МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тема цього "Тижня" - Крах імперії (л)

11/21/2008 | Tatarchuk
http://ut.net.ua/art/167/

Без кремлівської башти
Російські регіони – перспектива незалежності
http://ut.net.ua/art/167/0/1824/

Кавказькі бранці Мацей Фальковський
Війна з Грузією посилила сепаратистські настрої серед чеченців та інгушів і збільшила лояльність до Москви черкеських народів http://ut.net.ua/art/167/0/1825/

Зліші за чеченів Тетяна Чорновіл
У російській Республіці Тива етнічні росіяни ввечері бояться виходити з дому
http://ut.net.ua/art/167/0/1826/

Контури суверенітету Ігор Лосєв
Сім федеральних округів Російської Федерації можуть повторити шлях радянських республік і стати самостійними державами
http://ut.net.ua/art/167/0/1827/

Відповіді

 • 2008.11.21 | Историк

  Украинская интрига

  Между прочим, гегемоном в FSU тогда стала бы Украина.
  Вот почему долги за газ уже не платите!..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.11.21 | sofu

   Зліші за чеченів

   Очень характерные цитаты:

   "..нині відділення ФСБ займає один із найбільших будинків у столиці республіки"

   "В середині 1990-х публічний сепаратистський рух почав згасати. Кількох активістів «Хостуг Тива» спіткала дивна смерть, і організація припинила своє існування."

   Просто ФСБшники еще добрались до них. Не пристижное место.
   Вопрос времени. Наивно думать, что Россия развалится сама.
   Последующие 20 лет Россия будет только наращивать свою мощь. Причем во всех сферах. США в это же время будет настолько занята своими проблемами, что будет неспособной противостоять России. Если кардинально не изменит сегодняшнюю политику и перестанет недооценивать государственный криминалитет Российской Федерации.

   "«Від’єднатися від Росії? Ми повсякчас про це думаємо. Нинішнє будівництво залізниці перетворює нас на придаток Росії. Нам ця дорога не потрібна. Краще взяти кредит у Китаю та розвивати своє господарство самим. А природні ресурси, до яких російські олігархи будують залізницю, нехай краще полежать – дорожче коштуватимуть». Після цього наш господар замовк і на цю тему більше не промовив ані слова"
 • 2008.11.21 | sofu

  Російські регіони – перспектива незалежності

  Російські регіони – перспектива незалежності

  « Проблема Російської Федерації не стільки в економіці залежній від ціни на нафту, яка стрімко дешевшає (аналогічний процес призвів до розвалу Радянського Союзу), скільки у відсутності ідеї, яка б переконливо пояснювала всім етносам Федерації, чому їм потрібно жити в чужій державі, а не у власній.

  Идею как раз подыскивают. Вчерашний съезд ЕР, тому подтверждение. Думаю, что если та политика, которая сегодня проводится в России, продлится 15-20 лет, (в чем я не сомневаюсь), то народов и этносов, желающих жить в своем государстве просто не останется.
  Скажу спорные, но очевидные вещи. То, что мы видим вокруг. Вчера имел целую вереницу споров касаемо голода в Украине. Споры велись исключительно с этническими украинцами (говорящими на русском) Никто не хотел понимать трагедию своего же народа! Все как один твердили, что голод это плохо, но стаивть памятники это глупо и никому не нужно (некоторые словами Грача отвечали) Трагедия народа, которого целенаправлено уничтожали на протяжении не одного столетия (в основном свои же этнические группы: поляки, русские), и который завершился эпогеем цинизма коммунистического режима, не воспринимается людьми! Причем люди ведь образованные! О каком распаде Россиии может идти речь, если народов, способных нести идею, противную Кремлю, просто не останется через 20 лет?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua