МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

дело про 300 спартанцев. Кремль поиспользовал Луценко?

10/17/2008 | Лозина-Лозинский
http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/10/17/82580.htm

"Нещодавно міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про можливість організації провокацій в Криму у внутрішньополітичних цілях. Розуміючи стурбованість міністра, будь-якими, навіть фантастичними сценаріями, не можна виключати й того, що дані, якими оперував міністр, вкидаються навмисне.

Після заяв Луценка легше списати організовані провокації на Україну. Адже слововиверження українських чиновників чують і використовують у своїх цілях не лише вдома.

Зокрема, російський МЗС у своїй заяві від 9 жовтня послався на "підтвердження офіційними особами України, щодо розробки в Україні різних планів з організації в Криму провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації на півострові й навколо Чорноморського флоту", та пригрозив "катастрофічними наслідками для двосторонніх відносин".

Хоча досі в Криму неодноразово фіксувалася участь військовослужбовців ЧФ Росії, в мітингах, коли перевдягнуті в цивільне здоровані розбавляли малолюдні мітинги бабусь. "Козацькі" організації Росії ангажовані в політичну та економічну активність в АРК.

А перший віце-спікер кримського парламенту Сергій Цеков визнав, що російський депутат Костянтин Затулін був причетний до формування виборчого списку блоку "За Януковича" на виборах до ВР АРК. Лідери проросійських організацій автономії неодноразово доходили до публічних звинувачень і навіть бійок при розподілі російських грошей."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua