МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леонід Пилунський: Правда перш за все (л)

10/14/2008 | Tatarchuk
Леонід Пилунський: Правда перш за все

Коментарій щодо останніх подій серед чільників Народного Руху України на сайті партії - http://www.nru.org.ua/news/?id=8816

«Були домовленості, рішення Центрального Проводу про те, що ми все будемо вирішувати на З’їзді. Але те, що відбулося минулого тижня свідчить про втручання в єдність Руху, в структури, які існують, які не вдалося знищити тоді в 1998-1999 роках, коли загинув Вячеслав Чорновіл», - сказав на прес-конференції Голів обласних організацій Народного Руху України Голова Кримської обласної організації НРУ Леонід Пилунський.

«У мене таке враженя, що весь український політикум просто забрехався. І всі вже звикли, що здається ледь не правдою. Так само можна сказати про трьох голів краєвих організацій: Ярослава Кендзьора, Романа Ткача та Івана Стойка. Ми ні в якому разі не хочемо сказати, що так думають рядові рухівці Івано-Франківської, Львівської і Тернопільської областей», - зазначив Голова КОО НРУ.
На думку рухівця, спроби знищити Рух вже були в минулому і так само виглядали. «І сьогодні ми для себе ставимо питання, хто почне перший казати правду. Український народ просто втомився від брехні. Не можна відрізнити, де є брехня, а де – правда», - зауважив Леонід Пілунський.

Політик вважає, що заклики Юрія Костенка до єдності НРУ є цинічними тому, що саме він був одним із заколотників Руху в 1999 році. Рухівець зазначив, що сьогодні головне - почати казати правду в Україні про те, що відбувається. «Ми повинні захистити Рух і ми збережемо його», - заявив Леонід Пилунський


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua