МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Директор книгарни, значитца, рассказала о Петре Григоренко....

11/09/2008 | Chief
Каких только презентаций на свете не бывает... Конечно, право организаторов приглашать на презентации кого угодно и столь же кого угодно не приглашать... Однако тогда какой смысл в этой презентации...

Вот и выходит, что на севастопольской презентации книги Петра Григоренко о генерале... рассказывает "директор книгарні "Смолоскипу" - а не, к примеру, Мустафа Джемилев (практически названный сын), которого вообще туда не пригласили (автора статьи в книге о Григоренко и крымских татарах туда тоже не пригласили - ну да коль не пригласили самого Джемилева, сей автор тут просто умолкает :) ).

Каких только чудес на свете не бывает...

----


"Генерал Петро Григоренко: спогади, статті і матеріали"

З нагоди святкування річниці дня народження відомого українця, правозахисника і радянського генерала Петра Григоренко всеукраїнське молодіжне видавництво "Смолоскип" випустило в світ нову книгу із серії мемуаристики "Генерал Петро Григоренко спогади статті і матеріали".
Презентація відбулася 1-го листопада в Севастополі в приміщенні Українського культурно-інформаційного центру, дирекор видавництва пан Ростислав Семків розповів гостям, а їх зібралося чимало, про історію створення та основні принципи діяльності видавництва і більш конкретніше торкнувся історії самої книги.
Необхідно зазначити що презентація відбулася за сприяння військово-морських сил України і особисто командуючого Тенюха Ігора Йосиповича.
Директор книгарні "Смолоскипу" Ольга Погинайко виступила з розповддю про самого генерала та його життєвий шлях і наголосила на необхідності вивчення сучасною українською молоддю такої постатті як Петро Григоренко.
Необхідно зазначити що "Смолоскип " вже не вперше дарує севастопольським бібліотекам свої нові видання як з історії так із сучасної української літератури.

http://maidan.org.ua/static/newskrym/1226197141.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua