все це не сприяє стабільності в суспільстві і спокою громадян.

У зв'язку з цим, застерігаємо представників окремих громадсько-політичних організацій від провокацій та заяв, котрі можуть привести до дестабілізації ситуації на Кримському півострові. Будь – які деструктивні дії отримають належне правове реагування, а до осіб, котрі їх вчинили будуть застосовані заходи правового характеру згідно з чинним законодавством.
Прокурор
Автономної
Республіки КримБойко В.Н.Начальник
Головного управління Служби безпеки України в АР Крим


Пшеничний В.В.Заступник Міністра внутрішніх справ України – начальник Головного управління МВС України в АР Крим

Іллічов М.О.

Відповіді

 • 2008.10.11 | Лозина-Лозинский

  Интересное кино.

  Прокуратура, МВД и СБУ занимаются угловными и административными правонарушениями, ок?

  Каким образом мероприятия по изменению статуса региона относится к таким действиям? Прямое юридическое объяснение, пожалуйста.

  О какой статье речь?

  Если о хулиганстве, так прямо и сказали бы - боимся массовых драк.

  Невольно возникает вопрос о перемещении внимания силовиков с криминальной на политическую деятельность масс, т.е. о становлении политической полиции.

  Симптоматично, что деятельность ВР Крыма, пророссийский провокаторов, шовинистов и разжигателей межнац вражды, в том числе и из числа сотрудников СБУ (вспомним события на Азизе) и милиции (Ай-Петри)не считаются нашими правоохранителями угрозой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.11 | Маклай

   Политическая полиция

   К слову, политическая полиция - неплохая идея. В нынешнее сложное и противоречивое время - это именно то, что доктор прописал. Чтобы без крючкотворств всяких и без ухмылок в глаза. Рраз - и на крюк.
   Однако теплые симпатии определенной (большей?) части силовиков к перечисленным в предыдущем посте главным дестабилизантам делают реализацию этой мечты не просто утопичной, но и вредной, увы.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.12 | Ночной дозор

    Re: Политическая полиция

    Маклай пише:
    > К слову, политическая полиция - неплохая идея. В нынешнее сложное и противоречивое время - это именно то, что доктор прописал. Чтобы без крючкотворств всяких и без ухмылок в глаза. Рраз - и на крюк.

    Забыли уточнить, за что именно на крюк. Тем более, в приставке к слову "политическая".

    > Однако теплые симпатии определенной (большей?) части силовиков к перечисленным в предыдущем посте главным дестабилизантам делают реализацию этой мечты не просто утопичной, но и вредной, увы.

    Ильичев теплых симпатий не испытывает. Его назначение совершенно случайно тормозил Гарантуй, пока скандалом в КСУ не запахло ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.12 | Доктор Страх

     За эти.

     Ночной дозор пише:

     > Забыли уточнить, за что именно на крюк.
     Ну что за вопросы, прям как дети... Известно, за что. За эти самые.
     За деяния.
 • 2008.10.11 | Брат-1

  Народные приметы

  Если власти говорят, что будет нечто страшное, - значит, ничего страшного не будет, а просто кто-то из властей потеряет кресло.
  Если власти говорят, что ничего страшного не будет, и горячо поровергают слухи, - значит, дело из рук вон плохо.

  Если завтра крымский чиновник начнёт доказывать, что инопланетян нет, а слухи о летающей тарелке под Форосом сильно преувеличены, - значит, они уже здесь.

  Иными словами, - очень важное сообщение, хотя в нём ничего нет по сути. 14 октября, 4 ноября, походы отчаянно имитирующих сумасшествие и ультра-патриотизм актёров, - а тем временем в ОБСЕ уже лежит заявка от РФ на обсуждение каких-то массовых выступлений в Крыму.
 • 2008.10.13 | Лозина-Лозинский

  Притула говорит.. 300 овчаруков!

  http://www.radiosvoboda.org/content/Article/1329263.html


  Від заяв до справи?

  Чи прислухаються до силовиків згадані представники «окремих громадсько-політичних організацій» – стане відомо вже у вівторок, коли праві політичні сили спробують на Покрову відзначити річницю створення Української Повстанської Армії. Як повідомив керівник Кримської організації Конгресу українських націоналістів Василь Овчарук, представники національно-патріотичних сил зберуться на молебень у Кафедральному соборі Святих Рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги УПЦ Київського Патріархату, а потім проведуть святковий мітинг біля погруддя Тарасу Шевченку у сусідньому парку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.14 | Жовта Свитка

   Нет, не 300. И не овчаруков.

   Достаточно и восьми инвалидов.
   Все можно решить не числом, а уменьем!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua