МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юридичне забезпечення діяльності ЗМІ

11/03/2008 | Асоціація медіа-юристів
Асоціація медіа-юристів запрошує на тренінг «Юридичне забезпечення діяльності ЗМІ. Особливості під час виборів», який відбудеться 7 листопада 2008р. у місті Києві
Законодавче регулювання діяльності ЗМІ під час виборчого процесу, аналіз звіту Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення за підсумками попередніх виборів, практика Європейського Суду з прав людини по справах щодо права на вільні вибори, свободи політичної дискусії та вживання саркастичної мови, регулювання мовних питань та комерційних повідомлень, а також права на відповідь. Всі ці питання у викладі досвідчених медіа-юристів допоможуть у практичній діяльності ЗМІ.
Також буде презентоване узагальнення судової практики та постанов ЦВК щодо ЗМІ за підсумками попередніх виборів, проаналізовано рішення Незалежної експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів 2007 року.
Участь у тренінгу юристів, які постійно співпрацюють зі ЗМІ безкоштовна (проїзд до м. Києва не відшкодовується). Захід проводиться при фінансовій підтримці Міжнародної організації «Міжнародна підтримка медіа».
Початок тренінгу о 10.00, ІА «Укрінформ», вул. Б.Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна"), 2 поверх.
Попередня реєстрація для участі у тренінгу обов’язкова і може бути здійснена телефоном: (044) 234-2357, 234-2102 або електронною поштою: mediapravo@mediapravo.org.ua

Довідка про організаторів:
Асоціація медіа-юристів об’єднує професійних юристів з усіх регіонів України, які надають юридичну підтримку засобам масової інформації і журналістам та ставить перед собою завдання інформувати журналістів про їх професійні права та можливості; забезпечувати ефективний юридичний захист цих прав; сприяти утвердженню принципу свободи слова в Україні; та адаптації українського законодавства до міжнародних угод.
Юристи, об’єднані Асоціацією працюють у цій царині з 1998 р. За цей час ними надано допомогу більше ніж у 1000 справах по захисту преси, проведено більше 50 тренінгів для журналістів, більше 30 тренінгів для юристів, в рамках спільної програми з Верховним Судом України проведено більше 40 дводенних регіональних конференцій для суддів апеляційних та місцевих судів з питань застосування Конвенції з прав людини та основоположних свобод.
Міжнародна підтримка медіа здійснює діяльність у 35 країнах світу та надає підтримку місцевим медіа у країнах, постраждалих від збройного конфлікту, ситуації небезпечної для людини і суспільства, та ситуації політичної нестабільності і перехідного періоду, а також сприяє взаєморозумінню між територіями і сторонами шляхом спільного втручання і спільних дій, допомоги медіа професіоналам та медіа інституціям.
****************************************
Tanya Kotyuzhinska
President
Ukrainian Association of Media Lawyers
+38 044 235 33 31 234-23-57 235-82-07
27A Khreshchatyk St., suite 28
www.mediapravo.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua